Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за сд ченджър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за сд ченджър

    Да четох после и проверих....празнооооооо .
    Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
    O8867З7I78

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за сд ченджър

      аз днеска си реших проблема с музиката купих си една касета адаптер и за радост жака стана на обикновената ми Нокиика

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за сд ченджър

        моя чейнджър работеше до последно докато имах оригиналното CD после го смених с ДВД и всичко заспа нещо не ме впечатляваше как го бяха вързали през радиото чейнджъра и звука куцаше по принцип така ли са вързани и вашите или аз съм от късметлиите
        PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
        0898742885 - Карлово

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за сд ченджър

          Здравейте , нов съм във форума от скоро съм със Гранд Чероки 2,5 тд. 96г.Да използвам темата на колегата да не отварям нова и да задам един , два въпроса :
          1.Имам ли сд енджер и къде се намира понеже на панела с касетофона има бутон " сд" и като го натисна ми изписва "но сд" демек няма диск или го няма сд-то и къде да го търся къде трябва да седи ?
          2.Някой изкарвал ли си е 3.5 мм. жак от музиката и по този начин да може да си пуска музика от телефон или айпод или друг носител ? Във БМВ-форума има доста изписано по темата и дори инфо как да си го направиш сам но тук не откривам такава информация . Дали пък "ГРОМ "може да се използва ?Защото с тия касетки ми е много странно все едно че се върнах 25 години на зад.
          3.Имат ли тези коли часовник ?
          Предварително благодаря на всеки който се отзове !!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X