Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Ааа, Веско, ти говориш за другите тампони - 52088284AD, а аз имам в предвид панхард щангата, на долната снимка в синьо, кривата - Track Bar.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:alignment01.jpg~original.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5734425
    Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
    Toyota RAV4 XA10 3S-FE
    Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Уф успокОих ся!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Днес смених и кормилен накрайник!И ся се надявам да приключа с ремонтите!То тампони,носачи,накрайници...ама ся върви идеално....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Здравейте колеги,имам въпрос относно задни лагери на Zj 5.2 97 ,при смяна на лагерите,когато се поставя полуоската с новите лагери трябва ли центровка?

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от E.Karov Преглед на мнение
            ....центровка?
            Какво имаш предвид?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Какво имаш предвид?
              ами майсторите казаха, че ще викнат някой друг да го монтира защото трябвало да се центрира нещо, не знам какво точно не разбирам.На един приятел му смениха лагерите на wj без "центровка" и на втория месец се разтекоха за това питам.

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Аз пък снощи смених 10-ватовите крушки в купето със светодиодни по 1 ват, хем светят чувствително по-силно, хем не хабят излишен ток (който го ползвам за 50-ватов хладилник с пелтие в багажника ) пък и не са скъпи 2бр струват долар и педесе.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l500.jpg
Прегледи:1
Размер:35.5 КБ
ID:5734781

                http://www.ebay.com/itm/221971291391...%3AMEBIDX%3AIT

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Пък аз от доста време се каня, и днес бях свободен и разхвърлях джипа пред гаража и си смених лентовия кабел във волана, че много ме дразнеше тази лампа на еърбека дето само мига и бибитка. И така и така бях загрял и изцапан си смених и каналния ремък, че и тои беше почнал да посвирва, сложих на Контининтал.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    ВЪПРОС ЗА ПАРНО

                    Здравейте,

                    Имам Чероки XJ 99-та, 2.5TDI. Като го взех парното духаше хладък въздух, но след вече 2-3 промивки стана топъл и може да се каже, че грее, обаче винаги като го пусна първоначално изкарва една лепкава мъгла, която ми цапа прозорците и след няколко минути се изчиства.

                    Въпросът ми е, как да разбера дали е за смяна радиаторът или тая гняс дето духа се дължи на нещо друго?! Знам, че смяната на радиатора е малък ужас, защото се сваля цялото табло и искам да го избегна това, ако не е нужно.

                    Като работи климатикът не духа такъв мръсен въздух.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от Fleetwood Преглед на мнение
                      ... лепкава мъгла, която ми цапа прозорците ...
                      Лепкавата мъгла мирише на спукано радиаторче на парното. От само себе си не минава ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Лепкавата мъгла мирише на спукано радиаторче на парното.
                        Много точно ти го е казал Чавдар.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Лепкавата мъгла мирише на спукано радиаторче на парното. От само себе си не минава ...
                          Ясно, че от само себе си не минава.... въпросът беше как да съм сигурен, че е за смяна радиаторът, за да не се минава през разкостването на цялото табло, а да се окаже друго.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от Fleetwood Преглед на мнение
                            Ясно, че от само себе си не минава.... въпросът беше как да съм сигурен, че е за смяна радиаторът, за да не се минава през разкостването на цялото табло, а да се окаже друго.
                            Ако течът е по-голям има голяма вероятност под мокета отпред да има антифриз. Съответно, това ще е съпроводено с видима загуба на течност в казанчето.
                            Освен това, при теч от радиаторчето, освен замъгляването на стъклото, в купето има и осезаема дразнеща миризма.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от E.Karov Преглед на мнение
                              ами майсторите казаха, че .... защото трябвало да се центрира нещо,.... лагерите на wj без "центровка" и на втория месец се разтекоха за това питам.
                              wj и Zj са конструктивто различни, но нищо не се "центрова"......освен ако "майстора" си е оставил ръцете и го е набил на криво.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Свалих предната стабилизираща щанга с биелетките, че тампоните по тях се бяха зговнясали, това в опит да мина годишен преглед без ядове, много силно и гадно скърцаха тия железарии на детевоза(XJ).
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X