Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с чистачките

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с чистачките

    Здравейте, колеги.
    Имам проблем с пръскалките на чистачките, спряха да пръскат. Какво мога да направя проверя.

  • #2
    До: Проблем с чистачките

    Вече се чудя как да реагирам на подобни теми и питания.....

    Първо коете ми идва на акъла, е да попитам: А вода има ли?!?

    Има аджеба казанче с вода и ел.помпа, малко маркучета, бушон и това е то. Толкова ли е трудно да се провери по веригата? Заслужава ли за подобен проблем да се отваря тема?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с чистачките

      Хубавото е, че веднага става ясно какъв е Джипът...

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с чистачките

        Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
        Хубавото е, че веднага става ясно какъв е Джипът...
        с чистачки - но с мръсно предно стъкло
        V10

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с чистачките

          Първоначално публикуван от rustson Преглед на мнение
          с чистачки - но с мръсно предно стъкло
          пък може и да не е джип даже

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с чистачките

            Понеже е налице темата /макар и да не е ясно за какво става дума/, поне да я използваме.

            При мен пръскалките работят, но тази пред шофьорското място пръска по - надолу от другата.Горе - долу по средата на чистачката.Какво направих:
            -проверих дали има достатъчно течност и долях до горе.;
            -опитах се да вдигна струята, като вкарах карфица в отвора на пръскалката, но с изненада установих, че те са направени неподвижни;
            -потърсих откъде минават маркучите за пръскалките, но стигнах до никъде...,защото минават в отсека м/у двигателя и таблото.Трябваше да падне едно разглобяване...
            Имал съм подобен проблем преди години с едно Ауди.Налягането на струята беше много слабо, а в движение само мокреше долния край на стъклото.Там се оправих бързо.Беше лесно,защото маркучите минават по капака отдолу и са закрепени със скоби.Разкачих маркучите от всички снадки,продухах ги с компресор,регулирах пръскалките с карфица и готово!

            Тук обаче не се виждат като вдигнеш капака...Става дума за Jeep Cherokee XJ 1996г.

            Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с такъв проблем?Ако имате идеи, това е темата.Ако не друго поне да я направим малко по - полезна.
            Последно редактирано от walker; 10-09-09, 21:41. Причина: редактиране на текста

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X