Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми и лифт на Land Rover Discovery 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За моя размер, 265/65R17, BFG TA KO2 са хвръкнали до 530 кинта бройката, което си е извращение.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      Имал съм зимни Максис и бях доволен. Марката е тайванска и според мен са доста по - добри от разните китайци и регенерати. Реално големите корпорации се отказаха от АТ и МТ гумите с изключение на американските и азиатските пазари и на тяхно място идват азиатски производители.
      Цените на БФГ вече са отчайващи във всички размери. Очаквам в скоро време да почнат да ги крадат
      Не бързай ако искаш да стигнеш
      __________________________________
      Discovery II TD5 10P

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
        Имал съм зимни Максис и бях доволен. Марката е тайванска и според мен са доста по - добри от разните китайци и регенерати. Реално г олемите корпорации се отказаха от АТ и МТ гумите с изключение на американските и азиатските пазари и на тяхно място идват азиатски производители.
        Цените на БФГ вече са отчайващи във всички размери. Очаквам в скоро време да почнат да ги крадат
        Колега, едно голямо БЛАГОДАРЯ за съветите! Купих гуми Максис МТ 235/85/ R16 с малко по-стар ДОТ и съм много доволен! Ето и резултата:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20220919_152912.jpg
Прегледи:168
Размер:115.7 КБ
ID:6891015

        Коментар


        • #19
          Здравейте Колеги.
          За да не пускам друга нова тема, ще искам съвет в тази!
          Та и аз продължавам с "киченето" на моята Дискотека. Закупих си от тези уширители:

          https://foundry4x4.co.uk/index.php?r...product_id=617

          Въпроса ми е някой монтирал ли си е сам подобни и ако да, някаква информация!? Режат ли се калниците или направо се монтират, защото като ги наложа, те си следват извивките на сегашните, а предните даже си имат и ушета за видиите които държат и пластмасата над гумата?
          Също така си купих и шнорхел от тук:

          https://www.offroadtuning.com/shop/l...y-2-1999-2006/

          Ако може инфо и за неговият монтаж!?
          Последно редактирано от yanis7373; 07-11-22, 14:20.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X