Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    И аз съм вече с чисто нови амортисьори на предният капак.Благодаря на колегата за линка в ибей ,поръчах ги и за десет дена вече са монтирани
    Jeep Гранд Чероки 3.1

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Вече си имам работещо радио и / поне засега/ работещи контроли от волана. Лошото е че като го поръчвах от ибей не знам къде съм гледал, ама се оказа че е без CD.... вчера ме хвана яд и разглобих чейнджъра, почистих му лещата с клечка за уши / даже не си направих труда да сложа спирт, щото бях сигурен, че няма да тръгне/ и хоп - изненада - почна да свири де що имаше в него, било то оригинален или записван диск. Тук вече ще ви помоля да стискате палци, щото ми се струва прекалено хубво за е истина... па да видим колко още ще свири.

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от jamaika Преглед на мнение
        Вече си имам работещо радио и / поне засега/ работещи контроли от волана. Лошото е че като го поръчвах от ибей не знам къде съм гледал, ама се оказа че е без CD.... вчера ме хвана яд и разглобих чейнджъра, почистих му лещата с клечка за уши / даже не си направих труда да сложа спирт, щото бях сигурен, че няма да тръгне/ и хоп - изненада - почна да свири де що имаше в него, било то оригинален или записван диск. Тук вече ще ви помоля да стискате палци, щото ми се струва прекалено хубво за е истина... па да видим колко още ще свири.
        Оригинално радио ли? Я сподели по-подробно, и за кой модел джип!
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          Оригинално радио ли? Я сподели по-подробно, и за кой модел джип!
          По-подробно: WJ 2001 г. -оригинално радио си намерих в ибей за около 95 кинта, но се оказа без CD. Ако се интересуваш - има много морги в София, където продават на части такива и има оригинални радио-та с CD за по 150 кинта. Ако искаш още по-подробно - кажи какво те интересува конкретно. В wjjeeps под категорията "Stereo Systems" можеш да намериш информация за всяка една година какви радио-та се слагат, щото имат разлика. Нооо - доколкото виждам на снимката ти си с XJ и може-би можеш да намериш повече информация тук.

          Такаааа - идва ред и на основното обслужване на Черо:

          Масло за двг. Castrol 10/40
          Въздушен и маслен филтър MANN
          За филтър на климатика се оказа, че я нямам кутията, а не ми се дават 100+ лв за такава от БС /някой ако има и не му трявба - да свирка/.
          Свещи Champion 7034 double platinum /били добри за автомобили с гЪз/
          Масло за раздатка Tutela PowerGear 4
          Филтър и гарнитура за скоростната кутия.
          Масло за скоростната кутия /Димата каза, че имало при тях - така че не съм си правил труда да питам какво ще бъде - той си знае /

          Остава само Дедо Владо и Димата да кажат кога могат да ме приемат и да ги сменят нещата.

          Ако ви интересуват цени и от къде съм взел нещата - питайте. Не ги пиша сега, за да не ме изкритикуват модераторите, че правя скрита реклама.

          По-натам преди зимата - смяна на всичките чорби /охл течност, хидравлична течност/ + ремонт на единия лагер на диференциала + смяна на виско + програмиране на нов ключ и дистанционно + смяна на региона и инсталиране на реле за дневни светлини. Аааа - ако останат парички мисля и нови гуми да турна, та да не се лизгам по заледения Хасфалт.

          С тези интервенции се надявам да изкарам една приятна и безаварийна зима /ако и Черо е на същото мнение/!
          Последно редактирано от jamaika; 05-09-13, 10:06.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Днес си поръчах както някой колеги казват всички чорби от RAVANOL .BG за двигател преден и заден д-ли , антифриз 360лв.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Монтираха ми газова уредба на дизела преди около месец 3.1 за 2362км 7.9 нафта + 2.6 газ и добави доста пъргавина

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                acsel ;може ли малко повече инфо колко пари и каде или нараво да ми кажеш тел да ти званна да те оразпитам че и аз искам газззз

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от acsel Преглед на мнение
                  Монтираха ми газова уредба на дизела преди около месец 3.1 за 2362км 7.9 нафта + 2.6 газ и добави доста пъргавина
                  Нещо не разбрах разхода
                  Jeep Гранд Чероки 3.1

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Гранд WK - смяна на предни амове, долен шарнирен болт, задна бинелна щанга, реглаж преден мост, смяна на масло и филтър на автомата - 1300 лв.
                    Дотук добре но след няколко часа светнаха лампите на ABS и ESP. За утре имам уговорка с майстора да го водим на доктор с компютър. Някакви идеи откъде се появи проблема с ABS и ESP ?
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Наблегни на колелетата който са ремонтирани(буксите на датчиците).
                      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                      АСК Ален Мак

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Тва беше първата идея но след внимателен оглед не открихме видими ядове.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          След ремонт по предните колела и неправелно прокарване на кабела за ABS сензорите, често ми се късаше кабела от едната страна(не помня коя беше). Ама доктора ще си каже най-точно кой сензор дава грешка.
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Днес Черо се сдоби с 3 сантиметрови фланци. Колкото и да ми обясняваха, не съм предполагал че ще се усети толкова осезаемо подобрение на поведението в завой.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Днес най-накрая смених тотално изпусналите предни амортисьори с Monroe Sensa-Trac, американско призводство . Не е много лесно ...

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                айде да са ми честити новите гуменетки! Тoyo open country AT 245/65R17. Доста приятен вид придоби джипката, особено с фланците.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_112753.jpg
Прегледи:1
Размер:181.9 КБ
ID:5523458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131004_112809.jpg
Прегледи:1
Размер:187.3 КБ
ID:5523459

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X