Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пръскалка на задното стъкло - не работи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: пръскалка на задното стъкло - не работи

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Е на такъв стопанин сега сърбам попарата, дето не е поддържал, карал като италианец... Куп дреболии ме чакат.
    Колега, аз "сърбам попарата" на предишен собственик италианец с моето Чероки 2.1 тд 1988 г. Но, освен че не ми работи пръскалката, не помръдваше задната чистачка. Когато я разглобих (след около половин час мъки), се оказа, че е пълна с прах, пясък и какви ли не боклуци, които са я съсипали тотално - и зъбното колело и оста. Да не говорим, че при поставянето обратно в задния капак, за да не зее дупката, се прекъсна резбата и сега едвам се държи, докато намеря отнякъде друг механизъм (ако някой има - да свирка на nickbochev@mail.bg). А за "доброто" поддържане на италианеца може да се съди по това, че когато правих основно почистване в купето, открих монета от 1000 италиански лири под постелката при задната седалка. Та и мен ме чакат разни неща за възстановяване, ремонтиране, смяна, ама какво да се прави - първо гледаме основните неща: да се движи безопасно, що-годе икономично, да не ни изоставя по пътя или с други думи - да ни върши работа. Пък "дреболиите" - когато има време/ пари/ наличности :-)
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #17
      До: пръскалка на задното стъкло - не работи

      Аз имах проблем с пръскалките на предното стъкло - не минах без да разглобя и изплакна всичко от тройника, който разклонява маркуча до самите разпръсквачи - изплакнах и продухах всичко (с уста, не с компресор) и сега всичко е в норма! Явно клеясват самите разпръсквачи - поне при мен беше така.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X