Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не случих на Гранд...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Не случих на Гранд...

    Чета колега и ме свива стомахът.
    Давай го за части и дори да се разточи във времето. Бой, съд и т.н няма да те доведе до добро. Ще си изпилиш нервите и малкото които са ти останали. Наистина скъп урок, но много ценен и след време ще ти е от голяма полза. Има много по скъпи.
    Аз моят не го научих и изгорях с около един апартамент, 50 000 ев. На дали втори път ще имам толкова пари. Да не кажа със сигурност.
    Жив и здрав и ако може мъдър. Не струваш един Гранд!!!
    Пийте червено вино! Дава здраве.
    А то ни трябва за да пием ракия!

    Коментар


    • До: Не случих на Гранд...

      Днес ходих за малко до с.Тученица и се отбих, да видя злополучния Гранд на Иво. За съжаление, майсторът не беше в къщи, видях се за 2-3 минути със сина му, който също заминаваше. Спомена само, че според баща му (който по думите на доста хора - разбира доста от автомобили), е минимална вероятността от този двигател да стане нещо.

      Ето как изглежда в момента иначе хубавата машина.

      "Зейналата паст" отпред:



      Общ изглед отпред...



      ... и отзад



      Празният двигателен отсек:



      Тук се вижда и липсващият преден кардан:



      ... снимка и от "долна" гледна точка:



      Това е в общи линии.
      Дано да се получи някакво положително разрешение на проблема с този WJ.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Не случих на Гранд...

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        ...но е нож с две остриета, че не се знае на кой му е по-голяма тоягата...
        Бе да му направиме на тоя келеш едно траялче пред сергията. Аз ще дойда.
        А ако се стигне да си мериме тоягите ....мислим, че много ще му личи.
        Ех как ги обичам такива....
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Не случих на Гранд...

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Бе да му направиме на тоя келеш едно траялче пред сергията. Аз ще дойда...
          И аз ще дойда! Това със сваления кардан минава всички граници.

          Коментар


          • До: Не случих на Гранд...

            първо - що си мислите, че ще го намерите, а и да го намерите какво от това, някой от вас познава ли го, проучил ли го е, знаете ли за какъв лумпен става дума, като му се изсипете 10 човека и го притиснете най - много да стане някой сакатлък и то с някой от вас, и куцо и кьораво и сакато има пистолет вече в тая смотана държава, като го натиснат десет човека и някой ще отнесе куршума и после кво. Човека си има и договор, и всичко му е изрядно документално, пред полицаите той е жертва, вие сте рекетьори, ще го отнесете и от него и от полицията.


            Късметлията дето го е купил, ако е коректен да каже за каква цена го е купил, щото ако струват по 15000 тия грандове, пък той е отцелил джакпота на 8000 за какво е тоя шум въобще.

            Не искам да защитавам никой, просто мнение.

            Коментар


            • До: Не случих на Гранд...

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              И аз ще дойда! Това със сваления кардан минава всички граници.
              Там съм!

              Що да не го намерим. Нали и други коли продава, ще отидем на един "оглед". Ако не друго поне да загуби добрия сън. Все пак, възпитани хора сме, до саморазправя няма да стигаме...

              Коментар


              • До: Не случих на Гранд...

                Сега, предполагам всеки от нас е продавал кола, аз лично съм продавал на колега от форума, евтино. Нека каже казал ли съм му истинското състояние на колата. Това че продаваш евтин джип не значи, че трябва да скриеш, че няма преден кардан и си подлагал пластини на лагерите да не тропа мотора. Това в цял свят е измама и човека е измамник, и ще продължава да го прави. Друг е въпроса, ако двигателя тропаше и предния кардан е в багажника.
                Кво има да го е страх, или па мен да ме е страх, отива и търси обяснение.
                Па и тук сме си написали имената и кой от къде е, и телефони има, и по гората ходим, та не сме много плашливи!
                Последно редактирано от Аndro 160; 25-07-09, 21:26.

                Коментар


                • До: Не случих на Гранд...

                  Първоначално публикуван от ggs Преглед на мнение
                  Чета колега и ме свива стомахът.
                  Давай го за части и дори да се разточи във времето. Бой, съд и т.н няма да те доведе до добро. Ще си изпилиш нервите и малкото които са ти останали. Наистина скъп урок, но много ценен и след време ще ти е от голяма полза. Има много по скъпи.
                  Аз моят не го научих и изгорях с около един апартамент, 50 000 ев. На дали втори път ще имам толкова пари. Да не кажа със сигурност.
                  Жив и здрав и ако може мъдър. Не струваш един Гранд!!!
                  Благодаря колега!Само дето си мисля,че никой няма нужда от такива уроци.По скоро трябва да има нетърпимост в обществото към такива нелоялни търгаши,защото преди време ти се е случило на теб,сега на мен,а утре на някой друг.ДОКОГА?

