Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Ей голяма разветка си.
    Поста който си цитирал се отнася за ZJя. Той има ЛСД отзад, WJя няма.
    Абе има-нема не е важно , БЛАНСИРАНЕТО на гумите ме изкефи максимално.
    Само така!! - ще ти стане запазена марка!
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #77
      До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от LEDENATA Преглед на мнение
      Т.Рънър 3.0 ТД
      Здравей, колега.
      В началото е винаги трудно - ориентиране във форума, писане на постове, задаване на въпроси и т.н.
      Този раздел от форума е "Дискусии по марки">Jeep. За това не е чак толкова голяма вероятността да получиш конкретен отговор на въпроса си от притежател на Jeep. По скоро пробвай в раздела за Toyota, там вероятно има много притежатели на Рънър-и.
      Успех в начинанията и весели празници.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #78
        До: Смених наклатките и блокираха спирачките.

        Първоначално публикуван от LEDENATA Преглед на мнение
        Т.Рънър 3.0 ТД

        Смених предни накладки, някой от цилиндърчетата бяха блокирали много гадно . Но сега на 2 пъти ми блокират предните спирачки, и слизам да пусна течност от обезвъздушителите, каква може да е евентуалната причина за този блокаж ?
        Ако някой може да ми каже как да сменя цялата течност(спирачната) ще съм му много благодарен !
        И още едно въпросче, за каква екстра е оставена широката лента под духалките ?


        Ще съм благодарен, ако някой каже какво трябва да сменя и проверя още от консумативите !
        Темата е доста спамаджииска, но все пак е за джипове.
        За Тойоти има цял подфорум.
        Вече имаш тема там.
        Смених наклатките и блокираха спирачките.

        Коментар


        • #79
          До: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
          Здравей, колега.
          В началото е винаги трудно - ориентиране във форума, писане на постове, задаване на въпроси и т.н.
          Този раздел от форума е "Дискусии по марки">Jeep. За това не е чак толкова голяма вероятността да получиш конкретен отговор на въпроса си от притежател на Jeep. По скоро пробвай в раздела за Toyota, там вероятно има много притежатели на Рънър-и.
          Успех в начинанията и весели празници.
          Мерси за отговора, просто се включих в темата "какво направих днес" ,не знаех, че е само за определена марка, ако никой не ми отговори ще пробвам в друг раздел, мерси все пак !

          пп. Малко дооточнение : ДЖИП вече е нарицателно, би трябвало да има малка корекция в заглавието, а от там и заблудата, сори за предполагаемия спам !!!
          Последно редактирано от LEDENATA; 23-04-08, 20:20.

          Коментар


          • #80
            До: Какво направих по джипа днес?

            Малиии, тая тема в кво се превръща !

            Пламене, а другите гуми как ги балансираш

            Коментар


            • #81
              До: Какво направих по джипа днес?

              пп. Малко дооточнение : ДЖИП вече е нарицателно, би трябвало да има малка корекция в заглавието, а от там и заблудата, сори за предполагаемия спам !!![/quote]
              Ами и аз сори за истинския спам ама какви да са заглавията в 4х4
              1: JEEP
              2: JEEP-OPEL
              3: JEEP-FORD
              4: JEEP-TOYOTA
              5: ...........
              JEEP CHEROKEE 2.5 TD

              Коментар


              • #82
                До: Какво направих по джипа днес?

                Добре че им дадохме име, че иначе нямаше да знаят какво карат.

                Коментар


                • #83
                  До: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Добре че им дадохме име, че иначе нямаше да знаят какво карат.
                  Както и в офисите нямаше да знаят на какво копират документи, ако нямаше "Ксе . окс"? (нарочно го написах на кирилица и с точка, за да не правя реклама на съответния производител на офис-техника) Така е то с генеричните понятия, особено в България.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #84
                    До: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Добре че им дадохме име, че иначе нямаше да знаят какво карат.
                    Браво бе,това ме изкефи.
                    [LEFT]JEEP CHEROKEE 2.1 TD
                    [/LEFT]
                    [LEFT] HONDA MTX 200R Хубавата жена и хубавата кола трябва да могат да си въртят гъза.[/LEFT]

                    Коментар


                    • #85
                      До: Какво направих по джипа днес?

