Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Добро утро,аз вчера смених датчик на разпределителен вал щото ми показваше грешка Р0340 и когато го смених опитах се 4рез акумулатор да изтрия грешката обаче не стана , днеска сабудих се по рано опитах въртя въртя и на края запали обаче тоя номер го прави вече три години и няма лечение , първо показваше някакви грешки по дюзите айде някои купих нови някои репарирах успокоиха се то пак и дойде лято и нямаше проблеми с паленето следващата зима показа грешка на датчик или сензор които се намира на рейл търбата за налягането на горивото пак и то го смених и пак карах малко сега преди нова година пак показваше както да му пада налягането смених само гумичките на същия сензор и пак поработи една седмица както трябва преди две седмици почна да тече гориво от помпата върху ремака,айде репарирах помпата уж при най читавия майстор в несебър и наистина когато излезнах от сервиза веднага се осешташе както да карам много по мощна машина обаче до една седмица вчера смених датчика на разпределителния вал и днеска запали обаче мисля си че няма да се спре до тук то след някои ден пак ще спре да пали, някакво мнение да ми дадете,, дали трябва да се ходи до балкан стар да проверя на компютер дали и тоя датчик които го сложих уж нов пак дали е читав или то че стои там като грешка не му пречи

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от pharm.zoran Преглед на мнение
      Добро утро,аз вчера смених датчик на разпределителен вал щото ми показваше грешка Р0340 и когато го смених опитах се 4рез акумулатор да изтрия грешката обаче не стана , днеска сабудих се по рано опитах въртя въртя и на края запали обаче тоя номер го прави вече три години и няма лечение , първо показваше някакви грешки по дюзите айде някои купих нови някои репарирах успокоиха се то пак и дойде лято и нямаше проблеми с паленето следващата зима показа грешка на датчик или сензор които се намира на рейл търбата за налягането на горивото пак и то го смених и пак карах малко сега преди нова година пак показваше както да му пада налягането смених само гумичките на същия сензор и пак поработи една седмица както трябва преди две седмици почна да тече гориво от помпата върху ремака,айде репарирах помпата уж при най читавия майстор в несебър и наистина когато излезнах от сервиза веднага се осешташе както да карам много по мощна машина обаче до една седмица вчера смених датчика на разпределителния вал и днеска запали обаче мисля си че няма да се спре до тук то след някои ден пак ще спре да пали, някакво мнение да ми дадете,, дали трябва да се ходи до балкан стар да проверя на компютер дали и тоя датчик които го сложих уж нов пак дали е читав или то че стои там като грешка не му пречи
      Как успя да го напишеш това?
      WJ 4.7 Limited
      0889 70 70 42

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от Dany_iv Преглед на мнение
        Как успя да го напишеш това?
        На един дъх,че на екс му е малко рано според часа!!!
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от Dany_iv Преглед на мнение
          Как успя да го напишеш това?
          като за чужденец не е зле написано, не мислиш ли? по-добре, някой знаещ да помогне, още не сме тук на матура, колкото и опити да има напоследък
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            като за чужденец не е зле написано, не мислиш ли? по-добре, някой знаещ да помогне, още не сме тук на матура, колкото и опити да има напоследък

            И за чужденец не е написано добре.
            Не знам език, в който да няма точки и запетаи. Поне аз, като пиша в чужди форуми, се стремя да ги слагам.

            Предполагам, че двигателя е 2.7 CRD... Сега показва ли, че има натрупани грешки?
            WJ 4.7 Limited
            0889 70 70 42

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от Dany_iv Преглед на мнение
              И за чужденец не е написано добре.
              Не знам език, в който да няма точки и запетаи. Поне аз, като пиша в чужди форуми, се стремя да ги слагам.

