Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Здравейте и от мен!
    Казвам се Тодор - град Велинград, Бургас и Монтана :-)
    Като гледам от 2008 имам регистрация тук.. Още тогавва се оглеждах да джип, но преди седмица взех Land Rover .... Дано съм попаднал на читав екземпляр :-)


    1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? -ДА
    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да, от седмица - Range Rover 2.5 TD, 2000г
    3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - ДА
    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - ДА
    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - ДА
    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - ДА
    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - ДА
    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - ДА
    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот? - ДА
    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - ДА
    Последно редактирано от todorgg; 26-08-15, 10:26. Причина: актуализация

    Коментар


    • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Звъннете на 088759528до обясня какво следва
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

        1. Да
        2. Да
        3. Да
        4. Да
        5. Да
        6. Да
        7. Да
        8. Да
        9. Да
        10. Да

        Съобщение от модератор:
        Моля, напишете си в профила от къде сте.
        ...ЦЪК
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-08-15, 07:37.

        Коментар


        • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Той Жоро някои от условията вече е изпълнил, беше с нас на Ком и Средногорец, купи си Диско, така че е добре дошъл, Тодор също
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Добър вечер на ентусиастите !
            И аз искам да се включа във клубът .
            Тук е скучно и няма със кого една разходка даже да си направиш, а ние със жената не ни се седи на едно място /
            1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
            2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?П38 2.5
            3. Излизате ли сред природата с автомобила си?Със и без планиране .
            4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Не го смятам за разход.
            5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Ако е по силите ми винаги.
            6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? То по друг начин не става (погледни със едното да те погледна със двете)
            7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да и мама ма харесва.
            8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Мнозинството има думата
            9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
            10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Охоооо
            11. Заклех се =хехе това беше от казармата .

            Наистина една група дава много повече вариянти за излизания разходки и други мероприятия.
            Тук във градът между няколко човека е трудно ,или жената не го пуска единият (то да е един път добре ама постоянно)
            или ми нафта няма сега (за всичко друго има ама да се разпусне няма),или колегата ми само като завъли и ако има брутална кал иначе не излиза.
            Е как да стане , във група и то голяма вече е друго има организация ,има и хора във повече някои и да не успее другите са там.
            Пишете ме и мене и каде да внеса членския внос.

            о897ч87о3о

            Коментар


            • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Звъннете на 0887590528 да говорим
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Здравейте на всички фенове на марката.

                Казвам се Николай Маринов (познат като Manta2005 във автомобилните форуми), от Велико Търново съм.


                1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? -Да
                2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да Range Rover 4.6 HSE 2001-ва
                3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да и все по често.
                4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
                5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да, когато съм в България
                6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
                7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
                8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Няма как демокрацията изисква жертви.
                9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот? - Да
                10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Задължително.

                Коментар


                • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Звъннете на 0887590528 да говорим
                  Повтарям се
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Привет на Всички!

                    След прекрасния край на седмицата -> паметната разходка до вр.Ботев с хората от клуба, бих искал да се присъединя, като официален член към него.

                    Ето и моите отговори:

                    1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?
                    - Да

                    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
                    Да, LR Defender 110, Puma.

                    3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
                    - Да

                    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
                    - Да

                    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
                    - Да, винаги когато имам възможност.

                    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
                    - Да, но не съм експерт, така че имайте едно на ум.

                    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
                    - Да. Е понякога залитам, но за това са приятелите - да се подпре и уравновеси човека.

                    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
                    - Да

                    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот?
                    - Да

                    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
                    - Да

                    Моля да бъда приет!

                    Поздрави,
                    Павлин Рахнев

                    Коментар


                    • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Честито, приет си. Звънни ми на 0887590528 да кажа какво правиш оттук нататък
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е ДА, на въпрос 2 ако отговора е НЕ, е хубаво някой клубен член да ви познава и препоръча като запален фен).
                        1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
                        2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? ДА
                        3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
                        4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
                        5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
                        6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
                        7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? През повечето време...
                        8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Ще видим...
                        9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
                        10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? ДА
                        Здравейте, аз съм Петър Павлов, от Пловдив. Попадения 8 от 10, изглежда отговарям. Злати, знам, ще ти се обадя.

                        Коментар


                        • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Kak досега не сетихме да поканим в клуба човекът-Ровър Петър Павлов?
                          Добре дошъл Павлов!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Павлов, добре дошъл!
                            Клубът е достатъчно "широк" и мисля, че всеки може да намери мястото си там и покрай масата

                            Руси, той си знае за клуба отдавна. Даже се включи за 1 ден и в Родопската среща.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Е, с клубните решения що така
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                Добре дошъл
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X