Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Божке-е-е-е-е, Божке !?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

    Ами то, си се знаеше че, от тоя "брак" ще се роди някое такова изродче. Не е кой знае колко грозно, ама очите много китайски верно.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

    Коментар


    • #17
      От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

      Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
      На мен ми харесва.
      Да разбирам ли,че италианците не са добри дизайнери!!?
      Италианците са най-добрите дизайнери, не случайно Ренесансът е започнал оттам, пък и преди това не са прекъсвали нито за миг да бъдат най-добрите художници, скулптори, мозайкаджии , строители на красиви сгради и т.н.
      Това нещо обаче не е работа на италиански дизайнер със сигурност Тука не сe вижда нито щрих на Пининфарина, нито на Джуджаро, Спада, Гандини или поне някакви техни имитатори... Това е дело на "безплатен индийски софтуер за автомобилен дизайн" както вече съм имал възможност да се изразя
      Почвам да подозирам, че е умишлено дело на тукашния участник brpi който нарочно се е внедрил в "Крайслер" със специалното поръчение от германски производители да затрие окончателно тази компания

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      аре честно, кое ви харесва повече от актуалните в класа? или щото вече не е 100% хамериканско а има и нещо италианско, вече ни прави хейтъри....

      п.п. то въпрос на вкус де, ама някак си масово го низгвернахте
      Кое е "актуалното в класа" ? И в кой "клас" попада това недоразумение ? На "Кашкай" или на "Juke" ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        .... Кое е "актуалното в класа" ? И в кой "клас" попада това недоразумение ? На "Кашкай" или на "Juke" ?
        хм интересно, след като не си наясно в кой клас попада, с какво го сравняваш?

        п.п. ей така м/у другото сегашното Либърти повече ли ви кефи (не това от снимките по-горе)
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #19
          От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

          Не е толкова грозен,но какво ли ще представлява тази ,,повишена проходимост,,

          Коментар


          • #20
            От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

            Официални снимки май няма още, а тази конкретно е нечия фантазия по темата. Иначе от връзката Фиат-Крайслер не се е родило нищо читаво още. А, да, Фиат успяха да продадат известно количество 500 в Щатите

            Честно казано и сегашния Либърти не ми харесва особено, както и по-стария.
            Последното Либърти:


            Новото сигурно по ще мяза на последното Гранд Чероки:

            Коментар


            • #21
              От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              хм интересно, след като не си наясно в кой клас попада, с какво го сравняваш?
              Ами, айде да ме просветлиш в кой клас трябва да бъде това ? "Liberty" наследи "Чероки". Тук из форума се срещат мнения (kinex) че е по-проходимо от "Черокито", други (Дядо Владо) - че не може да се тунингова като хората, Vladi333 има едно доста сериозно направено. Значи клас някаква джипка... SUV, онова горе е Crossover в най-оптимистичния вариант. Как го виждаш с лебедка, лифтнато и т.н. ? И изобщо ровещо в кал ?А е наследник на "Liberty"...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #22
                От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                развитието на темата касае дизайна, а не възможностите за оффроуд ъпгрейд. Или не? Щото тенденцията си е така - все по-паркетно.... което естествено на никой от нас не му харесва

                п.п. за класа играеш на дребно си мисля
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #23
                  От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:new Jeep.jpg
Прегледи:1
Размер:56.8 КБ
ID:5452273Позволих си малко до го префасонирам набързо, та поне очичките да не са толкова дръпнати
                  Honda CR-V I 2000 г.
                  0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                  Коментар


                  • #24
                    От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    развитието на темата касае дизайна, а не възможностите за оффроуд ъпгрейд. Или не? Щото тенденцията си е така - все по-паркетно.... което естествено на никой от нас не му харесва

                    п.п. за класа играеш на дребно си мисля
                    Не ги разбирам тия ... метафори ?
                    Не съм търговец и не продавам на едро и на дребно.
                    Хазарт съм играл веднъж в Монте Карло и веднъж в Атлантик сити - ама на много-много дребно
                    Не съм офроудаджия и специалист по "класове". Имам "Jeep Liberty" 3,7 л. бензин, 2004 г. от 4 години и лека-полека започнах да се забавлявам с него, вкл. и сина ми (17 г.) да го караме извън асфалта, даже по кал , ходим на риба и т.н. Върши ми и идеална работа по гадни наши пътища и по разбити софийски улици.
                    Това нещо горе не го виждам в същата роля
                    Затова питам какъв "клас" ? В класа на сегашното ми возило явно няма да бъде.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                      В първия момент го помислих за наследник на понтиак ацтек
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #26
                        От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                        А що не вземете да си позабършете очилата? Това дето го коментирате никаква "снимка" не е. Не само, че си личи от километри, ами и в текста от линка си го пише черно на бяло:
                        В момента се провеждат заключителни пътни тестове на колата, но папараци успяха да заснемат силно замаскираната предсерийна версия (долната снимка).
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:342f2b1a394a30c594f08c5a8512e230.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5452318

                        Опирайки се на вътрешнозаводска информация, изданието Autocar разпространи интересен рендер (горната снимка), като твърденията са, че именно така ще изглежда новото лице на Jeep.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                          това горе (първата снимка от темата) не знам защо но много ми прилича на това: http://images.thecarconnection.com/l...00401973_l.jpg
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • #28
                            От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            А що не вземете да си позабършете очилата? Това дето го коментирате никаква "снимка" не е. Не само, че си личи от километри, ами и в текста от линка си го пише черно на бяло:

                            Не виждам някакви силуетни различия между маскираното и картинката ? Мен не ме възмущават "японските" фарчета. Целият "концепт" не ми харесва.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #29
                              От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                              Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
                              Новото сигурно по ще мяза на последното Гранд Чероки:

                              Последният официално представен Гранд Чероки (2014) изглежда така:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22108_10151918472646515_560583923_n.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5452327
                              А така изглежда Jeep Compass 2014:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:156315_10151916656631515_1108127217_n.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5452328
                              За мен поне е логично да предположа, че "наследникът" на Либърти ще попадне някъде между двете, ама докато няма официално представяне всякакви коментари са безсмислени.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Божке-е-е-е-е, Божке !?!

                                Я! Пандичка, настъпана...
                                не бързам за никъде...
                                XJ 2.5TD '98

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X