Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво масло за раздатка 247-MOPAR 5016796AC или Tutela Transmission POWERGEAR4 80W?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво масло за раздатка 247-MOPAR 5016796AC или Tutela Transmission POWERGEAR4 80W?

    Здравейте,както става ясно от заглавието,става дума за раздатка 247 на гранд чероки 4.7
    След много четене намирам инфо че се слага специално масло на Мопар,което съм цитирал в заглавието на темата,на което на етикета пише с големи букви че е за раздатки 245,247,249.Намирам го на цена от 65 до 85 лева за 950мл.
    Попаднах и на масло Tutela Transmission POWERGEAR4 80W,ето какво пише на сайта който го продава:
    Тutеlа Тrаnѕmіѕѕіоn РОWЕRGЕАR4 80W e тpaнcмиcиoннo мacлo зa paздaтъчни ĸyтии oт гpyпaтa нa Сhrуѕlеr. Πoдxoдящo зa paздaтъчнa ĸyтия нa ЈЕЕР c нoмepa NV245; NV247; NV249
    Oдoбpeния нa Тutеlа Тrаnѕmіѕѕіоn РОWЕRGЕАR4 80W

    ЅАЕ 80W
    Сhrуѕlеr МЅ-10216
    Това масло е 37,50 за литър.
    Та въпроса е може ли да се кара с второто масло,понеже масло от 60-80 лева за под литър,а тук трябват два литра,ми се струва скъпо.
    Ако някой има наблюдения,нека каже.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

  • #2
    Според надписите по етикета, може. То MOPAR може и да е същото - те са опаковчици.

    В 245 е нещо като литър и половина. В другите не знам.

    Това се сменя веднъж и забравяш за повече смени - сам си прецени дали да се "рискуваш", спестявайки 60-80лв. Аз сипах MOPAR от мототехника. Не знаех че има друго тогава.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Просто от толкова ровене,попаднах на Тутела-та,та ми стана интересно,понеже едното е на една цена,другото на двойна.....
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • #4
        От 3 год./40к км. карам с Тутелата на 247. Никакви грижи.
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #5
          Поръчвам днес 2 литра,защото джипа е нов внос и в момента има в раздатката половината от нужното количество.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X