Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ ДОМ ЗА JEEP в БЪЛГАРИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВ ДОМ ЗА JEEP в БЪЛГАРИЯ

    Както повечето от Вас знаят, официалното представителство на Jeep за България е вече във "Витоша Ауто" (бившето Инфинити) и обещават много по-добро обслужване и предлагане на повече модели за България.
    За целта ще направят голямо представяне и тест драйф за офроудъри и членове на форума по време на състезанието в Кърджали тази година на 14 и 15 март. Скоро ще пусна и цялата информация, но са обещали всички модели на марката да са там

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jeep_range_main.png
Прегледи:775
Размер:264.8 КБ
ID:6559676

  • #2
    т. е. Балкан стар ще обслужват ли джип или само във Витоша Ауто?

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от sttekata Преглед на мнение
      т. е. Балкан стар ще обслужват ли джип или само във Витоша Ауто?
      По-старите Jeep-ки и до ден днешен ги обслужва първоначалният дилър "Ратола". По тази логика по-малко старите май ще си останат в "БалкОн стар" или както се казва там новото.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        KJ 2005 към кой да се обърна за сервизна акция, че съвсем се обърках. Стари, по-стари, най-нови...
        JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
          KJ 2005 към кой да се обърна за сервизна акция, че съвсем се обърках. Стари, по-стари, най-нови...
          До колкото имам информация, Балканстар не правят сервизни акции от 6 месеца, така, че трябва да се обърнете към Витоша Ауто...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

            До колкото имам информация, Балканстар не правят сервизни акции от 6 месеца, така, че трябва да се обърнете към Витоша Ауто...
            Напротив! Лично аз бях при тях по сервизна акция преди седмица.

            Коментар


            • #7
              Явно трябва да се пита и на двете места.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от sttekata Преглед на мнение

                Напротив! Лично аз бях при тях по сервизна акция преди седмица.
                Цитирах какво ми казаха в Софияйския офис на Витоша Ауто вчера... Явно всеки си работи както си знае

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

                  Цитирах какво ми казаха в Софияйския офис на Витоша Ауто вчера...
                  Ако не са с "ексклузив райт" по български плюем колегата за да му прилапаме клиентите. Лошо начало.
                  Резервни части?
                  Диагностика?
                  Срокове?
                  Цени?

                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    Успешно преживях с "Либито" си края на "дилършипа" на "Балканстар", без нито едно посещение при тях за 10 години А "Хемито" ми не е помирисвало дори масло от там. Ся, че някой е извадил късмет с успешно изпълнена от тях сервизна акция, без да му съсипят колата (за разлика от авторите на много теми, вкл. и в този форум) - мога само да го поздравя за това.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Ако не са с "ексклузив райт" по български плюем колегата за да му прилапаме клиентите. Лошо начало.
                      Резервни части? Диагностика? Срокове? Цени?
                      Питах специално днес, казаха, че и Балканстар ще изпълняват сервизни операции !
                      Което означава, че ще има избор според срокове, цени, части и т.н
                      А ето какво пише на сайта:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Джийп.png
Прегледи:576
Размер:747.6 КБ
ID:6560107






                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Успешно преживях с "Либито" си края на "дилършипа" на "Балканстар", без нито едно посещение при тях за 10 години А "Хемито" ми не е помирисвало дори масло от там. Ся, че някой е извадил късмет с успешно изпълнена от тях сервизна акция, без да му съсипят колата (за разлика от авторите на много теми, вкл. и в този форум) - мога само да го поздравя за това.
                        Витоша Ауто са по-читави от Балканстар.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

                          Витоша Ауто са по-читави от Балканстар.
                          И аз така съм чувал от бивши собственици на "Мерцедес", купили си "Инфинити"
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            Гледам, че там е малко като в комунизма - 1 бригадир и много "работари " - от това си правя извод за мен, че вероятно не дават добри заплати, обучение и т. н., т. е. няма как да задържат или да наемат някой читав. Вероятно и това им е изяло бизнеса! Кофти управление....
                            Това са си лично мои впечатления и не искам да ангажирам никой с тях, защото ги придобих от две ходения.

                            Коментар


                            • kinex
                              kinex коментира
                              Редактиране на коментар
                              Къде е тва там?

                          • #15
                            Новия дилър да си налягат парцалите, че повечето пъти, в които съм бил в официален сервиз (на различни марки) не съм бил особено очарован, ама не ми се изпада в подробности. То човек няма къде да си похарчи парите с кеф.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X