Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    За анкета без дискусия. Има и още нещо много важно, нашия Спортен комитет( Руси, Руслан и Виктор) реши тази година да не се лицензира клуба към БФАС като АСК. Но Слави Купона например има мерак да кара вече в Експерта. Като се асоцираме с колегите, ще помолим да му разрешт да кара с техния лиценз. Това е една доста практична полза за нас, пък после ще търсим как да се отблагодарим, например да им помогнем в организацията на тяхното състезание.
    За, За, ЗА
    ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
    lre-bulgaria.org

    Коментар


    • #47
      До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Благодаря за отговорите!!! Съм "за".

      Коментар


      • #48
        До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Офроуд клуб Варна желае да стане колективен член на Ланд Ровър ЕнтусиастС. Отговаряме на всички критерии и в допълнение имаме предложение да се присъедините в нашето клубно братство като колективен член.
        Обичаме природата и милеем за офроуда.
        п.п. поправих името!
        За нас ще бъде чест. На Общото събрание тази година, една от обсъжданите точки ще бъде приемането на Офроуд Клуб Варна за асоцииран член на ЛРЕ.
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #49
          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
          За нас ще бъде чест. На Общото събрание тази година, една от обсъжданите точки ще бъде приемането на Офроуд Клуб Варна за асоцииран член на ЛРЕ.
          Благодаря за доверието, честта ще е изцяло за нас. Сигурен съм, че ще си бъдем от взаимна полза в организирането и провеждането на клубните мероприятия.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #50
            От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Добра и прятна вечер на всички

            Времето да пусна своята кандидатура за да стана част от клуба сякаш бе подсказано от вътрешния ми глас, който рядко ме лъже, но като цяло идеята ми бе дадена от колегата Тарга.

            Отговорите на въпросите можете да намерите по-долу:

            1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да
            2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да
            3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да
            4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?- Да
            5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да/Не
            6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
            7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
            8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Да
            9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Да
            10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да/Не

            След елементарно сумиране се получава следното:
            8 х Да / 2 х Да/Не (50%/50%)

            Това е от мен, решението от тук нататък е ваше.

            Поздрави на всички
            Последно редактирано от bugatti; 03-06-10, 20:49.
            Bugatti on off road :-D

            Коментар


            • #51
              От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Сега ми се струва, че трябва да се явиш на една клубна сбирка да те видят.
              Че и аз не съм те виждал. Ако успееш да напиеш двама трима, се смятай за приет. Само се моли да не дойде сър Лазар. Отидоха пари за още един диф.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-06-10, 16:48.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #52
                От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                В новото си Диско съм толкова влюбен,че много хора наоколо започнаха да ревнуват от него.Та реших,че най-малкото което мога да направя е да стана член на клуба.Надявам се уважаемата комисия да бъде така благосклонна и към мен.Ето и моите отговори:

                1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да
                2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да,Диско 300 TDI
                3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Да,при възможност всеки уикенд
                4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?- Да
                5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да
                6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
                7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
                8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Да,в рамките на разумното
                9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Да
                10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да,стига да не съвпада с други сериозни лични или служени ангажименти

                Коментар


                • #53
                  ЗрдравеЙте,
                  г-н Златев ... аз искам да попитам от къде мога да си набавям информация за сбирки на клуба (къде и кога се провеждат) аз попаднах на една такава, но мисля че не е за тази година. Не съм член на клуба и в момента не живея в БГ, но много бих искал поне веднъж годишно да идвам на сбирките, а живот и здраве и един от вас, ако момчетата ме приемат, разбира се.. Имам ЛР и обичам да пътувам. Затова всяка информация за сбирки и мероприятия на открито(OFF ROAD) ще ми е от полза..
                  Благодаря предварително за съдействието
                  И така за правилата, мисля че са напЪлно нормални и ги покривам всички, без да се налага да умЪртвявам никоЙ.. единствения проблем е, че в момента живея в Малта и по точка 10.. май ще мога само един път годишно.
                  Прочетох за сбирката на клуба в Драгалевци, въпреки че не сЪм член на клуба ще се опитам да доЙда.. а на вас момчета оСтавям да решите дали да ме приемете..
                  За мен е чест, а по вЪпроса за напиването.... няма гржи.. Все пак сЪм от винарски краЙ много близо до Пловдив..
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-07-10, 07:35.
                  Георги 00356/ 77777016 Малта
                  Lаnd Rover 110 /Series II‎

                  Коментар


                  • #54
                    От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                    Първоначално публикуван от joro/
                    Г-н Златев.. ами аз искам да попитам от къде мога да си набавям информация за сбирки на клуба (къде и кога се провеждат) аз попаднах на една такава, но мисля че не е за тази година. Не съм член на клуба и в момента не живея в БГ, но много бих искал поне веднъж годишно да идвам на сбирките, а живот и здраве и един от вас, ако момчетата ме приемат, разбира се.. Имам ЛР и обичам да пътувам. Затова всяка информация за сбирки и мероприятия на открито(OFF ROAD) ще ми е от полза..
                    Благодаря предварително за съдействието
                    Клуб Ленд Ровър Ентусиаст имат отделен скрит подфорум, достъпен само за членове на клуба. Там се коментира всички свързано с него, включително и клубните сбирки. За членство в клуба се обърнете към Председателя zzlatev.
                    Последно редактирано от cveti; 06-07-10, 22:55.
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #55
                      От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                      Здравейте колеги, бих искал да се опитам да бъда част от Ленд Ровър Ентусиастс. По-долу отговарям на 10-те въпроса на колегата и искам да кажа, че шеговития тон на някои отговори, не е опит за оригиналничене, а просто така ми дойде .

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е "да").
                      1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?
                      Запознат и приемам.
                      2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
                      Discovery 300 TDi
                      3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
                      От ранна пролет до късна есен-всеки уйкенд.......... с малки изключения .
                      4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
                      Да.
                      5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
                      Поне няма да преча .
                      6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
                      Винаги, стига да ги имам за определения случай.
                      7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
                      За първото жена ми е твърдо против, но нея кой ли я пита, аз мисля, че съм и отговорен.
                      8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
                      Стига да не нарушават моралните ми устои .
                      9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
                      Да.
                      10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
                      С удоволствие.

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

                        Колеги,
                        Бих искал и моя милост да бъде член на клуба. Съответно прилагам и анкетата.
                        1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - Да
                        2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да
                        3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Гледам всеки уикенд да ходя на риболов.
                        4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
                        5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Стига да имам възможност.
                        6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Доколкото ги имам да.
                        7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Така мисля. Да.
                        8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Щом е по устав, Да.
                        9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Да
                        10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Стига да имам възможност и рейнджа да не е на друго мнение по въпроса.
                        Range Rover P38 2.5DT
                        Audi A4 1.8T quattro
                        [B]"Ако нищо друго не ти свърши работа - прочети инструкциите."[/B]

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Здравейте колега,вашата молба ще бъде разгледана от УС на LRE!
                          sigpic
                          Land rover lightweight-series 3
                          Range Rover V8
                          Range Rover Classic Vouge SE V8
                          Mercedes G280

                          ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Има ли някакво развитие с моята кандидатура?

                            Поздрави
                            Bugatti on off road :-D

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Вашата молба е в процес на обсъждане от УС на клуба.

                              Коментар


                              • #60
                                На следващата сбирка на УС ще бъде даден отговор на всички кандидати за членство. Това ще стане началото на септември.

                                0887590528р това ми е телефона, звъннете.
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-09-10, 11:28.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X