Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Air Suspension Inactive

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Air Suspension Inactive

    Repair китовете са по 20 паунда в англййския ибей - включват сегмент, уплътнение и болтове. Работа за един час да се оправи. Ефектът от не-оправянето му е комбинация от следните:
    * логване на грешка Compressor duty cycle exceeded (един вид, за единица време е въртял повече от нужното). Някой може да те стресне, че е за смяна - споко, не е.
    * практическа невъзможност да вдигне в офроуд режим;
    * много бавно вдигане (може дори цял час) ако е бил вдиган на крик*
    * след загасяне на колата, компресорът се чува 3 или 4 пъти (не помня вече) за по секунда.

    Отделно, ефектът от крика се получава, защото колата постоянно следи положението на купето спрямо мостовете (задния, всъщност) и се опитва да го държи нивелирано, доколкото може. Когато я вдигнеш на крик (като реално вдигаш носача), ECU-то отчита промяна на "крена" и се опитва да коригира - чува се как съска и изпуска въздух. След това я спускаш от крика, тя си казва - а, ся пък съм наклонена в обратната посока - и спада и отсрещната възглавница в опит да нивелира. Решенията са две:
    * Изключваш акумулатора и чакаш 10 мин;
    * Оправяш си компресора и той културно я напомпва за под 30 секунди от каквото и положение да се намира.

    Дехидраторът се състои от любимите на децата топченца за обиране на влагата. И тях ги има в ибей... Аз лично не ги смених и не виждам никакъв проблем. Но разбрах впоследствие, че се намират и при фирмите за дограми.

    На твое място бих започнал от оправянето на компресора и после ще мисля за други филми.

    Коментар


    • #17
      От: Air Suspension Inactive

      Първоначално публикуван от MagnetiC Преглед на мнение
      Компресора прави 7 бара налягане, но много бързо прегрява и се самоизключва. След като се охлади се включва и помпи 2-3 секунди и пак прегрява и пак спира и ...става за изключително бавно.
      Този компресор май няма термодатчик. Моят работи с часове и не се изключва. Да нямаш някъде студена спойка по кабелите и тя да ти прави беля.
      LZ1AID

      Коментар


      • #18
        От: Air Suspension Inactive

        Мисля, че му давате съвети за Диско 2, а той май е с П38, който има термозащита.
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X