Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни светлини Grand Cherokee WK/WH 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дневни светлини Grand Cherokee WK/WH 2006

    Здравейте,

    Някой може ли да сподели има ли възможност да се включват късите светлини като DRL автоматично?

  • #2
    Има.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Обикновено на този модел, като се даде регион Канада, се включват дългите светлини на около 30 процента за дневни светлини. Светват само когато колата е на скорост. Когато е на паркинг изгасват.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #4
        Обикновено и като се смени региона, на ABS-а това хич не му харесва и трупа грешки и се изключва, радиото е с неправилната стъпка и прочие такива дреболии.

        През JScan или AlfaOBD са налични всички опции за дневните, включително точно кое и колко силно да свети. При мен светят дългите на 4V. Като си направя друг модел диодни крушки ще светят габаритите.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Някой от София, който може да помогне?
          Последно редактирано от NikolovSN; 19-12-22, 17:06.

          Коментар


          • #6
            Ако имам време утре ще видя дали ще намеря настройките в AlfaOBD. В JScan e много лесно, но се плаща лиценз по 50 кинта за всеки VIN, който искаш да човъркаш.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ако имам време утре ще видя дали ще намеря настройките в AlfaOBD. В JScan e много лесно, но се плаща лиценз по 50 кинта за всеки VIN, който искаш да човъркаш.
              Jscan иска пари..... В Alfa OBD обаче не се оправям. Ако може някой запознат да каже нещо...

              Коментар


              • #8
                Ми аз ги дадох и забравих. Много по-лесно се работи с него.
                То и AlfaOBD иска пари за пълна функционалност. Ама не за всеки VIN, а еднократно.

                Съжалявам, днес изобщо забравих да се почовъркам, хем по едно време висях в колата половин час. Дано утре не изкуфея пак така.
                Последно редактирано от sparkybg; 21-12-22, 18:01.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  Бая зор с това ALFA OBD, ама се оправих. Сега и да ме питаш как, не мога да ти кажа... Като го разръчкам утре ще пиша. Важен е крайния резултат.

                  Коментар


                  • #10
                    Пробвах. Никакъв зор не е. В Body Control Module -> Car Configuration Change има 5-6 опции за DRL-то. Всичко, което го има и в JScan, само дето е измежду един куп други опции.
                    Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-40-12-136_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:104.7 КБID:6904195 Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-41-11-074_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:147.5 КБID:6904197Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-41-41-920_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:229.3 КБID:6904198Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-41-58-426_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:223.8 КБID:6904199Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-42-08-191_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:225.6 КБID:6904200Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Screenshot_2022-12-22-14-42-17-090_com.AlfaOBD.AlfaOBD[1].jpgПрегледи:0Размер:225.4 КБID:6904201
                    Прикачени файлове
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      Аз ги пуснах с Launch. В менюто за региони има възможност за “целия свят” и после ти дава възможност да си пуснеш дневни светлини. Грешки не трупа.
                      O877886339

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X