Обява

Свий
Няма добавени обяви.

поръчване на части от чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • поръчване на части от чужбина

    Здравейте, от кои on-line магазини могат да се поръчват части за jeep, които после наистина да пристигнат и горе долу какъв е механизма, могат ли да се поръчват дребни неща и какво се плаща за доставка.
    [URL="http://www.forum-lines.ru/"][IMG]http://www.forum-lines.ru/rez/renegade.gif[/IMG][/URL]
    [COLOR=Black][B] Wrangler YJ, 2.5i, 2.5'' bodylift, ARB locker

    [/B][/COLOR][B]Продавам пистов ремък за Jeep [/B][URL]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=886566#post886566[/URL][URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=28939"]
    [/URL]

  • #2
    До: поръчване на части от чужбина

    И аз съм заинтересован
    ZJ'96 5.2

    Коментар


    • #3
      До: поръчване на части от чужбина

      Първоначално публикуван от orlin Преглед на мнение
      Здравейте, от кои on-line магазини могат да се поръчват части за jeep, които после наистина да пристигнат и горе долу какъв е механизма, могат ли да се поръчват дребни неща и какво се плаща за доставка.
      От САЩ най-лесно (поне за мен) е през ebay. пишеш в търсачката какво ти трябва и поръчваш. В някой случай допълнитено говориш с продавача, ако не пише, че доставя до БГ-то. Лошото е ако търсиш нещо по-специфично и трудно намираемо...
      При този "слаб" долар сега е момента
      Grand Cherokee WJ 3.1

      Коментар


      • #4
        До: поръчване на части от чужбина

        Имам идея да започна такъв канал за внос на части от Германия, схемата е да се купуват от ИБЕЙ.де или местните дилъри да се шипва до адрес в Германия и след натрупване на количество или сума, да се праща до България от мой човек там.

        Колкото повече хора се групират толкова по-изгодно и бързо става...

        Надявам се така да е много по-изгодно от Балканстар.

        А и мисля да се насоча към части 2ра употреба, тук пазара и на малкото налични е живо кожодране, често цените искани от моргите са в пъти повече от нови части от дилъра...

        Поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          До: поръчване на части от чужбина

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Имам идея да започна такъв канал за внос на части от Германия, схемата е да се купуват от ИБЕЙ.де или местните дилъри да се шипва до адрес в Германия и след натрупване на количество или сума, да се праща до България от мой човек там.

          Колкото повече хора се групират толкова по-изгодно и бързо става...

          Надявам се така да е много по-изгодно от Балканстар.

          А и мисля да се насоча към части 2ра употреба, тук пазара и на малкото налични е живо кожодране, често цените искани от моргите са в пъти повече от нови части от дилъра...

          Поздрави,
          Крайно време е някой да се захване с това.Идеята е много добра,иначе всеки по отделно да си ги поръчва излиза много солено.Кога започваш?

          Коментар


          • #6
            До: поръчване на части от чужбина

            Ей сега, да звънна няколко телефона до Германия само и ще дам повече инфо...
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: поръчване на части от чужбина

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Имам идея да започна такъв канал за внос на части от Германия, схемата е да се купуват от ИБЕЙ.де или местните дилъри да се шипва до адрес в Германия и след натрупване на количество или сума, да се праща до България от мой човек там.

              Колкото повече хора се групират толкова по-изгодно и бързо става...

              Надявам се така да е много по-изгодно от Балканстар.

              А и мисля да се насоча към части 2ра употреба, тук пазара и на малкото налични е живо кожодране, често цените искани от моргите са в пъти повече от нови части от дилъра...

              Поздрави,


              Интересна идея имаш BatGeorgeone.Частите в БГ-винаги са били на кожодерски цени.Ако я реализираш (идеята) ,мисля че много търговци на части 2ра употреба ще си гризат ноктите от яд.
              Пожелавам ти успех в начинанието
              Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

              Коментар


              • #8
                До: поръчване на части от чужбина

                Малко не съм оптимист, моя човек ми каза, че за малко неща ОК, докато стане някой по-голям кашон, ОК, можело да се праща и по автобусите които редовно пътуват за насам... но за по-едри неща май има проблеми да съхранява в квартирата си...

                Засега подхождам с намерение да си помогна сам и на някой колеги с дребни покупки, не с комерсиална цел, за търговия всичко става по-разично...

                Затова колеги, споделете какво търсите, и ще обсъдим конкретни варианти.

                Поздрави,
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  До: поръчване на части от чужбина

                  [quote=BatGeorgeone;346349]
                  Затова колеги, споделете какво търсите, и ще обсъдим конкретни варианти.

                  АХ-5 един брой!
                  Не е обемисто, но е пък тежичко. Ако ще се носи на ръка. Знам къде има в Германия, но само за една кутия да ходя по автобуси........... Определено не се навивам. 1500 евро са си 1500, но според мен е по-добре отколкото да имам втора неработеща. Е, 1389 $ в Щатите ми изглеждат по-примамливо, но в момента обсъждаме доставка от Германия.
                  А как стои въпроса в Гърция? След като вече ходим там за бензин, зехтин и месо няма ли и евтиниика за нашите авточасти?

                  Коментар


                  • #10
                    До: поръчване на части от чужбина

                    Първоначално публикуван от koman4i Преглед на мнение
                    Крайно време е някой да се захване с това.Идеята е много добра,иначе всеки по отделно да си ги поръчва излиза много солено.Кога започваш?
                    Не искам да ви чупя хатъра но:
                    Всички части за Джйип пристигат от Щатите. Изключение правят само някой Европейски тунинги.
                    Най-евтино е с държавната поща USPS.
                    Пиши два пъти по-голямо тегло и сам виж колко пари спестяваш.
                    http://ircalc.usps.gov/default.aspx?...ngle&CID=10046

                    Аз лично предпочитам да дам някъв долар в повече от колкото да се занимавам с комбиниране.
                    Щото една такава комбинация я чаках три месеца.
                    А са ми известни и по-трагични случаи.
                    Последно редактирано от kinex; 22-03-08, 21:34. Причина: пг

                    Коментар


                    • #11
                      До: поръчване на части от чужбина

                      здрасти.тази идея е готина.но доколко е приложима...???
                      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                      ********************************
                      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                      Honda Shadow VLX 600 - 1999
                      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                      Влади

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X