                  Коментар


                  • До: Не случих на Гранд...

                    Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                    ...първо - що си мислите, че ще го намерите, а и да го намерите какво от това, някой от вас познава ли го, проучил ли го е, знаете ли за какъв лумпен става дума,.....
                    Колега, ние сме прости хорица. Написали сме си имената, телефоните, снимчици сме качили, бира заедно сме пили...и ракия. Плашливи сме и никой от нас нЕма пищов.... Та как викаш ти е името?
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Не случих на Гранд...

                      Казвайте кога ще ходим - и аз ще дойда естествено. Мога да организирам и репортери и фотографи от големите вестници на ВАЦ - тамън после оня джамбазин ще си види сладката муцунка в некоя газета, а и доста народ ще научи кви ги върши и кви тунинговани за продажба баракуди продава.
                      ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                      Volvo XC90 D5 Executive '12
                      Volvo XC60 D5 Summum '11
                      Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                      Коментар


                      • До: Не случих на Гранд...

                        незнам що пак скочихте върху мен, ама айде
                        те това съм аз 0888972055 Светльо

                        с google и смело напред

                        Коментар


                        • До: Не случих на Гранд...

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          Колега, ние сме прости хорица. Написали сме си имената, телефоните, снимчици сме качили, бира заедно сме пили...и ракия. Плашливи сме и никой от нас нЕма пищов.... Та как викаш ти е името?
                          В тоя форум не е добре да се гавриш с хората дето всеки ден си пишат, еле па са си пили ракията. Щото аз с тия дето си пиша и даже някои не ги и познавам, ги считам за приятели и има хора дето сега да ми кажат и ставам.

                          Коментар


                          • До: Не случих на Гранд...

                            Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                            първо - що си мислите, че ще го намерите, а и да го намерите какво от това, някой от вас познава ли го, проучил ли го е, знаете ли за какъв лумпен става дума, като му се изсипете 10 човека и го притиснете най - много да стане някой сакатлък и то с някой от вас, и куцо и кьораво и сакато има пистолет вече в тая смотана държава, като го натиснат десет човека и някой ще отнесе куршума и после кво. Човека си има и договор, и всичко му е изрядно документално, пред полицаите той е жертва, вие сте рекетьори, ще го отнесете и от него и от полицията.


                            Късметлията дето го е купил, ако е коректен да каже за каква цена го е купил, щото ако струват по 15000 тия грандове, пък той е отцелил джакпота на 8000 за какво е тоя шум въобще.

                            Не искам да защитавам никой, просто мнение.
                            Няма лошо всеки да има мнение по въпроса,само дето не съм съгласен с теб.За информация сумата е петцифрена в лева,но мисля,че в случая няма значение за колко съм взел джипа,това няма никакво отношение към сделката.Продавача оферира някаква цена,а купувача или се съгласява или не.Ако съм купил джипа за 5000,а пазарната му стойност е 13-15000 и е в такова състояние съм виновен,така ли?И трябва да си мълча и да не се обаждам?!

                            Мойте уважения,но не си прав.От десет години се занимавам с търговия.Познавам много търговци в цялата страна,но до сега такова,меко казано некоректно отношение не съм срещал и не смятам да го толерирам.

                            Коментар


                            • До: Не случих на Гранд...

                              Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                              незнам що пак скочихте върху мен, ама айде
                              те това съм аз 0888972055 Светльо

                              с google и смело напред
                              Добре дошъл Светльо.
                              Повечето тука сме се събрали за да си помагаме. Къде с информация, опит, идеи, къде с друго.. Скочихме защото наш колега е измамен а ти се правиш, че не разбираш. И най-строшения джип трябва да има кардан, поне. На такива келеши и тАрикати просто не трябва да се дава да поемат въздух. Ако се беше случило на брат ти щеше иначе да мислиш нали? Пак да кажа за траяла съм там.

                              И за радиатора на Чаво ще дойда ако се наложи.
                              Аман от тАрикати. П@@@@ @@@@а.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • До: Не случих на Гранд...

                                Мерси,
                                много добре разбирам за какво става въпрос, просто си изказах мнението, за пред властите тариката - продавач е прав, морално - то е ясно, а иначе аз си знам как се оправяме с такива глупендари, както и си поддържам мнението за Късметлията и несподелената цена.
                                Поздрави на всички

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X