Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за сд ченджър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за сд ченджър

    Да попитам ,оригиналният сд ченджър нещо не мога да го подкарам изписва ми err .Пробвах и с оригинални дискове същата работа,каква може да е причината.
    Jeep Гранд Чероки 3.1

  • #2
    От: Въпрос за сд ченджър

    Отговорете му на човека,че и моя чейнджър ми показва аналогична грешка )))

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за сд ченджър

      ...това не е отговор , но и при мен за съжаление положението е същото и все не намирам време за ремонт ...
      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за сд ченджър

        И при мен работи, когато си реши...

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за сд ченджър

          Пробвах да го ремонтирам в сервиз...само на едно място са навити и ми дават 2-3 месеца да свири...Дойде ли им времето, нищо не може да ги съживи...
          GRAND 3.1 за кеф
          А 3 1.8 5v за адреналин
          VITARA 1.6 за off-лов

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за сд ченджър

            Пробвах да го ремонтирам в сервиз ,ами не става щрака си и толкова.Решението FM трансмитер и готово.
            Jeep Гранд Чероки 3.1

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за сд ченджър

              Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
              Пробвах да го ремонтирам в сервиз ,ами не става щрака си и толкова.Решението FM трансмитер и готово.
              FM Трансмитера е решение на проблема само ако нямаш изисквания към качеството на звука.
              Не съм срещал трансмитер , който да не реже честотна лента - високо или ниски.
              По-добър вариант за мен е CD-то (ориг.) и смяна на дискове , колкото често се налага .
              Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за сд ченджър

                Чистене на оптиката с някаква специална течност ги чистят ако е зацапана.При мен за сега съм успял да накарам оригиналния CD-Changer да чете оригинални Audio дискове както и такива записани от мен.Първоначално не четеше неоригинални докато промених интервала между песните.Става по следния начин: Пускане Nero избирате audio disk за запис слагате си песните маркирате ги десен бутон Properties Track pause от 2 sek се сменя на 5 sek.При мен след няколко похобени диска проработи.
                Искам да пипитам някой ако е пробвал на Grand Cherokee 2.7 CDR с оригиналния CD-changer с магазин за 10 диска дали е успявал да пусне презаписваем CD-RW диск.Отгоре четох да видя кави дискове чете но никъде не беше отбелязано предполагам че отзад някъде пише но неискам да го разглобявам за толкова дребно нещо.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за сд ченджър

                  И още един малко тъп въпрос ,ама как се настройва часовника на оригиналното радио
                  Jeep Гранд Чероки 3.1

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за сд ченджър

                    Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                    И още един малко тъп въпрос ,ама как се настройва часовника на оригиналното радио
                    ...ами с двата бутона за настройка на час и минути съотв...
                    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за сд ченджър

                      Е то наистина е тъпо не бях забелиазъл микроскопичните бутончета.
                      Jeep Гранд Чероки 3.1

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за сд ченджър

                        Да ама при мен като го настроя и изгася колата ,след това все едно не е настройван???
                        0899278323-0877500798

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за сд ченджър

                          Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
                          Да ама при мен като го настроя и изгася колата ,след това все едно не е настройван???
                          свързан ти е грешно касетофона размени жълтата и червената жица отдзат а може да са вързани на едно

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за сд ченджър

                            Слушам радио и не съм се заглеждал даже - това на таблото СD - чейнджър ли е или само за едни диск устройство. Тъп въпрос ама се замислих, защото пишете за заводски чейнджър. Гранда ми е WJ
                            А за часовника и на мен ми прави проблеми със запомнянето на часа, по едно време открих с продължително натискане на един бутон че превключи на друг часовник - мисля че беше с надпис "home", но да не греша нещо и показанията му бяха с 24 часов обхват а не по американския стил (сутрин - следобед). Настроих го и сега показва часа на мястото на херцовете на радиото.
                            Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                            O8867З7I78

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за сд ченджър

                              Провери в багажника не на таблото.
                              Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X