Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Здравейте,
    и аз искам да се присъединя към Ленд Ровър Ентусиастс. Отговарям на въпросника:
    1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да
    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да
    3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да
    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да

    Поздрави.

    Коментар


    • #92
      От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Крайно време беше.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #93
        От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        И аз да не изостана ;
        1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да
        2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да
        3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да
        4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
        5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
        6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
        7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
        8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
        9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
        10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да

        Поздрави.

        Коментар


        • #94
          От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Ще помоля новите мераклии да ми звъннат, по горе го има телефона ми, за да кажа какво да правят. И да ми пратят по едно ЛС с трите имена, адрес, телефон, мейл за връзка и какъв ЛР карат.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #95
            От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Господа офицери,

            Позволете и аз да се запиша

            1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? -Да
            2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? -Да
            3. Излизате ли сред природата с автомобила си? -Да
            4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? -Да
            5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? -Да или поне ще опитам
            6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? -Да
            7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? -Да
            8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? -Да
            9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? -Да
            10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? -Да

            Поздрави
            Димитър

            Коментар


            • #96
              От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Добре дошъл в клуба на правилната марка.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #97
                От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Благодаря!
                Марката е с традиций но в БГ явно модела Defender не е много разпространен.

                Коментар


                • #98
                  От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Първоначално публикуван от giby_off Преглед на мнение
                  Благодаря!
                  Марката е с традиций но в БГ явно модела Defender не е много разпространен.

                  Вярно си е. Аз съм с 2 Дифендъра и 2 серии. Авто части за поне още два. Слаба работа.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Хахаха, то за това другите няма от къде да си купят . Към zzlatev ли да се обърна за уреждане на членството?

                    Май направо ще му изпратя това което е писал за предишните колеги:
                    "И да ми пратят по едно ЛС с трите имена, адрес, телефон, мейл за връзка и какъв ЛР карат."

                    Коментар


                    • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Правилно си се ориентирал. Аз съм началник, ама Златев е баш началника.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                        Ето, това е клуб с традиции! Документите на Злати, парите на Таргов.
                        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                        No wahalla.

                        Коментар


                        • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                          Ето, това е клуб с традиции! Документите на Злати, парите на Таргов.
                          Нави мъ набързо.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Звъннете ми на 0887590528л за да уточним всичко
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Ще ви звънна утре.
                              Благодаря

                              Коментар


                              • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да
                                2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да
                                3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да
                                4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
                                5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да
                                6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
                                7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
                                8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Да
                                9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот? - Да
                                10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да

                                След като давам за тест драйв Ленд Лорда си за "запалване" на нови ентусиасти значи и времето ми е дошло за член на клуба...

                                Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                                LZ2РSD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X