Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 2.7 card Гасне след запалване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee 2.7 card Гасне след запалване

    Здравейте,

    от известно време имам следния проблем:

    Сутрин след като не е работил цяла нощ джипа пали нормално, но веднага гасне. След това пали отново, но след 30сек въртене. Този проблем се наблюдава, когато е спряно равно и наклон нагоре, но няма проблем, ако е спрян с наклон надолу. Резервоара е е пълен поне на половина, но след като обследвам проблема установих, че прозрачния маркуч, излизаш от горивния филтър отиваш към гнп се изпразва от нафта. Няма видими течове по филтър, гнп и дюзи. Сложих еднопътен вентил на маркуча идваш от резервоара,но не помага.

    Моля за съвет.

  • #2
    Имах същия проблем на С-класата.Оказа се точно това,което си установил,въздух в горивната система.Трябва да се обезвъздуши,не ме питай как .Майстора ми я прави,но това беше преди 3 години не си спомням детайли.

    Коментар


    • #3
      Пропуснал съм да опиша решението на проблема, което приложих, а редно да се поправя.
      Свалих горивния филтър, изчистих го от нафтата и залепих резбите на датчика, който е от страни със монтажно лепило за автостъкла. Също сложих и малко от същото лепило на о-пръстена на датчика отдолу за вода. След това проблема изчезна.
      Ще видим само после дали лесно ще се свали датчика.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X