                      Аз малко ще "наспамя" темата, т.е. няма да става въпрос за мен и моя джип. Не знам какво е направил днес по Гранд-а и Ренглър-а си колегата Злой (честити празници, съседе), но мога да ви кажа, че той явно съвсем отскоро има нова придобивка: Nissan Patrol, къса база (две врати), отдалече грее с лепенките на форума и на неговия аватар , обут подобаващо, явно ще се впуска в превземане на околностите.
                      Честито, колега! Пожелавм ти да покориш с новата машина много кални баири и гори. Хиляди безаварийни километри.

                      ПП. Надявам се, че не си напуснал Jeep-ерското братство.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #86
                        До: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        Аз малко ще "наспамя" темата, т.е. няма да става въпрос за мен и моя джип. Не знам какво е направил днес по Гранд-а и Ренглър-а си колегата Злой (честити празници, съседе), но мога да ви кажа, че той явно съвсем отскоро има нова придобивка: Nissan Patrol, къса база (две врати), отдалече грее с лепенките на форума и на неговия аватар , обут подобаващо, явно ще се впуска в превземане на околностите.
                        Честито, колега! Пожелавм ти да покориш с новата машина много кални баири и гори. Хиляди безаварийни километри.

                        ПП. Надявам се, че не си напуснал Jeep-ерското братство.
                        Не съм напуснал братството.........
                        Сега по тема: Вранглера вече с правилен лагер на полуоска, благодарение на Влади333, и наново обучена скоростна кутия на Гранда, беше си загубила ума и дума, след като я напънах с 5000 оборота в един кален баир по време на подготовка на Хард Априлци. Сега се чудя да продавам ли един от таралясници, да сменям ли ДВГ на Патрола, че свикнах с бензинови двигатели, общо взето съм като Буриданово магаре.......

                        ПС. Има и още лепенки в Патроля, по различни от обичайните

                        ППС. Приятелю, обади се някой ден да се запознаем........
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #87
                          До: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          и наново обучена скоростна кутия на Гранда, беше си загубила ума и дума, след като я напънах с 5000 оборота в един кален баир
                          СУПЕР не е счупена
                          много се радвам за теб
                          LZ1RED

                          Коментар


                          • #88
                            До: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Балансирах си гумите.
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...LANSNAGUMI.AVI -2.7М
                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            С четири литра не става. Пробвах.
                            Освен да ми ги дадеш, аз да ти ги балансирам.
                            Днес видях и други как правят "баланс" на гумите.
                            Ето го първият: http://www.vbox7.com/play:c07650d9
                            Вярно, не е с Гранд, ама добре се справя човекът. Я виж какви 8-ци прави само

                            А ето и един с Гранд: http://www.vbox7.com/play:e3ab6bce (от там - направо за смяна на дискове и накладки )
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #89
                              До: Какво направих по джипа днес?

                              Днес се смилих над "интериорния вид" на джипа и над жена ми е смилих, че ме молеше от "години" да пооправя малко и да закача поне таблото, тапицериите и разните там тонове кабели малко да не "бодат" очите ...

                              Скоро дори мисля и да пребоядисам покрива, да поправя тапицерията на тавана(щото от конденза е разлепена, а и като си носих гумите малко скъсах един участък)...

                              А ако много ме слуша може и да сменя гумените уплътнения по 5те врати и да шумоизолирам предницата ...

                              Поздрави,
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                                Днес се смилих над "интериорния вид" на джипа и над жена ми е смилих, че ме молеше от "години" да пооправя малко и да закача поне таблото, тапицериите и разните там тонове кабели малко да не "бодат" очите ...

                                Скоро дори мисля и да пребоядисам покрива, да поправя тапицерията на тавана(щото от конденза е разлепена, а и като си носих гумите малко скъсах един участък)...

                                А ако много ме слуша може и да сменя гумените уплътнения по 5те врати и да шумоизолирам предницата ...

                                Поздрави,
                                Някаква допълнителна шумоизолация ли ще правиш?
                                Ако е така опиши я подробно : материал, начин на поставяне и т.н.
                                Ще е полезно за всички !!
                                Успех!
                                Имаш пълната ни подкрепа във всяко начинание!
                                ________________________________________________________________________________________
                                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X