Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Божке-е-е-е-е, Божке !?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

    http://autos.yahoo.com/blogs/motoram...043603717.html

    Явно не само на нас не ни допада новият дизайн.
    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

    Коментар


    • #32
      От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

      Що бе ако съм педераст дизайнер примерно ще ми хареса

      Коментар


      • #33
        От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
        Що бе ако съм педераст дизайнер примерно ще ми хареса
        Дали ли си на "левия" или "десния" бряг няма значение.
        Подобно на феновете на друга марка ,на които им се наложи да преживеят "Juke" и на феновете на Jeep ще им се наложи да преживеят новото изчадие
        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

        Коментар


        • #34
          От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

          Първоначално публикуван от bobydimi Преглед на мнение
          Дали ли си на "левия" или "десния" бряг няма значение.
          Подобно на феновете на друга марка ,на които им се наложи да преживеят "Juke" и на феновете на Jeep ще им се наложи да преживеят новото изчадие
          Да ама тук има явен опит за "измама на потребителя" Нисан прави от "Микра" до "GT-R" и "...Z" през "Patrol", "Х-trail" и т.н.
          "Jeep" правеше jeep-ки и само това. Сега, който иска "джип", ще попада на... Нещо като "ПанасоАник", "АдиБас" - на такова прилича
          Защо не пуснат нов "Крайслер" с такава платформа ? Ясно защо - "Jeep" все още не е докрай компрометиран като марка, та гледат да пробутат измишльотината под това лого.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

            Явно това е новата 4х4 мода, напр. "новата Нива:


            Ако не са много скъпи и ако са добре направени, какво им е по-грозното от сегашните "тухли-четворки"?
            Големият майтап ще падне, ако видиме подобна новата G-класа
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #36
              От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Явно това е новата 4х4 мода,
              Големият майтап ще падне, ако видиме подобна новата G-класа
              А, спокойно - и той на там е тръгнал: 2013 Mercedes-Benz GL Class , до колкото и това е с буква "G" пред името си:
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • #37
                От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                За "Гегата" вече има ужасено-тревожна тема тук във форума, произтичаща от тази публикация
                http://www.autoguide.com/auto-news/2...e-concept.html
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes-Ener-G-Force-Concept.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5456750
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                  GL не е G и хората каращи Г не налитат на Лчето вярвай ми.
                  На същото ухо трябваше и да лежат тия от Джип,имат я легендата,имат си пазара,имат си феновете........за чий Италиански им трябва да го правят на Кия?За какво въобще оставят Италианци да ровят по модела?Грозно или не поне да прилича на себе си,сега ако му пернат и 1.8 мотор и съвсем ще се посмея.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                    За какво въобще оставят Италианци да ровят по модела?
                    Ами който плаща, той поръчва музиката! Та, затова. Те сега са собствениците, така разбират нещата, така и ги правят. Добре поне че не са го докарали на FIAT chinquechento. Той щеше да е още по евтин и икономичен!
                    А тия от Mercedes защо са сложили това "G" на GL-а. G-то не значеше ли Gelandewagen, или вече е "gay"
                    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                    First impression is not always true. Get inspired.
                    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                    Reading is sooo boring, unlike writing!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                      Мани ми има едно с К на финала,то да се чудиш не му ли намериха буква от азбуката.

                      За мен не е правилно да се бъркат точно при легендата еле с тоя студентски дизайн.Обаче пък всичко живо натиска на малолитражки и тук та ще видим,за грозно си е грозно обаче или аз си падам по класики
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                        Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                        А тия от Mercedes защо са сложили това "G" на GL-а. G-то не значеше ли Gelandewagen, или вече е "gay"
                        Да, уж Gelaendewagen Leicht значи, ама Gay Love или нещо подобно сигурно привлича определен кръг клиенти, на които другото се е виждало много гру-у-у-у-у-бо и гро-о-о-о-озно.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                          С ГЛа майките си возят дъщерите на балет или ходят до магазина за памперси,това,че някой го е объркал с военна джипка цивилно изпълнение не е виновно ГЛчето,то претенции за джуган няма.

                          Това горе дето ми прилича на Киа е наследник на нещо,името му едно такова претенциозно,а следващия момент излиза зализано.Е те тва не ми се вписва.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            ...Това горе дето ми прилича на Киа е наследник на нещо,името му едно такова претенциозно,а следващия момент излиза зализано.Е те тва не ми се вписва.
                            Това да не е гатанка? А, сещам се: това е нещото, което остава в тоалетната чиния, когато чавек стане от нея...
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                              Спокойно пичове, поне още 10 че и повече годинки сегашните Грандове, Либертита и Ренглъри ще са здрави, достъпни и носещи кеф. После ... после ще сме свикнали ... да го ...

                              П.П. Мултипла-то и оня скапан рекстън са определено много по-грозни
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                                Това да не е гатанка? А, сещам се: това е нещото, което остава в тоалетната чиния, когато чавек стане от нея...

                                Тц

                                Джип било ако за това питаш
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X