Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Вече имам 4. Някои ако има нужда да пише
    Части за двигател от WJ v8 H.O къде мога да намеря ( лагери, гарнитури, гумички, клапани и незнам вече кво още ).
    Сега разглеждам rockauto но не съм поръчвал никога от там....

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Колеги търся тялото за масления филтър на чероки 2,1 тд ,което стои на десния калник !!!

      Коментар


      • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

        Здравейте! От къде мога да поръчам оригинална част за Jeep Liberty в Щатите, която да бъде доставена на адрес в USA. Става дума за датчик колянов вал part # 56041552AC.
        /Освен Rockauto/. Някой има ли опит с марките Spectra, Airtex или Crown?

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Здравейте, наскоро и аз се сдобих с WH 4.7 и да споделя за маслата, които трябваше да сменя. В скоростната кутия сложих Равенол и купих филтри (китайски) за нея от Скорпионите (100 лв само филтрите за ск. кут.) После за съжаление установих, че ги има и на други места, доста по-евтини. В мото-техника ги има за 60 лв. и даже мисля, че бяха и по хубави. Също така искам да добавя, че там имаше и оригиналните масла Mopar, но вече ги бях сменил. Определено следващият път ще пазарувам от тамтези неща. Надявам се, че съм бил полезен.

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Комплект тампони за носачите отпред на Moog има няма 160лв.
            Нищо че единият носач е чисто нов пак тампона дето е в моста ще го сменим.
            След това реглаж и така.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Здравейте колеги,
              Казаха ми, че имало facebook група, в която се продават части за jeep. Може ли да я споделите?
              Благодаря предварително

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Имам 2 броя Оригинални Фарове за Jeep Grand Cherokee WJ и решетка (маска) хромирана за същия.

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Здравейте, търся мембрана за маслоотделителя, не знам как се казва. Само мембраната. Каталожния номер на отделителя ми го дадоха от сервиза като 31382010G. Колега от форума ми го даде в друга тема като 5114348AB. Но излиза цялата част, а на мен ми трябва само мембрана. И то да се каже спешно, без да чакам седмици. Някакви идеи? На снимката долу се вижда оребрената мембрана.
                  JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
                    На снимката долу се вижда оребрената мембрана.
                    Няма снимка отдолу
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Радиаторче за парното на Зил-а от американския ибей 100лв с доставката.
                      Монтажа ако трябва да ми го плащат поне 300лв.Абе и пари да ми дават май пак няма да искам ама как и да е.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Няма снимка отдолу
                        Няма, щото от телефона толкова си може. Ето как изглежда моята,
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM0427.jpg
Прегледи:2
Размер:60.1 КБ
ID:5798743

                        ето и какво се предлага само като мембрана, но от руснаци. Не знам доколко е съвместима. Засега търся само мембрана, но ако е проблем - ще се наложи да се търси цялата част. Някой да продава? Или да поръчва?
                        Прикачени файлове
                        JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Колеги, търся за ZJ дизел, ръчна кутия, гредата върху която лежи скоростната кутия. Търсих по обяви в мобилето, но или нямат или искат много пари.
                          O898595418 - Митко

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            След една одисея по издирване на въпросната част, установих:
                            1. Тези, които продават цял двигател, не са склонни да се разделят с въпросния клапан. А и аз не съм много навит, че не го знам в какво състояние е.
                            2. Въпросният клапан го няма никъде на склад в страната. Ако някъде го има, то това вероятно ще бъде изненада за продавача.
                            3. Нито един т.нар. "търговец" в града не се ангажира да поръча въпросната част, като оправданията бяха най-абсурдни - като се почне от някаква европейска политика, до "цената няма да е същата, ама не се знае дали същата част ще пристигне, пък после транспорта и митото...". Значи повече не искам да чувам за търговци, особено такива дето млящат дъвки, смъхтят фасове и се правят на много велики, а една част не могат да доставят...
                            Имам усещането, че ако бях собственик на единственият във Вселената Луноход, щях да намеря много по-лесно части, отколкото като регулярен собственик на Jeep!
                            Моля за съдействие някой да поръчва, ако поръчва или ако има възможност да поръча:
                            за VIN 1J8G6E8535W687000
                            При гугълване ми излиза това: Engine Crankcase Vent Valve Mopar 5114348AB fits 05-06 Jeep Liberty 2.8L-L4
                            Цената му от ибей до разни сайтове е от 38 до 52 USD. Транспорт - около 30 USD. Превеждам предварително транспорта. Моля за съдействие! За да не цапаме темата - да продължим на л.с.
                            JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
                              Моля за съдействие някой да поръчва, ако поръчва или ако има възможност да поръча:
                              за VIN 1J8G6E8535W687000
                              При гугълване ми излиза това: Engine Crankcase Vent Valve Mopar 5114348AB fits 05-06 Jeep Liberty 2.8L-L4
                              Цената му от ибей до разни сайтове е от 38 до 52 USD. Транспорт - около 30 USD. Превеждам предварително транспорта. Моля за съдействие! За да не цапаме темата - да продължим на л.с.
                              Намерил си го в е-bay, защо не поръчаш сам? Няма да те ухапе, регистрирай се, приемат български дебитни карти, плащането е без комисион, можеш да се регистрираш и в paypal и ако нямаш карта, да наредиш пари в твоя акаунт във въпросния paypal през българския клон на посредника му Trustly срещу банков комисион от 1-2 лв. (вътрешен български превод) и така да плащаш без карта.
                              Има, разбира се вариант да се свържеш с дядо Владо от форума, дъщеря му се занимава с поръчки, трябва да се разберете и за нейното скромно възнаграждение.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Благодаря на всички, които са отзоваха! Bogoljub Gagic , дълга тема е това защо не си отворя акаунт в ибей, защо нямам пейпал акаунт и т.н. Защото до момента не ми се е налагало. ама като гледам с тая болест, наречена Jeep
                                JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X