Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсан маркуч към радиатора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсан маркуч към радиатора

    Скъса ми се мъркуча който е от радиатора към мотора - седи отгоре на радиатора.
    Много близо стой до перката и до алтенартора и явно перката го е скъсала.
    Та въпроса ми е - откъде да си намеря такъв маркуч?

  • #2
    До: Скъсан маркуч към радиатора

    От магазина .....ако е перката, значи нещо е преправяно или недоправено Вариантите са два, или купуваш нов "оргиналдъ" или от най-близкият магазин за маркучи купуваш със сходен диаметър и наставяш
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Скъсан маркуч към радиатора

      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
      Скъса ми се мъркуча който е от радиатора ...
      Скъсан, или спукан?

      Коментар


      • #4
        До: Скъсан маркуч към радиатора

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Скъсан, или спукан?
        еми мяза ми май на скъсан, утре ще го снимам
        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        От магазина .....ако е перката, значи нещо е преправяно или недоправено Вариантите са два, или купуваш нов "оргиналдъ" или от най-близкият магазин за маркучи купуваш със сходен диаметър и наставяш
        е то ясно, ама от кой магазин - Балкан стар или някой друг

        Коментар


        • #5
          До: Скъсан маркуч към радиатора

          Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
          Скъса ми се мъркуча който е от радиатора към мотора - седи отгоре на радиатора.
          Много близо стой до перката и до алтенартора и явно перката го е скъсала.
          Та въпроса ми е - откъде да си намеря такъв маркуч?
          Абе никак не е близо даже - поне 5 сантиметра има, не е възможно перката да го закачи - пък и при мен в този участък е облечен с гофриран пластмасов маркуч, като броня.

          Иначе в БалкОн Стар има маркучи всякакви, макар че за някои се чака - нямат ги на склад. За една кривка се наложи да платя капаро и дойде след около 2 седмици.
          ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
          Volvo XC90 D5 Executive '12
          Volvo XC60 D5 Summum '11
          Alfa Romeo Spider 2.0 '90

          Коментар


          • #6
            До: Скъсан маркуч към радиатора

            Хм, при мен също е далечко от перката.Провери ли си перката?Да не е станала някаква беля?

            Коментар


            • #7
              До: Скъсан маркуч към радиатора

              Белята стана като качвах едни баирчета из бояна и джипа беше под доста голям наклон - над 45 градуса и тогава стана ... може да му е дошло времето на маркуча, а може и от наклона нещо? Поне добре си изтествах QD и си работи идеално драпа нагоре като невидял, при това със сликове
              Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
              Абе никак не е близо даже - поне 5 сантиметра има, не е възможно перката да го закачи - пък и при мен в този участък е облечен с гофриран пластмасов маркуч, като броня.

              Иначе в БалкОн Стар има маркучи всякакви, макар че за някои се чака - нямат ги на склад. За една кривка се наложи да платя капаро и дойде след около 2 седмици.
              и при мен има сложена някаква предпазна пластмаса ама на нея има резки. Утре ще снимам да добиете представа. Не много близо е и при мен, но нямам друго обяснение за маркуча? А и все пак двигателя при по-голям товар си мърда из коша
              Хич не ми се ходи до БС, защото е на другия край на София
              Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
              Хм, при мен също е далечко от перката.Провери ли си перката?Да не е станала някаква беля?
              Тя по принцип не опира в маркуча, ама знам ли при товар на мотора какво става....

              Коментар


              • #8
                До: Скъсан маркуч към радиатора

                Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение

                Тя по принцип не опира в маркуча, ама знам ли при товар на мотора какво става....
                Ако под товар маторя мърда толкова яко из коша, начи ще трябва да сменяш и тампоните на двигателя
                ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                Volvo XC90 D5 Executive '12
                Volvo XC60 D5 Summum '11
                Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                Коментар


                • #9
                  До: Скъсан маркуч към радиатора

                  Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                  Ако под товар маторя мърда толкова яко из коша, начи ще трябва да сменяш и тампоните на двигателя
                  Мое напрао и колата да смени ако моторя играе 5 см напред назад
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Скъсан маркуч към радиатора

                    Да мърда, да мърда колко да мърда...
                    Абсурд да ти играе двигателя толкова много.Ако е така няма да можеш да го удържиш в пътя и да си се разглобил вътре.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Скъсан маркуч към радиатора

                      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                      ...ама от кой магазин - Балкан стар или някой друг
                      Ако имаш пари БС, ако искаш да си решиш проблема по-евтино, от най-близкият магазин за маркучи, мериш, режеш, слагаш вътрешни втулки (тръбички) ....скобите за стягане и т.н.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        До: Скъсан маркуч към радиатора

                        Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                        Ако под товар маторя мърда толкова яко из коша, начи ще трябва да сменяш и тампоните на двигателя
                        Еми нормално си мърда - колкото и на бмв-то ми
                        Явно се е спукал тогава

                        Коментар


                        • #13
                          До: Скъсан маркуч към радиатора

                          Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                          Явно се е спукал тогава
                          ако преднадува лошо
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Скъсан маркуч към радиатора

                            Kолкото и да не ми се искаше ще се ходи до БС, ама първо ще мина през няколко магазина за части за американци
                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            ако преднадува лошо
                            За 2-3 дни му навъртях над 700км и уж нямаше проблем, но ще видим с новия маркуч как ще е ...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Скъсан маркуч към радиатора

                              Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                              Белята стана като качвах едни баирчета...
                              Много съвпадения друже - баирчета, VM-мотор и перката скъсала маркуча!
                              Най вероятно е спукан, ама защо? Обърнал ли си внимание как се държи уреда който измерва температурата на двигателя, преди и по време на тая случка?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X