Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    На мен колега маркуча на хидравлика на волана ми тече, постоянно доливам масло. Тая сутрин си сложих масло което сипах в раздатъчната кутия. Налях си стабилно 300 грама в казанчето, честно казано и олио да налея там, няма да има проблеми. Кофтито е че не мога да си намеря маркуч за моята кола.
    It's a JEEP thing, something you won't understand!

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от durtiq666 Преглед на мнение
      На мен колега маркуча на хидравлика на волана ми тече, постоянно доливам масло. Тая сутрин си сложих масло което сипах в раздатъчната кутия. Налях си стабилно 300 грама в казанчето, честно казано и олио да налея там, няма да има проблеми. Кофтито е че не мога да си намеря маркуч за моята кола.
      ти отдавна се оплакваш от този теч, я погледни моя случай и ако е така, със самовулканизираща лепенка спря да тече.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        ти отдавна се оплакваш от този теч, я погледни моя случай и ако е така, със самовулканизираща лепенка спря да тече.
        Нем, не точно, подобен е...ще използвам твойте снимки за да ти покажа моят проблем, дано не възразяваш. Моят проблем в е зеленото очертание. Баш на снадката.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hose2.jpg
Прегледи:1
Размер:116.1 КБ
ID:5509334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hose_new.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:5509335 Още по кофтито, че в България ми искат 300+ лева за нов, това е цена на Балкан стар във ВарнЯ. Жената на телефона ми каза че ще ми изпрати снимка, благодаря и за което, прати ми снимка на маркуч...който не ми върши работа. Схемата беше на друг джип. Макар че си дадох ВИН номера и пак не можа да ми изкара правилен маркуч. За ся доливам каквото ми падне.
        It's a JEEP thing, something you won't understand!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          В старите накрайници мисля че може да се кербова нов маркуч!
          Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
          O8867З7I78

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Маркуча е здрав, просто хвърля масло от снадката.
            It's a JEEP thing, something you won't understand!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от durtiq666 Преглед на мнение
              Маркуча е здрав, просто хвърля масло от снадката.
              ту го правят -сменят маркуча за малко пари, ама си далеч........ при вас морги няма ли?
              моя случай ти го дадох, с идеята че със здрава лепенка може да намалиш теча, но не и да го спреш напълно.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Моргите тука са рядкост...намерих няколко, но ми съобщиха хубавата новина че струва комплект с помпата, маркучите и с още един билюк глупости, на крайна цена 280 GBP(Британски паунди). Съжалявам, тоя джип го купих за 200 паунда...извода си го правете сами!
                It's a JEEP thing, something you won't understand!

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  еми остава варианта от БГ морга и пратка, друго не се сещам
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Тук в София на много места правят и пресоват всякакви хидравлични маркучи, даже с мобилни сервизи, на място! Не може и при Енгелизите да няма такива работилници, поразпитай!
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Варианта да ида на място където правят хидравлични маркучи има доста. Най лошото е, че самият маркуч е наврян на едно място и немога да бръкна да го развия. Ей това е най лошото, трябва да свалям маркучи за радиатор, акумолатор, някакви кабелаци на ужасно място е...а за да ми направят същия аз трябва да го махна...Питах едни пичове който продават части за джип, дали е възможно да се намери такъв маркуч, отговорът им беше със заявка. Заявката е пусната миналият месец. Още нямам отговор! А иначе англетата са работливи! На мен не ми пречи да си бухам там разни масла в казанчето, все пак щом тече, значи има.
                      It's a JEEP thing, something you won't understand!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Привет колеги,

                        И аз да се присъединя към темата. Аз пък направих ето това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130801_111052.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5510358

                        Визирам портрета на Бари

                        KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Пристигнаха ми амотрисьорите за предния капак. Намерих ги в английския ebay за 20 паунда - газови. Днес следва махане на старите и смяна...

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Еми, Черо е с нови амортисьори на предния капак... ако на някой му трябват старите /които все пак от време на време държат/ по някаква причина, да свирка -подарявам ги.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Смених предни дискове , и след това се наложи и смяна на гумички на спирачен апарад, че като тръгнах с новите дискове само дето не се запалих от задържал апарат
                              Jeep Гранд Чероки 3.1

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                При Влади и Димата в Костинброд -смениха ми лагер главина и демонтираха двата десни механизма на стъклата.Накладките се оказаха ок,ще ги сменяме по-натам.Още веднъж благодаря!!!
                                Grand Cherokee 2.7crd Limited

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X