Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    Ами има много варианти. Ето това е един от тях:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/97-06...4506.m20.l1116
    И за още 30$ си смъкваш раздатката и даже няма нужда от кардан с двойни карета
    Ще си дадеш парите, за да си развалиш джипа.
    6" не става с къси носачи.

    Коментар


    • #17
      До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Ще си дадеш парите, за да си развалиш джипа.
      6" не става с къси носачи.
      Добре де, къде пише, че носачите са къси?

      Коментар


      • #18
        До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Добре де, къде пише, че носачите са къси?
        Свилене,гледай някой хора какво ти пишат и помисли над това,те имат доста опит.

        Коментар


        • #19
          До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

          Това го копирах от Ebay страницата. Не означава ли, че комплекта идва с нагласящи се долни и горни носачи, предни и задни? Аз доколкото го разбирам си идва с носачите, или?
          Rear ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms
          Front ADJUSTABLE Upper and Lower Control Arms

          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
            Добре де, къде пише, че носачите са къси?
            Предполагам че не пише. А и няма нужда защото се вижда. Нормално е когато се представя един продукт да се акцентира само върху качествата, а недостатъците в крайна сметка да останат за потребителя.

            Конкретно на въпроса за производител на окачване с добри цени, а под добри цени аз разбирам съотношение цена/качество, един от отговорите определено е Rough Country. Обаче ако към изискването за ниска цена, добавим и някое друго изискване, нещата стават доста сложни, защото отговора на въпроса "Какво окачване?" без ясни критерии а ей така по-принцип, е съизмерим като количество информация с отговора на въпроса "Какъв джип?"

            Коментар


            • #21
              До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

              Пламене не го набутвай човека с Rough Country. Ще си даде парите на вятъра, защото след година каране ще трябва да купува ново.
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #22
                До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                Това за годината каране не отговаря на истината.
                Знаеш ли по-добър лифт на 2.5" за TJ от Rough Country.

                Коментар


                • #23
                  До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                  В jeepforum-а, има много теми за RC. За YJ 4" лифт след година става 2". В TJ подфорума също много хора се оплакват от "sagging", не толкова често колкото при YJ, но достатъчно много за да ме накарат да мисля, че RC е боклук.
                  99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                  It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                    А кой е лифта между 2" и 3" който не е боклук тогава.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                      Ако се търси 2,5" лифт аз бих заложил на Skyjacker, но цената му е колкото на 3 RC-та. А ако целта е да се вкарат 33" бих заложил на 2" подложки и 1" бодилифт, разбирасе в комбинация с дълги амортесьори.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                        Skyjacker 2.5" е скъп защото има четири долни носача, който при толкова малък лифт са напълно ненужни. Добре е да се сложат по-здрави носачи, но и да не се сложат няма да е фатално. За сметка на това в пакета няма амортисьори. Ако пък носачите са във варианта със ония червените тампончета, ограничават артикулациите до безобразие, а такова извращение никой Вранглер не заслужава.
                        Освен това амортисьорите им са просто отвратителни. То всъщност само лепенките са тяхни но това е друга тема. И понеже пружините са им по-твърди от заводските, а амортисьор с подходяща твърдост нямат, ти дават четири пружини и ходи троши пари и нерви докато оцелиш амортисьора с подходяща твърдост и дължина. Разбирасе ако си поискаш амортисьори ще ти ги продадът, бели с червен надпис. Обаче Вранглера започва да вози като лодка на три бала.
                        Не ги слушай американците, те имат пътища.

                        Това че на Rough Country пружините омеквали не съм го чувал. В лифта им на 2.5" и пружините и амортисьорите са нов продукт от миналата година. Това което ме кара да го определя като най-добър е че пружините са прогресивни, амортисьорите дебели и яки, и работят в невероятен синхрон. Просто са проектирани да работят заедно. Получаваш Вранглер с по-добро пътно поведение от заводското, и с много по-големи ходове, защото всичко е изстискано до милиметър.
                        Последно редактирано от kinex; 22-03-09, 21:00.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                          Лошото при RC им са материалите ползвани за пружините и ресьорите, или по-точно фирмите им доставчици, но явно целят да са най-евтини на пазара, затова и качеството им е такова. В интерес на истината успяват, защото 70% от хората, които правят лифт за първи път на джипове, за които те предлагат китове, го правят именно с RC, но след това остават разочаровани. Другото което привлича клиенти им е невероятния "кастамър сървиз", а американците обичат да ги гъделичкаш.

                          За Skyjacker съм с друго впечатление, но засега не искам да взимам отношение, най малкото защото ме чакат 4 амортесьора за монтаж, но ми е студено и не ми се занимава. Нека ги пробвам и ще изкажа мнение.
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Някой ще препоръча ли фирма за авточасти с добри цени за Wrangler?

                            Прогресивните пружини за 2.5" се произвеждат от Rough Country.
                            Разгледай им сайта.
                            Добре е преди да даваш оценки за нещо, първо да си го пробвал, щото само с препредаване на мнения от интернет, става като развален телефон.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                              Добре е преди да даваш оценки за нещо, първо да си го пробвал, щото само с препредаване на мнения от интернет, става като развален телефон.
                              Ти всички 2,5" лифтове ли пробва за да казваш, че RC е най-добро?
                              Изчел съм всичките 100+ страници за RC в TJ и YJ форума и съм си създал мнение за тях. За съжаление немога да пробвам всико за да давам оценки, ти как успяваш незнам, сигурно си единствен в света.
                              Както ти така и аз, така и всеки друг в днешно време черпи знания от интернет, такаче приказката ти за разваления телефон малко не е на място.
                              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Някой ще препоръча ли фирма за окачване с добри цени за Wrangler?

                                Колкото и да го ъпгрейдваш ДАНА 35 няма да издържи на гуми по-голями от 33".
                                Не знам. Аз доста време го карам с 33" а накрая и с 34". Разглобих го здрав а беше и с блокаж отзад.
                                А я питай и на близнаците Черокито с какви мостове е и как издевателстват над него.
                                А за мотора не знам дали ще мръдне или не ама нали кола с тоя мотор била по-балансирана.
                                Аз по местата дето карам май не ми се е налагало да включвам на първа ако не искам да върви по нЕкоя ливада без газ(е помагам му малко де ).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X