Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сдобих се с Гранд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Честито и от мен. Знам че ще му се наслаждаваш, защото е добра машина. Да си го караш със късмет.
    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

    Коментар


    • #17
      Честито и от мен !
      Пожелавам ти много безаварийни киломтри...
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от disem
        Димата продаде неговия Гранд и сега ще има време да се занимае с този. Ако все пак обаче с главата на семейството решим да остане Иначе има нови гуми А/Т 31" на 15 инча който са му големи така, че някой тук ще намаже
        И аз търся 1 гума 31" за резервна. Ако ги продаваш "насипно".....
        Nissan Patrol Y61

        Коментар


        • #19
          Дааааааа Нещата не вървят в желаната от мен посока Току що придобит, май ще трябва да се разделя с Гранда. Ще направя още няколко отчаяни опита да убедя жената е това е перфектната семейна кола пък ще видим! Както и да е........БЛАГОДАРЯ на всички за пожеланията! Относно гумите - само 4 са. Резервната е оригиналната 225/75/15. Днес ще пусна снимки да го видите.

          Коментар


          • #20
            ..

            По-добре с Гранда да се разделиш отколкото с жената мислия аз,а?
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #21
              Честито и от мен ! И много много безаварийни
              [img]http://free.hit.bg/car/toyota4.jpg[/img]

              Коментар


              • #22
                Честито и от мен ! И много много безаварийни километри и аз да се похваля и аз се здобих с G-klassa и са6то и се кефя
                Нямам време да се държа прилично !

                Коментар


                • #23
                  Ето малко снимки както обещах:














                  Ето ги и гумите за които споменах:



                  Коментар


                  • #24
                    Красавец е! Само задния номер го загрозява!

                    Коментар


                    • #25
                      извинявам се за офтопика ,ама някоя дума да кажеш за това с подбитото предно капаче
                      B+

                      Коментар


                      • #26
                        То е за обслужване и ремонт там
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          Дима ,ти си като стражар. Дебнеш зад всеки ъгъл .Особено темите с jeep съдържание.
                          B+

                          Коментар


                          • #28
                            Не бре, нали знаеш че често се виждаме и говорим със Севдо.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              Много готино изглежда Гранда! А имам един въпрос! Тъй като явно е правен за Америка, колко литра му е резервуара?

                              П.С
                              Първоначално публикуван от vokel
                              извинявам се за офтопика ,ама някоя дума да кажеш за това с подбитото предно капаче
                              Абе не знам за капака, но колегата, откакто сложи окачването, една снимка не качи Добре, че минавам всеки ден покрай джипа, та знам за кво иде реч ! Явно, иска да свърши със всичко възможно и тогава да ни изненада
                              RB Patrol Team

                              Коментар


                              • #30
                                Ако имаш предвид Тойота-та тя е на Алекс Марков. Оправяме и инсталацията. Капака не е подбит - просто не е затворен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X