Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на дирекцията L.R. Discovery 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обръщане на дирекцията L.R. Discovery 2

    Привет колеги.Другата седмица един приятел ще ми докара LAND ROVER - DISCOVERY 2 - 2003г от Англия.Питането ми е каде може да ми се обърне волана от лявата страна(всмисъл да си стане нормален джип)? Орентировъчно колко парички ще излезе??Отзивите също са от значение. Благодаря предварително

  • #2
    До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

    Колега , я се научи да караш с обратната дирекция....
    Не се впускай в приключение....

    То се мисли, преди да се брои парата...
    СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

    Коментар


    • #3
      До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

      То зависи и колко пара е броил.

      Коментар


      • #4
        До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

        Моля ви колеги да не отклоняваме темата.Въпроса ми беше съвсем конктерен(каде може да ми се обърне волана от лявата страна),някой знае ли каде може да стане това нещо?Това дали съм се прекарал или не , е друга тема на разговор.Поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

          Първоначално публикуван от perfekt Преглед на мнение
          Моля ви колеги да не отклоняваме темата.Въпроса ми беше съвсем конктерен(каде може да ми се обърне волана от лявата страна),някой знае ли каде може да стане това нещо?Това дали съм се прекарал или не , е друга тема на разговор.Поздрави
          Най-искрено съм ти дал най-точния съвет! - без да се отклонявам от темата...
          Защото:
          - трябваше да прочетеш написаното по форума за смяна на дирекции...
          - ..от прочетеното , щеше да си направиш следният извод:
          - няма как да ти се смени дирекцията , без пълен набор на части..а те са много..
          ...няма , кой да ти го направи ..както на теб ти се иска...
          ...трудно е ..и струва скъпо...
          Като обобщение : ще си пре...еш колата, нито ще си доволен от крайният резултат , нито ще си спестил от цялаото това приключение..

          Та най-добре е да се научиш да караш с обратна дирекция.Ако имаш нужда за видимост ..си монтирай камера на лявата колана..
          Карай внимателно ...и мисли повече.Няма нищо сложно и опасно!!!

          Аз карам такива коли, не по зле от нормалните...и дори и не си помислям да дам съвет на някого да му " сменят " дирекцията..

          .....а ти си взел да се засягаш...
          СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

          Коментар


          • #6
            До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

            До колкото си спомням колегата targa казваше в друга тема и за друг ленд ровър, че може да се заеме с обръщане на дирекцията.

            Коментар


            • #7
              До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

              Днес поръчваме частите. За Дифендър. Довечера ще кажа колко струват. На първо четене- около 1000лв.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Обръщане на волан ROVER - DISCOVERY 2

                Здравейте,и аз от скоро съм собственик на Доско 2 с десен волан.Ходих до UK да си го взема,и след 2те хил. мили който навъртях с него мога да каза че въобще не мисля за смяна на волана.
                По темата-моя майстор погледна и каза че няма да има проблем да смени волана,за части не каза нищо освен рейка и тръби за ABS-a.Това на първо четене и с един поглед.В четвъртък съм за смяна на филтри и масла и ще говоря повече.
                LAND ROVER DISCOVERY II 2000,Td5,AUTO

                Коментар


                • #9
                  Обръщане на волана Land Rover Discovery & Defender

                  Колеги ,някой обръщал волана на Диско 1 след 94 с 300 тди и кой са проблемните моменти?Харесах си едно но дали си струва труда ,карането от другата страна не ме грабна .
                  _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                  Disco 200 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    До: Обръщане на волана на Диско 1?

                    Тука не пише ли?

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=12679&page=6
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-10, 15:46.
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #11
                      До: Обръщане на волана на Диско 1?

                      Не е проблемно с тока нямаш грижи.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Обръщане на волана на Диско 1?

                        Питай тарга-та. В момента обръща дифендър и попсува, лекинко.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Обръщане на волана на Диско 1?

                          А всъщност Диското е ПО-унисекс спрямо Дифендъра. Успех на ентусиастите.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Обръщане на волана на Диско 1?

                            Няма да е един.
                            Слава богу, приключвам. Общо взето , като ги има частите не е сложно. Ама ако някой ми каже, че с таблото няма проблеми......и с парното и с въздуховодите и с клапите и с жилата и със стойката за демпфера и с ръчната и с новите дупки и с формата на таблото
                            и с начупената рамка дето държи таблото с уредите и с оная пластмаса на дъното на таблото.............
                            А пък трябва да се направи като хората. Принцип.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-02-10, 15:48.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              Казаха ми, че при обръщане на дирекция на Диско се взима само един къс накрайник на кормилната кутия всичко друго имало оствени отвори таблото огледално и т.н......! Някой има ли обръщал (дирекция) да каже.
                              Мерси.
                              Имам приЯтел сЪС сервиз който ми казва да си взема Диско с десен волан и ще трябва да купя само един накрайник на кормилната кутия. И за работа по обръщането, правили го няма проблем.Това исках да попитам дали има някой който е оръщал на Диско 1 или 2. Като гледам таблото е огледално просто се вади от едната страна километража и се слага от другата, а жабката се мести. Проблема бил само в накрайниците, трябвало само един къс, според моя човек.

                              Съобщение от модератор:
                              Моля, напишете си в профила от къде сте.
                              Прочетохте ли това
                              ...ЦЪК

                              Моля използвайте, главни букви, точки, запетаи и други препинателни знаци.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-06-10, 19:39.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X