Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

    Ейсега ходих да мятам захранка в язовир Ивайловград... Минах по много лоши пътища и се издразних от един ефект/дефект. На 1-ва или 2-ра предавка се получава едно прелашкване сякаш ппдаваш и отнемаш газта. Това нещо го има и на бързите скорости макар и по-слабо. Мисля, че се получава като се кара повечко време с една и съща газ и след това се подаде малко повечко газ. Един познат се оплаква от същото нещо. Според него, а и според мен може би е от чиповете ни... Някой ако е имал такъв проблем и знае как се решава ще съм много благодарен ако сподели. Ще гледам в най-скоро време на моя да му налея стокория софтуер за да пробвам как е.

    Коментар


    • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

      Момчета някой във форума беше писал, че от някъде е купувал моторчета за централното на дискавъри 2. Кой беше тоя хубавец, че не мога да го намеря сега?

      Коментар


      • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

        Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
        Момчета някой във форума беше писал, че от някъде е купувал моторчета за централното на дискавъри 2. Кой беше тоя хубавец, че не мога да го намеря сега?
        Намери го [emoji1]
        Какво ти трябва като информация?
        Линк за моторчето което купих ще ти пратя на лично. Утре ще ти пратя и едно полезно клипче
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

          https://www.northamericanmotoring.co...placement.html
          не е клипче, снимки са, но много добре се вижда какво трябва да направиш
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

            Еей златни сте!!!

            Коментар


            • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

              Моторчетата не са същите, червяка на новите е доста по-малък и оста е по-къса. Поръчах си друга брава направо...

              Коментар


              • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                Централното заключване е може би най-слабата точка на Ланд Роувърите. Препоръчвам направо да смениш централното - нови машинки с командване, а старите изолирай!

                Envoyé de mon HTC Desire 626 en utilisant Tapatalk

                Коментар


                • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                  Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
                  Моторчетата не са същите, червяка на новите е доста по-малък и оста е по-къса. Поръчах си друга брава направо...
                  Ползва се стария червяк + част от оста на старото моторче, за това ти бях пуснал линк към един английски форум, там имаше снимки стъпка по стъпка как се вади червяка и какво се прави...
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                    Вдигнах джипката с бритпартс +2" и хреи дюти пружини. Поръчах демфер на терафирма и по-дълги спирачни маркучи. Сложих гуми 265/75/16. След няколко дни започна да се обажда двойното каре на кардана. Та гледам кардана се е "разпънал" бая и нормално карето е взело да се товари повече. Сега след като сменя карето да сложа ли спейсър 15мм с цел да олекне напрежението в карето?

                    Коментар


                    • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                      Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
                      Сега след като сменя карето да сложа ли спейсър 15мм с цел да олекне напрежението в карето?
                      Колега понеже и аз чакам да ми пристигне другата седмица горе-долу подобно окачване. Какъв е тоя 15мм "спейсър"?
                      L.R. Discovery 2 TD5
                      Suzuki SV1000

                      Коментар


                      • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                        Като отдалечиш моста от шасито - диференциала се отдалечава от раздатката.
                        Малка част от страничните ефекти е че кардана работи по-разтеглен. "Спейсъра" не променя друго, освен, че прибира шлиците.
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                          Така си го обясних и аз, но това не променя ъгала на работа на каретата според мен и няма да намали напрежението им в такъв случай. Само ще прибере кардана от към шлиците.
                          L.R. Discovery 2 TD5
                          Suzuki SV1000

                          Коментар


                          • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                            То и тва трябва да стане. Но за 2 инча двойното каре си е добре. Ние като си караме с единични карета на старите бангии...
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • Re: От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              То и тва трябва да стане. Но за 2 инча двойното каре си е добре. Ние като си караме с единични карета на старите бангии...
                              Еее то и пре мен е със едно каре на мой д2
                              o89 sedem sedem 33 986

                              Коментар


                              • От: Re: От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                                Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
                                Еее то и пре мен е със едно каре на мой д2
                                То твоят е и с хубава раздатка - затова е сложен кардан, който става
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X