Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ ДОМ ЗА JEEP в БЪЛГАРИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И София, не е България. Ако трябва да отида в Балканстар Варна, по добре аз да си правя джипа.
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
      И София, не е България. Ако трябва да отида в Балканстар Варна, по добре аз да си правя джипа.
      А ако не е тайна къде го водиш във Варна, то за поръчка на части от Балкан ако няма наличност в Българи се чака месеци...

      Коментар


      • Пламен С
        Пламен С коментира
        Редактиране на коментар
        Имам майстор, който му разбира и за сега съм доволен. В повечето магазини вече има части и са по-бързи и по-добри от Балканстар.
        Не ми се чува за последната.
        Да видим Витоша Ауто, как ще процедират на национално ниво и наистина ли са толкова добри.

    • #18
      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Питах специално днес, казаха, че и Балканстар ще изпълняват сервизни операции !
      Което означава, че ще има избор според срокове, цени, части и т.н
      Мерси! Е живи и здрави да са, бъдещето ще покаже стават ли за нещо....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #19
        Връзката между ''Витоша ауто" и JEEP се напича "IND Commerce". Та Джипките са си у дома.
        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

        Коментар


        • #20
          Остава да попитам за сервизната акция на място, тъй като в Стара Загора няма Балкан стар, но пък им Витоша Ауто.
          JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

          Коментар


          • #21
            Заповядайте всички в Кърджали, до Водното офледало на въжения мост да се запознаете с всички модели на Jeep в България, слд 10 часа на 14 март ! И още нещо интересно....
            IND Commerce връща RAM и Dodge на българския пазар👏👏👏
            Първото публично представяне на RAM и DODGE ще бъде на 14-ти и 15-ти март 2020 г., когато марките ще вземат участие в
            Kardjali 5x4 Off-Road Fest 2020
            🏆Могат да бъдат разгледани и тествани първите автомобили от моделната гама на RAM, както и моделът Dodge Durango, който предлага 7 места и завидна мощ, благодарение на 5.7 HEMI двигател 👏🏆👏

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2020-Ram-1500-Limited-Black-Appearance.jpg
Прегледи:299
Размер:83.9 КБ
ID:6569625
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02.jpg
Прегледи:336
Размер:58.9 КБ
ID:6569624
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dodge Durango_Interior.jpg
Прегледи:286
Размер:111.4 КБ
ID:6569626

            Коментар


            • #22
              След запитване към Витоша Ауто, получих съответно отговор за сервизната акция:


              Наистина има такава сервизна кампания за Вашия автомобил. Ремонтът може да бъде извършен с поставяне на греда с кука за теглене или с цял теглич. Тъй като за Вашия автомобил не е еднозначно определено в сервизния бюлетин кой от двата метода трябва да използваме, сме направили запитване към Jeep и чакаме информация.
              JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X