Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
    Не знам. Аз доста време го карам с 33" а накрая и с 34". Разглобих го здрав а беше и с блокаж отзад.
    А я питай и на близнаците Черокито с какви мостове е и как издевателстват над него.
    А за мотора не знам дали ще мръдне или не ама нали кола с тоя мотор била по-балансирана.
    Аз по местата дето карам май не ми се е налагало да включвам на първа ако не искам да върви по нЕкоя ливада без газ(е помагам му малко де ).
    Трябва да разгледа някое от твоите клипчета и ще разбере колко е здрав

    Коментар


    • #32
      До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

      Вижте сега, аз по принцип съм дебела глава и ще сложа 35".
      Относно лифта, някой има ли по-добро предложение от RCX? Щото ако няма, значи само тъпчем на едно място. И освен това, както колегата е написал, има пълен набор от удължени и регулируеми носачи:
      Rear ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms
      Front ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms

      Коментар


      • #33
        До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

        А това не ви ли харесва.
        http://fabtechsuspensionkits.com/jee...25a2866d8d19b5

        Виктор май е с такова.И Боби може да каже нещо за него.
        Опаааа..... малко цената нещо........
        Последно редактирано от markan; 24-03-09, 16:01.

        Коментар


        • #34
          До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
          Вижте сега, аз по принцип съм дебела глава и ще сложа 35".
          Относно лифта, някой има ли по-добро предложение от RCX? Щото ако няма, значи само тъпчем на едно място. И освен това, както колегата е написал, има пълен набор от удължени и регулируеми носачи:
          Rear ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms
          Front ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms

          Удължени не значи дълги.
          Когато носачите са дълги, винаги го пише.

          http://claytonoffroad.com/index.php?...81c258a4877956

          http://www.rubiconexpress.com/Jeep/TJ/LongArm/

          Коментар


          • #35
            До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

            Имаш предвид long arm ли? Ми това би трябвало да е едно и също по дължина, бе човек! Те глупави ли да да си изчислят колко трябва да са дълги носачите?

            Коментар


            • #36
              До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

              Сега разбрах бееее. Това просто ти дава по-голям ход надолу на колелата. Айде айде - за $1000 разлика ще съм щастлив и с по-малък ход

              Коментар


              • #37
                До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                Ти всички 2,5" лифтове ли пробва за да казваш, че RC е най-добро?
                Изчел съм всичките 100+ страници за RC в TJ и YJ форума и съм си създал мнение за тях. За съжаление немога да пробвам всико за да давам оценки, ти как успяваш незнам, сигурно си единствен в света.
                Както ти така и аз, така и всеки друг в днешно време черпи знания от интернет, такаче приказката ти за разваления телефон малко не е на място.
                Не всичките разбира се.
                След десетия лифт почваш да разбираш до какво ще доведат промените по окачването само като видиш пакета на снимка и прочетеш описанието. Единствено твърдостта на пружините и амортисьорите е под въпрос. За това обаче трудно някой ще ти помогне. За едни твърдото е меко, за други мекото е твърдо.
                Не ги слушай ти казвам, големи глупости се пишат по форумите. Монтирал си окачването на паркинга пред вкъщи и супер било. Да ама не казва че си кара джипа само по черно. А това пък че гумите опират е дежурния премълчан компромис.
                Хората които проектират и произвеждат лифт китове да не би да са пробвали всичко което е на пазара. Не, те просто знаят как трябва да се направи.

                Коментар


                • #38
                  До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                  Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                  Сега разбрах бееее. Това просто ти дава по-голям ход надолу на колелата. Айде айде - за $1000 разлика ще съм щастлив и с по-малък ход
                  Дава ти правилна геометрия, най-общо казано. Над 3" с къси носачи окачването се "миксира". Над 4" вече е шибана трагедия.
                  Щанги и носачи, все твърди железа започват да сочат надолу, а надолу в едно окачване трябва да сочат само меките, като пружини и амортисьори.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                    Да, имаш право, но това е ако ще караш на състезание - бързо, с много "удари" в колелата. В такъв случай long arm ще прави по-правилни движения, понеже описва по-голяма окръжност от по-късите носачи. Но чак толкова няма да се впускаме в подробности. Важното е да не закъсва

                    Коментар


                    • #40
                      До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                      Имаш предвид long arm ли? Ми това би трябвало да е едно и също по дължина, бе човек! Те глупави ли да да си изчислят колко трябва да са дълги носачите?
                      Колега писах ти в лични,но не мога да ти го пратя и ще пиша тук.Отпред сложих тръба 13см м/у къпето и пружината и се вдигна с 11см,отзад сложих по един лист от форд транзит,малко се реже ресьора с около 5см и става,но трябва да шпренгваш малко оригиналните ресьорите.Трябва да преместиш малко амортисьорите или да сложиш нови.Друса значително повече.Успех

                      Коментар


                      • #41
                        До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                        Първоначално публикуван от alexi2828 Преглед на мнение
                        Колега писах ти в лични,но не мога да ти го пратя и ще пиша тук.Отпред сложих тръба 13см м/у къпето и пружината и се вдигна с 11см,отзад сложих по един лист от форд транзит,малко се реже ресьора с около 5см и става,но трябва да шпренгваш малко оригиналните ресьорите.Трябва да преместиш малко амортисьорите или да сложиш нови.Друса значително повече.Успех
                        Верно, ако ще се разваля окачването, по-добре да е за без пари.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                          Свърши вече! Поръчах:
                          - 6"лифт
                          - slip-yoke eliminator
                          - CV rear shaft
                          - 7" калници
                          Оттук натаък ми трябват 35" R 15, 34" R или в най-лошия случай 33" R15
                          Засега Гената търси оферти, но ако някой може да помогне, ще му бъдем благодарни! Нови, употребявани, рециклирани - няма значение!
                          Благодаря

                          Коментар


                          • #43
                            До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            Свърши вече! Поръчах:
                            - 6"лифт
                            - slip-yoke eliminator
                            - CV rear shaft
                            - 7" калници
                            ............
                            Дай линк за този 6" лифт.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #44
                              До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                              http://store.fatbobsgarage.com/share...CS=fatbobs&All=

                              Но наистина имай предвид, че не е най-доброто
                              Последно редактирано от tk3c-pyce; 27-03-09, 20:33.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                                Аха, видях го.
                                А кардана ? Как ще го решиш ?
                                Последно редактирано от Nik Nikolov; 27-03-09, 20:52.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X