Обява

Свий
Няма добавени обяви.

да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

    Здравейте колеги нов съм и търся мнение и съвет да си взема ли Гранд Чероки 96г. лимитед т.е. с абсолютно всички екстри че и работят .Лошото е че е с десен волан но за сметка на това изглежда супер,както отвънка , така и отвътре.Че и днеска го покарах малко.Това е джипа http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...770&f1=details Бих се радвал на мнения от хора които са в час

  • #2
    До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

    НЕ - не си купувайте ... за тези пари и малко отгоре има с ляв волан ...
    Грандоман WJ 3.1 QD

    Коментар


    • #3
      До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

      Ами уговорих 1000лв отбив от цената а джипа е с чисто нови гуми и няма скъсано или издраскано ама тая дирекция...............

      Коментар


      • #4
        До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

        Не си купувай джип с дясна дирекция!

        Спрял си се на Grand Cherokee V8 5.2l, а това е мощен автомобил. Според мен е доста опасно, да не кажа безразсъдно да се управлява такъв джип с дясна дирекция.
        Ясно е, че ще го караш предимно по асвалта, а не в гората щом говориш, че няма надраскано и скъсано, а това пак повтарям е опасно и за теб и за другите участници в движението.
        Помисли си добре и не бързай.
        Колегата buysell е прав, че има такива цени и за джипове с нормална дирекция.

        Коментар


        • #5
          До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

          Моят го взех понеделник. 96та лимитед, 5.2 , същия цвят, с 2 комплекта чисто нови гуми и джанти с тях. Всички екстри и ляв волан , има и ролбари.
          Излезе 5700!!!!

          Не се лъжи да го взимаш тоя!
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • #6
            До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

            Абе ако става въпрос има и друг Гранд който съм си набелязал в Русе(от там съм) и той ще падне бая в цената ама в тоя ми останаха очичките.Ще го ползвам 90% за в града а и хубавите(визуално)Грандове са доста над 5000лв а много пари за МПС не ми се дават.......................

            Коментар


            • #7
              До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

              ейй, ама сега ще се почне - хубаво, ама десен, ей, за толкова пари + още малко - ляв.., ако знаеш каква утрепия е с тоя десен волан, никога, за нищо на света недей, опасно, страхотно опасно ..

              и от другата страна хора пее - ей, страшен е джипа, лъскав, запазен, кожи, гуми, ще те кара още сто години...

              с тия приказки се напълни не една тема, ами има има лакардии за цял форум - за или против десния волан.

              Колега, преди година бях изправен пред същата дилема.

              Парите са си твои, с тях може да си купиш точно каквото поискаш, може да си запалиш пурата, или да ги подариш на някой.

              Ако зададеш въпрос тук - какво да направя с едни 5 бона, предполагам, че ще получиш по-малко отговори, отколкото на въпроса ти..

              Решението си го взимаш единствено и само ти.

              Ако си го купиш джипа, си имаш глава на раменете, за да знаеш как да го караш..

              Сложи нещата на кантара, и виж накъде ще се наклони той.

              Успех!

              Коментар


              • #8
                До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                Виж първо във форума.Има един за продаване на колегата Злой,съвсем малко по скъп но с ляв волан,с два комплекта гуми и подложки дава.И смятам че със сигурност ще е по здрав от този.Иначе успех ти пожелавам,и си отваряй добре очите.

                Коментар


                • #9
                  До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                  Джип с десен волан според мен е само за гората! Ако повече от 25-30%
                  ще се ползва на нормален път, само с ляв волан. Не вярвай на приказки, че за 5 мин. се свиква. Особено, когато ти се налага да изпревариш, а за мощен джип това е нормално състояние!
                  Това е мое мнение, а изборът е твой!
                  Поздрави!
                  Любомир Бончев 0889216605
                  Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

                  Коментар


                  • #10
                    До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                    НЕ
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • #11
                      До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                      Първоначално публикуван от stefan_top Преглед на мнение
                      Здравейте колеги нов съм и търся мнение и съвет да си взема ли Гранд Чероки 96г. лимитед т.е. с абсолютно всички екстри че и работят .Лошото е че е с десен волан но за сметка на това изглежда супер,както отвънка , така и отвътре.Че и днеска го покарах малко.Това е джипа http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...770&f1=details Бих се радвал на мнения от хора които са в час
                      Отвори AUTO-TRADER .UK. Виж и сравни цените. Докарването ти е 500-550 лири.

                      Коментар


                      • #12
                        До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                        Виж някъде по темите колегата "Мишоци" бе писал,че при него във Франция бол от Чероци по 1000 евро с ляв волан.Не бързай с покупката на десен волан.Питай го.
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • #13
                          До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                          Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
                          Виж някъде по темите колегата "Мишоци" бе писал,че при него във Франция бол от Чероци по 1000 евро с ляв волан.Не бързай с покупката на десен волан.Питай го.
                          Колегата е прав. Нямаш ли доход над 2500 лева на месец,не си прави експерименти !!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                            Тюх ще ме откажете да го взема тоя Гранд.Ама искам Граааааааааааааанд пък и не ми се чака .А от Англия мога да си докарам понеже сестра ми живее в Лондон ама много път бе хораааааа.А и как да си взема джип каран България като знам каква немотия е тука и кой знае как е поддържан джипа щото всичко е пари .Благодаря на отзовалите се ще се мисли май.

                            Коментар


                            • #15
                              До: да си купя ли гранд чероки 96г с дясна дирекция

                              Колега, аз съм с "крив" волан, но се свиква. Може да не е за 5 минути, но за 5 дни - да. Карам си го и в София градско без проблем. Опасно? Зависи кой кара. На някои където и да им сложиш волана, все ще са опасни. Е, има и още едно но, понякога ми се иска да е с ляв, но като се сетя за колко съм го купил, ми минава
                              JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X