Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XJ - първи Офф стъпки :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: XJ - първи Офф стъпки

    хиххиихи, Балкан Стар явно не са любими на всички разумни хора

    взех каретата за 60лв от ВА , предпочетох нещо правено за модела ми . Не че от Спринтер не стават , но не съм фен за такава малка разлика да се занимавам излишно . Те и без тва едвам ги свалиха , доста болтове се изпокъсаха - каретатат не бяха сменяни и не им беше останал нито един иглен лагер ...
    rides:
    :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
    :arrow:2005 Yamaha YZ250
    :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
    The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

    Коментар


    • #47
      До: XJ - първи Офф стъпки

      Няма общо любими-нелюбими - просто такава цена за оригинална резервна част за Мерцедес няма (освен някой фитинг за ходравликата или гайка някаква).

      Коментар


      • #48
        До: XJ - първи Офф стъпки

        Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
        За това последното сигурен ли си - в Балканстар по 25 лева артикули няма
        за цената от 25 лева съм сигурен фирмата се казва "ЕФО-КАР"
        от там си ги и купих имали също така и магазин във Варна. за София не знам братле.
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • #49
          До: XJ - първи Офф стъпки

          Първоначално публикуван от vlado_28 Преглед на мнение
          хиххиихи, Балкан Стар явно не са любими на всички разумни хора

          взех каретата за 60лв от ВА , предпочетох нещо правено за модела ми . Не че от Спринтер не стават , но не съм фен за такава малка разлика да се занимавам излишно . Те и без тва едвам ги свалиха , доста болтове се изпокъсаха - каретатат не бяха сменяни и не им беше останал нито един иглен лагер ...
          ) аз моите ги свалих с флекса )) селд това с подходяш диаметър стоманен прът ги избих. след което им точкувах с ЦО-то по една шаиба да не излязат чашките и нямам ядове

          само че не можах да разбера какви болтове са изпокъсали..????
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • #50
            До: XJ - първи Офф стъпки

            смених и тампоните на пружините , а иначе май болтовете на главините били заяли и въобще цялото окачване отдолу е спекло предвид , че всичко си е оригиналното...
            rides:
            :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
            :arrow:2005 Yamaha YZ250
            :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
            The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

            Коментар


            • #51
              До: XJ - първи Офф стъпки

              дойде време и за първи зимни изпитания Роден е за Аляска този XJ , спор няма може да ви е смешно, но за мене си е първа зима с 4х4 и съм въодушевен как се справя с 50см преспи , пори като скутер , чак снега се катери по капака )))) На следващия сняг ще тегля едно момче с сноуборд , вързан отгоре на багажника или за теглича След 3-40мин леко разучаване на поведението върху лед и сняг след което се отпуснах и с огромни махове разпорих една огроомна ливада , накрая на 3та с около 50км/ч почти се пообърнах от една бабунка , която се оказа огромна канавка Но всичко е точно, Динозавъра мина и нея без да се замисли много много

              Общо взето с това приключва фазата на първоначалното опознаване, Черока вече ми е любимец номер1 и ще инвестирам в него доста време и средства от тук нататък = следват тема за 3 инчовия лифт както и и импланта на 4,0 мотор със всичко по него - кутии , раздатки и мостове .
              rides:
              :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
              :arrow:2005 Yamaha YZ250
              :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
              The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

              Коментар


              • #52
                До: XJ - първи Офф стъпки

                Първоначално публикуван от vlado_28 Преглед на мнение
                дойде време и за първи зимни изпитания Роден е за Аляска този XJ , спор няма може да ви е смешно, но за мене си е първа зима с 4х4 и съм въодушевен как се справя с 50см преспи , пори като скутер , чак снега се катери по капака )))) На следващия сняг ще тегля едно момче с сноуборд , вързан отгоре на багажника или за теглича След 3-40мин леко разучаване на поведението върху лед и сняг след което се отпуснах и с огромни махове разпорих една огроомна ливада , накрая на 3та с около 50км/ч почти се пообърнах от една бабунка , която се оказа огромна канавка Но всичко е точно, Динозавъра мина и нея без да се замисли много много

                Общо взето с това приключва фазата на първоначалното опознаване, Черока вече ми е любимец номер1 и ще инвестирам в него доста време и средства от тук нататък = следват тема за 3 инчовия лифт както и и импланта на 4,0 мотор със всичко по него - кутии , раздатки и мостове .
                И баш тук е мястото за видео или снимки.
                Последно редактирано от Ba4e Mite; 23-11-08, 20:21.
                ________________________________________________________________________________________
                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                Коментар


                • #53
                  До: XJ - първи Офф стъпки

                  снимки направих една=две , по натам и камера ще има не бях сигурен дали ще ме върне или ще звъня за помощ , а то се оказа че притесненията са направо неуместни



                  rides:
                  :arrow:1992 Jeep Cherokee XJ 4.0 HНO Limited
                  :arrow:2005 Yamaha YZ250
                  :arrow:1991 BMW 318hi Coupe
                  The Hydrogen Factory...coming in 2010 :)

                  Коментар


                  • #54
                    До: XJ - първи Офф стъпки

                    Чакаме видео!

                    Докато чакаме,предлагам за сравнение следното:
                    http://www.youtube.com/watch?v=1CeuA6MuedA
                    Твоето изпълнение сигурно ще е още по-яко.
                    ________________________________________________________________________________________
                    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                    Коментар


                    • #55
                      До: XJ - първи Офф стъпки

                      даааа в очакването на първия сняг ( тук в Бургас много валя- цели 10-тина минутки само) ,налях в резервуара няква гадост дето не позволява да желира навтата..и ко стана..? навън е +10 градуса .
                      пак няма да стане да пробвам джипката в кофти време...
                      затова пък.. на 22, когато беше траяла в Ямбол, много от Бургазлии маи неможаха да отидат там (аз също,причини : кофти работно време),аз служебно си направих разходка: където бяхме тази година,март месец по баирите на минното селище Черно-Море. поне валеже дъжд,духаше отвратителен вятър. жалко че нямах фотоапарат да си снимам разходката един голям плюс : дъждът след това ми изми колата.
                      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                      ********************************
                      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                      Honda Shadow VLX 600 - 1999
                      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                      Влади

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X