Обява

Свий
Няма добавени обяви.

и аз се джипосах с един гранд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и аз се джипосах с един гранд

    имам вече един гранд 2000г.англичанка да си се возя напред назад и да ходя по работа с него.Даже и не съм го виждал на живо чакам го да пристигне. Иначе е с ония смотания мотор 4.7
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

  • #2
    До: и аз се джипосах с един гранд

    Мдам, много гаден мотор....дай боже всеки му. Честито! Да те разхожда със здраве.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: и аз се джипосах с един гранд

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      имам вече един гранд 2000г.англичанка да си се возя напред назад и да ходя по работа с него.Даже и не съм го виждал на живо чакам го да пристигне. Иначе е с ония смотания мотор 4.7
      Честито! Остава да се сгодиш с бензиностанция.

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Мдам, много гаден мотор....дай боже всеки му. Честито! Да те разхожда със здраве.
      Да, а енергийната криза, а за глобалното затопляне помисли ли?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        До: и аз се джипосах с един гранд

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Честито! Остава да се сгодиш с бензиностанция.



        Да, а енергийната криза, а за глобалното затопляне помисли ли?
        Мисля да го пробвам на бензин и ако се държи лакомо и лекомислено с разхода ще го гъзифицирам.Иначе е същия цвят като твоя бордо.
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • #5
          До: и аз се джипосах с един гранд

          Честито!
          Много безаварийни и да те радва.Радвам се,че в Приморско отново имате расов Jeep.Имаше там един друг,но собственика му нещо се поболя горкия,но треската се надявам бързо да му мине.
          Обади се като пристигне да дойда да го видя.
          Поздрави!
          [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
          [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
          [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
          [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

          Коментар


          • #6
            До: и аз се джипосах с един гранд

            Еи ама много смотан моторМного да те радва и със здраве да си го караш

            Коментар


            • #7
              До: и аз се джипосах с един гранд

              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
              Мисля да го пробвам на бензин и ако се държи лакомо и лекомислено с разхода ще го гъзифицирам.Иначе е същия цвят като твоя бордо.
              Звука на двигателя е уникален, настръхвам като го чуя, джипа е много добра машина и за мощта и въртящия си момент даже е икономичен в сравнение със други машини от същия клас.

              Със здраве да го караш, и не му мисли много за глобалното затопляне.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                До: и аз се джипосах с един гранд

                Честито!
                С такъв мощен мотор, а и с десен волан е добре да си помислиш за повече планински маршрути.
                Поздрави!
                Любомир Бончев 0889216605
                Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

                Коментар


                • #9
                  До: и аз се джипосах с един гранд

                  Масла филтри ясно ще сменяш с одобрените от производителя.
                  Свещи също. Заводските Шампион са добри.
                  Махни катализатора.
                  Ако със 100-120 дава среден разход над 12 значи кислородните сензори са за смяна.

                  Коментар


                  • #10
                    До: и аз се джипосах с един гранд

                    Честито със здраве да си го караш.Моя е дизел ,но в момента при мен има един с 5.9 мотор и всяка сутрин го припалвам да му чуя звука за да ме зареди с енергия.
                    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                    Grand 3.1TD
                    0898 620 306 Стоян

                    Коментар


                    • #11
                      До: и аз се джипосах с един гранд

                      Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                      Честито със здраве да си го караш.Моя е дизел ,но в момента при мен има един с 5.9 мотор и всяка сутрин го припалвам да му чуя звука за да ме зареди с енергия.
                      Защо не го караш,а само го припалваш,когато го караш зареждането с енергия е в пъти повече,поне за мен

                      Коментар


                      • #12
                        До: и аз се джипосах с един гранд

                        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                        имам вече един гранд 2000г.англичанка да си се возя напред назад и да ходя по работа с него.Даже и не съм го виждал на живо чакам го да пристигне. Иначе е с ония смотания мотор 4.7
                        Честито!Много безаварийни и с кеф да си го караш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: и аз се джипосах с един гранд

                          Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                          Защо не го караш,а само го припалваш,когато го караш зареждането с енергия е в пъти повече,поне за мен
                          Защото си има проблем със скоростите но мотора му работи идеално.Като решим проблема и аз ще го покарам .
                          Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                          Grand 3.1TD
                          0898 620 306 Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            До: и аз се джипосах с един гранд

                            Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                            Защото си има проблем със скоростите но мотора му работи идеално.Като решим проблема и аз ще го покарам .
                            Радвам се.Успех

                            Коментар


                            • #15
                              До: и аз се джипосах с един гранд

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Масла филтри ясно ще сменяш с одобрените от производителя.
                              Свещи също. Заводските Шампион са добри.
                              Махни катализатора.
                              Ако със 100-120 дава среден разход над 12 значи кислородните сензори са за смяна.
                              Задължително ли трябва да е мопар малото.Ако е друго пак хубаво масло има ли проблем.И какви са тия кислородни сензори.Кinex дай инфо че в тебе ми е надеждата .
                              Пишеше на обявата че някакви датчици на кутията са сменени.
                              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                              www.offroadprimorsko.com
                              0899883765

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X