От: Land Rover Discovery 4 - Мнения?
Ха благодаря - дето се казва - от твоите уста - в божиите уши
Явно ще трябва да премина към т.2....
Ха благодаря - дето се казва - от твоите уста - в божиите уши

Явно ще трябва да премина към т.2....




И ценово стоят много добре...
) напълно разбирам мнението му 
.
.
)
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар