Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да взема задно каре на преден кардан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
    И искат колкото за ново от Скорпионите 175 лв за услугата!!
    Аз съм висял в гората с часове, доде чакаме да се ремонтира CJ с ново (на 1 ден) каре "от Скорпионите".
    Също така заради ново каре от Рокауто (китайско с марка Дорман), каквото може би е и скорпионското, можах да разбера какво е усещането при 130 км/ч да ти блъска кардан по пода на купето, след като е изскочил от задното каре ...

    П.П. След споменатия инцидент задното го правиха на Симеоновско, а предното дорманско, което сдаде багажа известно време след това, го правиха при Жан. Да чукна на дърво, до момента нямам оплаквания. Вече не помня колко точно беше цената, но определено беше по-ниска от закупените нови дормански от Щатите.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-12-14, 15:33.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

      Писали сме заедно Жорка , да вече 3-та година не е мръднало . Преди 2 дена го бях гледал на един канал и маншона си е като нов .

      Коментар


      • #78
        От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        след като е изскочил от задното каре ...
        Явно си се напатил от Скорпионите аз пък имам доста горчив опит с рециклираните от Жан .Май алтернативата е отвъд голямата вода .

        Коментар


        • #79
          От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

          Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
          Явно си се напатил от Скорпионите аз пък имам доста горчив опит с рециклираните от Жан .Май алтернативата е отвъд голямата вода .
          Лагерите за задна полуоска на WJ от тях (китайски) изкараха няма и 20,000 км и взеха да хлопат на умряло. А и доставка от отвъд Голямата вода не е панацея. Дорманските карета дойдоха оттам, но, както казах, карданът изскочи от задното при едно рязко подаване на газ на магистралата в режим 4х4 (full time). После намерихме зегерката от комплекта счупена вътре в карето.

          При Жан досега съм правил кормилни накрайници и кормилна кутия на Патрул-а и преден кардан на WJ-я и нямам издънки. Което не значи, в някои други случаи такива не е имало. Досега май не съм попадал на сервиз, който да не се осере в даден момент, поради което не смея безусловно да препоръчвам такъв.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #80
            От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Експериментът вече е правен. Мек силиконов маншон на задното каре издържа съвсем малко по-дълго, отколкото такъв на предното. Започва се с вибрация над 100 км/ч и в един момент се чува трясък. Ама щом искаш да повтаряш чуждите грешки - нямаш проблем, парите са си твои и можеш да ги хвърляш на вятъра колкото си искаш ... ...
            Знам, ама нямам от другото. Ако издържа до 100 км/ч може и да успея да го съхраня, 'щото като ходя за риби не бързам за никъде. Пък дано изкара поне този месец...
            Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

            Коментар


            • #81
              От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

              Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
              Знам, ама нямам от другото. Ако издържа до 100 км/ч може и да успея да го съхраня, 'щото като ходя за риби не бързам за никъде. Пък дано изкара поне този месец...
              Ако информацията на сайта им е точна, в момента Вест Ауто имат маншон за задно каре на цена 36 лв (онлайн)

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:afc75a548fa5fffb34b61988a_im.jpg
Прегледи:5
Размер:85.0 КБ
ID:5626335
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #82
                От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                Първоначално публикуван от AAF Преглед на мнение
                Знам, ама нямам от другото. Ако издържа до 100 км/ч може и да успея да го съхраня, 'щото като ходя за риби не бързам за никъде. Пък дано изкара поне този месец...
                Скобите като се разхвърчат късат кабелния сноп който минава близо до карето и оставаш на пътя.
                Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                Grand 3.1TD
                0898 620 306 Стоян

                Коментар


                • #83
                  От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                  Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                  Скобите като се разхвърчат късат кабелния сноп който минава близо до карето и оставаш на пътя.
                  Не се стигна до там. Врътнах около километър и се спука някъде около средата - направи черна ивица от грес около мястото...
                  Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                  Коментар


                  • #84
                    От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                    Моето е доставено от Жоро и вече 40к км. няма проблем.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                      Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                      Моето е доставено от Жоро и вече 40к км. няма проблем.
                      Е, ама за 36 лв. бива ли да занимавам Жоро...?
                      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                      Коментар


                      • #86
                        От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                        Ми направо си го порачаи от вес ауто 36 лв. ко му плашташ

                        Коментар


                        • #87
                          От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                          Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                          Ми направо си го порачаи от вес ауто 36 лв. ко му плашташ
                          Да, де. Това имам предвид. Ама не знаех, че се продава башка.
                          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                          Коментар


                          • #88
                            От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                            Еи колега Ямбол е блиско и трябва да заформим някоя среща на маса , а и имам много приятели в Ямбол.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                              Насе , Стилян говореше за каре , ако закъсаш. Иначе за маншона от Вестауто взимай ... и къфто ти е късмета
                              Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                              тел. 0897818449

                              Коментар


                              • #90
                                От: Откъде да взема задно каре на преден кардан

                                Тия от Симеоновско не стават. Казвам го от опит с две от тях. Първото изкара към 1500км и то защото джипа беше каран само градско. Щом излязох на магистралата ... прас. После пак при тях, приеха рекламацията, дадоха ново ... и то изкара малко повече от първото, хем при ДядоВладо му смениха греста с подходяща. Третото, с което карам сега го поръчах от driveshaftparts_dot_com - "JEEP FRONT DRIVESHAFT CV JOINT - Code ME807". Карам го над 15000км и градско и с магистрални скорости (130-140). Взех го за 55$ и 60$ доставка. Сега гледам е 45$. Не правя реклами, само споделям.
                                Jeep WJ 4.7
                                Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X