Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Монтирах ей тва чудо преди няколко дни: https://www.sprintbooster.com/presen...SPRINTBOOSTER/

    Има доста позитивни и негативни мнения за него, но в интерес на истината съм много доволен.
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
      Монтирах ей тва чудо преди няколко дни: https://www.sprintbooster.com/presen...SPRINTBOOSTER/

      Има доста позитивни и негативни мнения за него, но в интерес на истината съм много доволен.
      И какво прави?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        И какво прави?
        НаЙвно си мисля, че изключва MDS-системата, т.е. елиминира забавянето от ХХ милисекунди, за да включи 4 изключени цилиндъра, ако колата е "заспала" в режим само на 4 цилиндъра и оттам създава илюзиЙ за повишена пъргавинЯ. Не бих се учудил, ако забранява и 5-та скорост и усилва въпросниЯ илюзиЙ... Ама Тони Здравков да каже как му е разходът след операцията?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          по-скоро елиминира така наречения лаг на педала на газта. Според настройките (има 9 в зелен режим и 9 в червен) променя колко чувстителен да е педала на газта. На 9 червено примерно, със съвсем малко натискане на педала сваля предавка. Един вид, скъсява времето и разстоянието за даване не повече газ. Най-вероятно ще има по-голям разход, засега е на няколко дни само и още си играя да го тествам, но определено усещането е за повече пъргавост и отзивчивост като натиснеш педала. Има отделно 2 други фунции, едната от които е с пин код да блокира подаването на газ, натискаш педала и нищо не става. Другата е да сложиш лимит в проценти на максимално наиснат педал като има 3 настойки за това (колкото и да натискаш, макс 60% примерно). Доколкото четох, променя подадените волтове според настойките които си му задал, следователно боголюб донякъде е прав,защото ако е включен MDS-a и натиснеш,един вид все едно си натиснал педала доста повече и няма как да не се включат и другите 4 цилиндъра.

          Определено от место, на 9 червено, усещането е че набира по-бързо
          WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Привет на всички , нов съм в форума търся съвет и се надявам ,че публикувам мнение в точната тема, от дете живея в Канада но ще се връщам окончателно в България и съм много зелен в много аспекти. Имам Jeep Cherokee 2016 и се двуомя дали да си го взема с контейнер , двигателя е 2.4 и е само с предно предаване няма 4х4 , но въпреки това си харчи доста особено градско в трафика спри тръгни може да стигне до 13-14 на сто, а в България бензина не е никак евтин, та въпроса ми е може ли на тази кола да се инсталира газова уредба , все пак газта е на половин цена. Благодаря да сте живи и здрави.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от GMP8 Преглед на мнение
              Привет на всички , нов съм в форума търся съвет и се надявам ,че публикувам мнение в точната тема, от дете живея в Канада но ще се връщам окончателно в България и съм много зелен в много аспекти. Имам Jeep Cherokee 2016 и се двуомя дали да си го взема с контейнер , двигателя е 2.4 и е само с предно предаване няма 4х4 , но въпреки това си харчи доста особено градско в трафика спри тръгни може да стигне до 13-14 на сто, а в България бензина не е никак евтин, та въпроса ми е може ли на тази кола да се инсталира газова уредба , все пак газта е на половин цена. Благодаря да сте живи и здрави.
              Веднага ти отговарям, вероятно си я купил чисто нова и колата е в перфектно състояние, газова в България можеш да сложиш без проблем, НО вкараш ли я в България, първо че ще дадеш един куп пари докато я докараш и регистрираш и второто най важно нещо е ,ЧЕ СИ ОСТАВЯ ВЕЧНО ТВОЯ.

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                С други думи продавай там.Пък после купувай тук.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Освен докарването и номерата с талона, нищо друго няма да му струва ако си е негова и я е ползвал повече от година (или пък беше 6 месеца ?).
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Освен докарването и номерата с талона, нищо друго няма да му струва ако си е негова и я е ползвал повече от година (или пък беше 6 месеца ?).
                    Нека дойде нека види и прецени.......

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Е, ако има кой да му я прати после, нека.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Колата я купих нова през 2015 имам зимни гуми и е само с 29 хиляди километра ,след много разправии с дилъра след третия ремонт да чукна на дърво успяха да ми оправят автоматика и често казано не искам да се разделям с нея, но мисля ,че направих грешката да я купя само с 4х2 защото разбирам ,че в България пътищата не се чистят достатъчно добре през зимата а и марката Jeep се свързва с 4х4 но при покупката спестих 2500$ можеше да е добра инвестиция но такъв е живота.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Споко, зимите не са това което бяха, а за асфалтовия офройд тоя джип с малко по-високи гуми ти върши перфектна работа.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Не точно днес, ама минах през ремонт на клапите, смяна на лагера заради семеринга на задната главина.
                            И вчера разбрах, че горивния филтър на Гранд чероки 2.7 CRD, и по точно моя от 2002.12 месец не е такъв като в повечето каталози, а е съвместим с този за стария МЛ и спринтер.
                            Сега събирам мнения за масло kastrol syntrax за диференциала отзад. Някакси хем на никой доставчик не вярвам хем не ми се дават пари на халост.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              За Castol-a... От 4 години собственик, слагам на диференциалите съответния Castrol 75W140+ добавка. Тя е задължителна, поне на бензиновия вариант, нямам представа
                              как стои въпроса с 2.7дизела. Нищо че пише на маслото, че е за LSD. Слага се добавката, проверен ефект без нея :-) Не става.
                              Никакви проблеми досега с Castrol-a. Дифовете работят чудесно. Не обичам експерименти с цел спестяване на стотинки, не и в такива взискателни агрегати.
                              Другия вариант, който смятам да опитапри следваща смяна е на Amsoil. Имаше тук във форума представител, AP1 user, ако се не лъжа. Миналата година сложих Amsoil 5W30 на двигателя, прекрасно масло...
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                              2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Здравейте. Търся части за ръчна скоростна кутия на Jeep Compass . За пета скорост. 2008 г. 2.4 бензин 4×4.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X