Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee WH 3.0 CRD проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Pavkata_svt Преглед на мнение
    В задният край от горната страна, има капачки. Под тях са два болта с торкс глава. Може да става и в предния край, но не съм пробвал.
    Благодаря колега, свалих ги!
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • #17
      Експеримента с TPMS даде следния резултат: от датчиците на колелетата само един дава налягане, останалите три 0.0. Появи се съобщението за резервната гума. Свалих гумата (не беше пипана 2 години) и се оказа, че е спаднала до 1.4. Напомпах я на 2.4 и съобщението за нея изчезна. Другите 3 датчика с нулевите показания се оказаха в спящ режим. Три са Siemens, останалите - No name. Сега ще гледам с кой софтуер да ги събудя, май ще е с компютъра.
      Впрочем парт-номера на моите е 56053031AD. Гагич беше написал серийните номера вместо парт-номера. Предполагам, че неговите са 56053030AD за американската честота. Моите са на 433 мегахерца.
      Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
      Kia K5 LPG 2012 г.
      LZ1DED

      Коментар


      • #18
        Това е нещото, което ще изключа при първи признаци на неизправност и изобщо няма да го мисля повече. 21 години съм оцелял без тая екстра.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          Нов проблем! Вратата на багажника не се отключва. Има ли някакъв начин да се отключи механично?

          Проблема се появи вчера, а днес се отключи нормално и после работи колкото и пъти да пробвах.
          Последно редактирано от denkov; 20-03-24, 14:21.
          Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
          Kia K5 LPG 2012 г.
          LZ1DED

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X