Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за 2014 Jeep Grand Cherokee Sumit 3.0 turbo diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Това не го разбрах. Или си много млад, или и аз незнам

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

      Много ми е интересно откъде ще си купиш кола, ако няма такива "набутваци" които си купуват нови коли?
      В КМБ - "върнати от лизинг" от надценили се "набутваци" Имал съм хмм... съмнителното удоволствие да отнемам МПС със "съпорта" (нали така е модерно да се казва сега?) на бригадата по прибиране на неплатени автомобили на една доста уважавана, "бяла", "чиста" и т.н. лизингова структура, малеееей не бех виждАл такива гадни мутри и в най-лихиете девяностые... Може би просто остарявам и такива сцени вече са трудно смилаеми за мен...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        КОелги, ето ме и мен след дълго отсъствие. Аз съм едининият от двата линка цитиран от Гагича и до ден днешен си карам колата и съм на 67.000 км вече. Другият е Жоро от Варна,който си продаде колата по финансови причини, а не по технически и който се махна от форума тук, заради разни дразнители. Ако номера на рамата започва с 1C4 то определено колата е правена в Детройт. Разполагам с пълна документация в ПДФ за всичко по автомобила, дори и за бензиновите модели и с радост бих я предоставил на всеки,който се интересува. Преди 3 дни се върнах за пореден път с колата от България и съм много доволен. Убедих и един мой приятел да си вземе такъв Дизелак, само че от 2019г,който си живее във Варна и също е адски доволен. Всички знаем за пристрастията на Гагича към бензиновите модели, затова не бих си губил времето да споря с него.Аз лично имам намерение да строя къща в Родопите и за там определено ще ми трябва такъв автомобил и затова си го и купих. Който има въпроси да пита, на разположение съм.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
          ...Всички знаем за пристрастията на Гагича към бензиновите модели, затова не бих си губил времето да споря с него.Аз лично имам намерение да строя къща в Родопите и за там определено ще ми трябва такъв автомобил и затова си го и купих. Който има въпроси да пита, на разположение съм.
          Хич не си губѝ времето, ми строй я тази къща, че джипът ти ще се счупи докато започнеш!
          Не съм много на кеф, щото (не е по темата) ама тротинетката на сина ми (1,5 dCi) за втори път експлодирА (сменения двигател), този път в т.нар. "Нидерландия" и заминава за скраБ (туй по форумному). Той бил "поумнЕл" и щял да си купува бензиново... 1,2 TFSI
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X