Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Джип Чероки/Либърти 2.8 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Относно завъртането ти бях споменал.
    Това е особенното, че е тежка кола, с по-висок център на тежеста и задно предаване, т.е. лесно се върти/обръща.

    С хубави гуми и внимателно шофиране проблеми няма да имаш!
    Страхотна машинка!

    Между другото на моята и монтирах шоков датчик към фабричната аларма, но снощи търсих къде е букса "С100" , но не я намерих , че първо погрешно припознах "С1", но не беше тя,
    а трябва да подам маса на кабел 6 от букса С100 (BR/TN) , за да активира алармата при удар. Ако някой може да каже къде е ще е е супер!

    Коментар


    • #17
      Да,със сегашните гуми ще карам до есента, пък тогава ще купувам всесезонни, като че ли NOKIAN WEATHERPROOF SUV или като сегашните на Туран-а ми - NEXEN NBLUE 4SEASON

      Някой да има успех с препрограмирането с евтина програма/уред? Искам да си сложа DRL, auto lock на вратите, но като че ли единствената опция е дилър-а...
      Последно редактирано от Kalin Galinov; 26-02-20, 13:31.

      Коментар


      • #18
        ауто лока ако не греша се програмира и с дистанционното на колата

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
          Някой да има успех с препрограмирането с евтина програма/уред? Искам да си сложа DRL, auto lock на вратите, но като че ли единствената опция е дилър-а...
          DRL може и при мен , аутолок виж в овърхед конзолата
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #20
            Еди, няма го като опция там, явно трябва да се активира при теб Като ми пристигне май месец релето, тогава

            Коментар


            • #21
              Някой имал ли е проблема с влага/мокър дунапрен по целия под? ЧУдя се дали е от предишно пране, но по-скоро не, и откъде може да влезе вода?

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
                ....и откъде може да влезе вода?
                ....запушен дренаж на климатика, спукан радиатор на парното, лошо уплътнение в горната част на някоя врата било то скъсано или прокарана от "майстор" жица....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #23
                  Прегледах всичко това, и изглежда наред...добре, че се сетих да питам предишния собственик Та седмица преди да ми продаде джипа разлял 10 л минерална вода на мястото зад шофьора. Уж подсушил навсякъде, но....И предвид по-студеното време досега не миришеше на мухъл, ама вече не се търпи Утре ще разкоствам докъдето може, и на слънце....

                  Коментар


                  • #24
                    Днес бях във Витоша Ауто, смениха по сервизна акция долните задни надлъжни носачи, и люлеенето, за което писах по-рано, изчезна на 95% Казах ми ,че тампоните и шарнира на горния триъгълен носач изглеждат износени, и сега гледайки в нет-а, виждам, че се сменят лесно...някой има ли опит, да го сподели? Лесно ли се избиват от носача, за да го ползвам, че казват, афтър маркетите са много нефелни...

                    Коментар


                    • #25
                      Здрасти,
                      Аз си ги сменям сам чрез високоякостна шпилка 10.9 якост М10 + такива гайки и шайби.
                      Трябва ти тръба 10см ф72мм светъл отвор.
                      Дорник може да са части от гедорето.
                      Навиваш и се изтеглят. После по обратния ред с грес ги набива.
                      Трудно е напасването после - двата болта, след като си хванал шарнира към моста.

                      Коментар


                      • #26
                        Благодаря за идеята Ще видим, засега го намирам като цял комплект на JapanParts, за 360 лева...https://www.autodoc.bg/japanparts/10907526

                        Коментар


                        • #27
                          Колега,би ли споделил от къде поръча релето за дневни светлини?

                          Коментар


                          • #28
                            От Рокауто, ама чакам сина ми да го донесе...евентуално май месец...инак ги има на много места в нет-а.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X