До: Обслужване, проблеми, съвети и подобрения по моя Freelander 2.0d
Не всички имат филтър за купето поне до 2001. Аз даже мислех, че никои до 2001 нямат, но като гледам мненията, явно не е така.
Не всички имат филтър за купето поне до 2001. Аз даже мислех, че никои до 2001 нямат, но като гледам мненията, явно не е така.
, и да си мисли че всички имат...
През зимата, на празен ход последната ,,отлепя" едва след 15-тина минути (ако не и повече). Дизелът по принцип не вдига голяма температура при работа (включително и в движение) на умерени обороти. Ако ти е студено в купето сутрин единственото решение е нафтова печка...
/ и дори и да духа топло /вентилатора не е от най-силните/ минава време, докато се загрее. Друг минус е, че няма въздуховоди към задните седалки.
Коментар