              Предполагам, че двигателя е 2.7 CRD... Сега показва ли, че има натрупани грешки?
              още малко офф.............за да си напълно в духа на "форума", трябва да му поправиш всички грешки с червено и да ги пуснеш като цитат, за да се засрами!
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от pharm.zoran Преглед на мнение
                .... обаче мисля си че няма да се спре до тук то след някои ден пак ще спре да пали, някакво мнение да ми дадете,, дали трябва да се ходи до балкан стар да проверя на компютер дали и тоя датчик които го сложих уж нов пак дали е читав или то че стои там като грешка не му пречи
                Грешката ще се изтрие сама след определен брой цикли "пАли - гАси" (десетина май). Другият вариант е, да я изтриеш принудително с прочитане три пъти на грешките по схемата с въртене на ключа. Така записана, не би трябвало да пречи. Въпросът е дали не се записва пак и затова да излиза.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Грешката ще се изтрие сама след определен брой цикли "пАли - гАси" (десетина май). Другият вариант е, да я изтриеш принудително с прочитане три пъти на грешките по схемата с въртене на ключа. Така записана, не би трябвало да пречи. Въпросът е дали не се записва пак и затова да излиза.
                  То грешката май, не се нулира, щото причината за нея си стои...
                  WJ 4.7 Limited
                  0889 70 70 42

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Мерси за съветите за точки и запетайки.
                    Двигателя е точно 2,7 црд на Мерцедес.
                    И искам да ве питам дали вие ако дадете 15 000 лева преди три години и колата ви уж джип и всяка студена сутрин не иска да запали ще мислите на точки и запетаи !?
                    хихихихиихиихи
                    Имайте приятен ден и все пак мерси за забелешките, по нататак ще се стремя да бъда по точен.
                    А да ви кажа и за джипката ,грешките се истриха и той продължава да не пали,май Септември месец ще го срещнете на мобиле.бг .

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от pharm.zoran Преглед на мнение
                      Добро утро,аз вчера смених датчик на разпределителен вал щото ми показваше грешка Р0340 и когато го смених опитах се 4рез акумулатор да изтрия грешката обаче не стана , днеска сабудих се по рано опитах въртя въртя и на края запали обаче тоя номер го прави вече три години и няма лечение , първо показваше някакви грешки по дюзите айде някои купих нови някои репарирах успокоиха се то пак и дойде лято и нямаше проблеми с паленето следващата зима показа грешка на датчик или сензор които се намира на рейл търбата за налягането на горивото пак и то го смених и пак карах малко сега преди нова година пак показваше както да му пада налягането смених само гумичките на същия сензор и пак поработи една седмица както трябва преди две седмици почна да тече гориво от помпата върху ремака,айде репарирах помпата уж при най читавия майстор в несебър и наистина когато излезнах от сервиза веднага се осешташе както да карам много по мощна машина обаче до една седмица вчера смених датчика на разпределителния вал и днеска запали обаче мисля си че няма да се спре до тук то след някои ден пак ще спре да пали, някакво мнение да ми дадете,, дали трябва да се ходи до балкан стар да проверя на компютер дали и тоя датчик които го сложих уж нов пак дали е читав или то че стои там като грешка не му пречи
                      Мога ли да попитам кой е този майстор от Несебър.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        FDevil,ти баща,ти майка-от къде ги взе повдигачите?Моите и на предния и на задния капак са заминали.Предния му намерих цаката- 30см. летвичка,но задния е голяма болка
                        /в главата/.Предварително благодаря!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от angel60 Преглед на мнение
                          FDevil,ти баща,ти майка-от къде ги взе повдигачите?......
                          Ангеле, пилье Господнье, звънни ми не апя сутрин след 11.00 моля и до към 20.00ч.......
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            То в Несебър за тие двигатели за мен,а и за повече мои приятели друг читав сервис няма.Сервиса не знам как се казва а човека се казва Краси и се намира преди Лукоил в дясно след това ляво и само на право,те там хората го знаят като бибшия овластен сервис на Мерцедес и човека наистина работи претпазливо аз по принцип съм доволен от него в сравнение с други сервиси кадето съм ходил

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Днес си инсталирах 24 инчов LED светлинен бар. Малко го забих към земята, но това не му попречи да осветява покривите на къщите.
                              Кефи ме...след някой друг месец ще си монтирам и 50 инчов LED бар само че дъго-образен.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140322_174519.jpg
Прегледи:1
Размер:162.2 КБ
ID:5572393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140322_181035.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5572394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140322_192739.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5572395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140322_193244.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5572396
                              It's a JEEP thing, something you won't understand!

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Браво, честито!
                                А причината е?...
                                Там. където живееш, едва ли ходите на лов за антилопи нощем...
                                ...Ма какво знам аз, може и тях да ги е емнала глобализацията
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                                2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X