Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Здравейте Даниел, при следваща сбирка на Упрлавителния съвет на Клуба какнидатурата Ви ще бъде разгледана и ще бъдете приет. Моля изпратете ми вашия телефон и мейл за връзка на z.zlatev@yahoo.com
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #77
      От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Колеги,ето и моята кандидатура за членство в клуба:

      1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да
      2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да
      3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да
      4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
      5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
      6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
      7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
      8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
      9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
      10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да

      Коментар


      • #78
        От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        Тедо се присъдениява като асоциран член според Устава. Добре дошъл в нашия Клуб.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #79
          От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Човека е точен. Добре дошъл и от мен.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #80
            От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

            Здравейте колеги!
            Бих искал и аз да кандидатствам за член най-после. Бях на първата Ви сбирка, едва ли ще сте ме забелязали в Габровско-Севлиевско-Дряновската група. За това и скоро носталгично посетих Бунтовна и предадох поздрави на Злати. Бяхме една P38-ца - трима човека, dignatov,iignatov и аз! Аз нямах все още джипка от любимата марка, но това не ми е пречило да запаля доста приятели по нея, много преди това. От няколко години (3) и аз се сдобих с мечтата си и съм най-радостният човек на света. Пипам от време на време по нея, колкото ми стигат фин. възможности, но и според това какво ми е нужно. Радвам се на колеги, които правят чудеса и то само с ентусиазъм, както и на други, които имат големи финансови възможности и правят най-добрите джипки в БГ. За жалост хората, които запалих по марката, все още я таят в сърцето си, но нещо не им достига за да я държат запалена, а може би и други неща (банкноти) не достигат.
            Ето и моята кандидатура най-после:
            1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да.
            2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да. Discovery 2, Td5.
            3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да, редовно!
            4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да, естествено!
            5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да. Стига да не са основно в София. Вярно столица, но не всичко важно се случва само там.
            6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да, мисля, че го правя отдавна във форума, според възможностите си.
            7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да. Не съм откачалка, ако това е въпроса. :-) Въпреки, че напоследък и такива липсват!
            8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Щом са взети с мнозинство, да!
            9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да, въпреки че виртуално, май напоследък дочувам, го няма!
            10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да, с най-голямо удоволствие, но и стига да имам физическата възможност. Надявям се на повече мероприятия, разходки, срещи. И това чувам, че май се случва все по-рядко! Защо така, Вие ми кажете?! Критика!

            Малко за мен - имаме семейна фирма, създадена от баща ми, в която аз съм ръководител производство. На 35 г. съм, имам двама сина, на 3 и 6 г. Доста вече са чували и видяли от офроуд-а и любимата марка. При всеки удобен случай и време сме из планините и ще се радваме да намерим съмишленици. Нашите приятели напоследък ни предават в това отношение.
            Поздрави на всички!
            LR Disco II 99 - TD5
            www.lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #81
              От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Добре дошъл.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #82
                От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Радо, обади ми се на 0887590528 да ти обясня какаво следва оттук и как да стигнеш до клубния подфорум. Иначе добре дошъл, надявам се да ти хареса при нас
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #83
                  От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Добре да съм Ви заварил всички! Звъннах преди малко, Злати, но не съм настоявал до край. Знам, че имаш малко детенце и се притеснявам да не те oбезпокоя. Ето мои координати за връзка - 0887515881, email: admin@signal-bg.com .
                  LR Disco II 99 - TD5
                  www.lre-bulgaria.org

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Тедо се присъдениява като асоциран член според Устава. Добре дошъл в нашия Клуб.
                    Новак е още , но и аз го приветствам!
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #85
                      От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Новак, ама хем готин, хем хамав. Значи всичко е ОК.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                        1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да
                        2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да
                        3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да
                        4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
                        5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да
                        6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
                        7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
                        8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Да
                        9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот? - Да
                        10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да

                        Съобщение от модератор:
                        Моля, напишете си в профила от къде сте.
                        ...ЦЪК
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-11-12, 19:34.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Румен е стабилен, беше с нас на сбирката на Ком тази година.
                          Има хубаво Диско и си го гледа както трябва
                          Трудно му е пред компютъра, но ще му помагам, когато мога
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Нека ми се обади Румбата на мобилния, да му обясня какво да прави от тук нататък, за да влезе в клубния подфорум.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #89
                              От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              И аз отправям молба за членство.
                              Отговарям на въпросника:
                              1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - да
                              2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - да
                              3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - минумум 1 един път седмично.
                              4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - да.
                              5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - да.
                              6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - да.
                              7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - да.
                              8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - да.
                              9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - да.
                              10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - да.

                              Надявам се на одобрение.
                              LZ1AID

                              Коментар


                              • #90
                                От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                Алекс, звъннете ми на 0887590528 да се уточним какво следва занапред.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X