Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Губене на мощност на jeep grand cheroke 2.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Губене на мощност на jeep grand cheroke 2.7

    Здравейте колеги, днеска се качвам и неприятна изненада, джипа 1-2 минути след потегляне изгуби мощност, натискам газта до край но няма вървене, спрях обърнах го и при потегляне дойде мощността и след 1 мин пак изчезна, тоест само при потегляне има мощност и после изчезва, чека свети постоянно жълто, оборотите на двигателя на място са 1000, когато му подам газ го форсирам и после стрелката пада много бавно до 1000, някой имал ли е такъв проблем

  • #2
    Първоначално публикуван от Mario321 Преглед на мнение
    чека свети постоянно жълто,
    Чети грешки

    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Аз незнам как става това с четенето на грешки, но ще го закарам някъде да ми кажат какво му има, машината си ме кефи, сучисе и минава през такива канали, дупки и гърбици че чак ме изненадва .

      Коментар


      • #4
        Здравейте на всички!
        При мен също от време на време се получава сходен проблем-държи високи обороти на празен ход около 1200, и това го прави само на добре загрял мотор /80-90гр./, но разликата е че няма загуба на мощност и чека не свети. Диагностиката не показва никаква грешка по мотор и трансмисия. Ще мие интересно колегата да сподели какво се е оказало.
        ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
        Grand Cherokee 2.7
        GSM 0888148630

        Коментар


        • #5
          Недостиг на гориво... лошата новина е, че за това се грижат един бюлюк елмагнитни клапани + филтри, така, че- диагностика първо на ел. клапаните да се елиминират.

          Коментар


          • #6
            Тая сутрин ката го запалих джипа и много силно се разтропа мотора, направо и след 2-3 секунди се оправи, някой ако може да каже това с ключа за кодовете на грешките как се прави за да го проверя и да ги напиша
            Последно редактирано от Mario321; 19-03-20, 14:44.

            Коментар


            • #7
              Разбрах как става, там при км на таблото ми показа P1270 P1511 P0620 P0700 P0702
              P0340 P0560

              Коментар


              • #8
                Погледни датчика за входящия въздух дали е зацапан.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #9
                  Ще го погледна, но то аз едва ли ще го оправя, за губене на мощност сигурно ще е някой датчик който вкарва колата в аварийно положение P0340 датчик при верига и разпределителен вал или някой датчик при P0702 , но сега ме страх да излизам че тази седмица много крале и кралици се прибраха от Италия.
                  Последно редактирано от Mario321; 20-03-20, 20:27.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Mario321 Преглед на мнение
                    Разбрах как става, там при км на таблото ми показа P1270 P1511 P0620 P0700 P0702
                    P0340 P0560
                    Кабели.....
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      Дядо Владо имам проблем някъде по кабелите и тоците ли

                      Коментар


                      • дядо владо
                        дядо владо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ъхъ.......

                    • #12

                      Коментар


                      • #13
                        Под 1000 оборота не пада, чека си свети постоянно, вчера 2 часа си имаше мощност и накрая пак влезна в авариен режим, закарах го на един майстор при нас а той ми вика карайго така той сам ще се оправи
                        Последно редактирано от Mario321; 10-04-20, 21:13.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X