Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Трудна работа да я намериш налична в БГ.
    Все пак може и да я има някъде.
    Успех!
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Здравейте, търся врати със стъкла за wrangler yj. 0885782785

      Коментар


      • От къде мога да се сдобия с този КИТ https://www.roughcountry.com/jeep-su...-kit-695c.html
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • Май нещо е тръгнал датчикът на коляновия вал. Гледам, че по нашенските онлайн магазини се предлагат такива с марки ERA. Bremi и др., които нищо не ми говорят. Някой има ли впечатления?
          Сегашният, който изкара 9+ години и над 100,000 км е Стандарт, май от по-евтината им серия.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • Ами да споделя:
            Когато моят оригинален умря купих на ERA, беше най евтиният. Изкара една седмица и умря.
            Купих на NTY , изкара два дни и умря. Смениха ми го по гаранция със същият. За сега държи няколко хиляди км.
            Какво да ти кажа,въпрос на късмет. Като ги гледам всичките са правени в един завод, със различни надписи според мен. Външно нямат нищо общо със оригиналът. Дори и брандираният като MOPAR също няма разлика освен в цената.
            Спомням си че имаше някъква драма със датчиците на ERA, във каталогът им бяха объркани парт номерата на датчика за коляновият вал и този за разпределителният. Първият път ми доставиха датчик за разпределителен вал, после го смениха.Голям зор докато им обясня че са обърнати номерата. Добре е да се обърне внимание на това защото тези новите модели имат сходна визия на пръв поглед, аз го открих едва след като демонтирах дефектиралият и се опитах да пъхна сбърканият. Оказа се че е по дълъг и от там като се загледах видях грешката.
            Това от мен.
            Поздрави
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • Кита за повдигане на rough country 2 инча го поръчах от човек и излезе около 920 лв. Ако имаш интерес пиши. Аз искам да попитам откъде да търся верига за раздатка 247 или направо да търся втора употреба раздатка.

              Коментар


              • Здравейте,
                карам Jeep KJ 2.8 CRD, 163hp
                днес ми светна check engine и направихме диагностика.. оказа се, че е вакуум регулаторът - ОЕ -> 4606226AC
                Търся да закупя нова/втора ръка; всякаква информация би била от полза.
                Благодаря!

                Коментар


                • https://www.aliexpress.com/item/3296...archweb201603_

                  Коментар


                  • Трябва ми малко помощ. Изрових интернета да търся малката рамка, която е около лещата на радара на адаптивният круиз контрол. Автомобилът е Grand Cherokee от 2013. Никъде не го намирам това нещо с доставка до България.

                    Коментар


                    • Витоша ауто
                      Силвър стар

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от oggie Преглед на мнение
                        Трябва ми малко помощ. Изрових интернета да търся малката рамка, която е около лещата на радара на адаптивният круиз контрол. Автомобилът е Grand Cherokee от 2013. Никъде не го намирам това нещо с доставка до България.
                        КОлега, някъде из моргите не се ли намира? Аз живея в Германия и мога да ти помогна с намирането ѝ, само ми кажи парт номера. Ако не друго, може да се намери в ебей, тъй като съм виждал да се продават на части такива коли като нашите: Имаше една в Кипър, една в Австрия и някъде в Балтийските републики. Има и един грък, който продава части и поне до Германия доставя. Пиши ми на ЛС, ако не можеш да реагираш. Аз имам същия като товоя, само че е 2017г първата регистрация.
                        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                        Тел: +359 887 847261

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение

                          КОлега, някъде из моргите не се ли намира? Аз живея в Германия и мога да ти помогна с намирането ѝ, само ми кажи парт номера. Ако не друго, може да се намери в ебей, тъй като съм виждал да се продават на части такива коли като нашите: Имаше една в Кипър, една в Австрия и някъде в Балтийските републики. Има и един грък, който продава части и поне до Германия доставя. Пиши ми на ЛС, ако не можеш да реагираш. Аз имам същия като товоя, само че е 2017г първата регистрация.
                          Много благодаря! Аз продължих с ровенето и накрая намерих от Щатите, въпросната рамка е евтина но доставката излиза 3 пъти цената и. Накрая я поръчах в сервиза където поддържат колата заедно с други две такива дреболии. Проблема ми беше, че заради липсващата рамка радара си мисли, че му е мръсната лещата и вади грешка и съответно круиз контрола не работи. Сега като пристигне се надявам тоя проблем да изчезне. Ако не беше заради това изобщо нямаше да се занимавам да я търся.

                          Коментар


                          • Здравейте колеги,
                            предстои ми смяна на предни и задни дискове и накладки.
                            Може ли да ме насочите към марка? Качеството е на първо място и задължително да не скърцат като спира.

                            Jeep Grand Cherokee WK 3.0 CRD е машинката.

                            Коментар


                            • Kalin Galinov
                              Kalin Galinov коментира
                              Редактиране на коментар
                              За моя KJ си поръчах АТЕ дискове и TRW накладки от Autodoc
                              Доволен съм, 10К км досега.

                          • Здравейте откаде мога да закупя горивна помпа в резервоара на jeep grand cherokee 2.5tdi 1997g.

                            Коментар


                            • Колеги трябва ми радиаторчето за парното на Гранд Чероки 4,7 2000г..
                              Трябва ми нещо читаво. Насочете ме към магазин.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X