Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    Ужас... Ще се очистите бре хора...
    С двата крака на тоя голям педал и готово...
    то ясно се набирах на големия педал...ама при проблема който имах (едно прецакано жило) дори на спирачката и трябваха поне 2-3 секунди докато варне газта...тоест да почна да спирам. Едвам се пребрах тогава до пред блока и не мръднах докато не се оправи този проблем.
    Grand Cherokee WJ 3.1

    Коментар


    • #32
      До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

      Първоначално публикуван от ivdibi Преглед на мнение
      то ясно се набирах на големия педал...ама при проблема който имах (едно прецакано жило) дори на спирачката и трябваха поне 2-3 секунди докато варне газта...тоест да почна да спирам. Едвам се пребрах тогава до пред блока и не мръднах докато не се оправи този проблем.
      Казах ли ти аз за жилото а?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #33
        До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        Казах ли ти аз за жилото а?
        Това жило ... голям проблем беше. Така се беше прецакало на едно място, че едвам се движеше в която и да е посока. В БС като го поръчвах новото, човека каза че за първи път вижда да се прецака точно това жило и сега за сефте ще поръчва такова.
        Но благодарение на Роми (който ти препоръча ) бързо се справихме с проблем
        Grand Cherokee WJ 3.1

        Коментар


        • #34
          До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

          А, ти за жилото добре каза, ами на мен кой да ми каже какво имам да майсторя по този, няма да си кривя душата, доста красива автомобил! Защото дори аз знам че малко грижи сега спестяват големи фалове утре.

          Коментар


          • #35
            До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

            Сменяй всички масла и филтри,плюс пълна ревизия на охладителната система от специалист.
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #36
              До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Ужас... Ще се очистите бре хора...
              С двата крака на тоя голям педал и готово...
              Представям си я тая картинка - Гранд с мръсна газ минава на червено ! Мани, мани, да не става!

              За дизели в София съм супер доволен от НН сервиза (Бош Сервиз) на територията на Технотест. Много знаят хората и не ти измислят хиляди неща, които уж са за правене.
              Последно редактирано от Сашо Пунчев; 29-01-08, 19:44. Причина: Сервиз

              Коментар


              • #37
                До: Номер на двигателя на GRAND WJ 3,1TD

                Моето Чероки е регистрирано в Кат без номер на двигател .Не те разбирам за какво се претисняваш

                Коментар


                • #38
                  отново за номер на двигателя

                  Здравейте колеги,предстои ми регистрация в КАТ тази седмица ,от форума знам че Гранда-3.1 няма номер на дв. но ме е страх тези носители на гениалност да не се залетят да пишат в талона този номер който е № на партидата.Преди време като се ровех във форума попаднах на една препратка към един руски саит и там имаше писма от Краислер до МВР на Русия в които се обясняваше кои модели имат и кои нямат номер на двигателя.Ако някой се сеща къде е тази препратка ,моля да каже ,защото неможах да я намеря.Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #39
                    От: отново за номер на двигателя

                    Здравейте, закупих Grand Cherokee ZJ 2.5td и утре ще ходя за пререгистрация, но къде се намира номера на двигателя?
                    O898595418 - Митко

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X