Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери за Dana 35 на Вранглер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лагери за Dana 35 на Вранглер

    Освен ако не си му сменял скоро дисковете, спокойно можеш да кажеш, че е обикновен диференциал, а не Trac-Lok

    Коментар


    • #17
      От: Лагери за Dana 35 на Вранглер

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3160016.jpg
Прегледи:1
Размер:155.1 КБ
ID:5263108
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3170035.jpg
Прегледи:1
Размер:125.2 КБ
ID:5263109
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3170036.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5263110
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3170037.jpg
Прегледи:1
Размер:182.7 КБ
ID:5263111
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3170040.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5263112
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3190085.jpg
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5263113
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3190094.jpg
Прегледи:1
Размер:153.5 КБ
ID:5263114
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3190098.jpg
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5263115
      Смених лагерите на полуоските ама не бяха те, шума си остана след това смених лагерите на дифа ,но след това се получи някакво странно пукане като тръгвам наляво или на дясно от място като че ли съм на блокаж и след това се оправя .Това се случва не винаги и забелязах , че независимо от смяната на лагерите лявата ми задна полуоска си има все същия луфт и играе в планетата предполагам че е заминала тя или ламелите който са вътре а и като гледам състоянието на дифа и въобще на джипа направо настръхвам купих го от мн голям писюр.Смятам да го карам докато се счупи дифа и след това да си купя направо др мост защото то няма оправия или има ама ще струва колкото джипа ако някои има идея защо припуква да каже.Всичко е направено както трябва както е описано в pdf файла с изключение на backlash което за мен не е кои знае от какво значение в зависимост от състоянието на дифа.Смятам да си купя цял джип същия с някакъв проблем или дясна дирекция до 1500 лв и това означава винаги да си остане мой понеже няма как да си взема парите които съм вложил.

      Коментар


      • #18
        От: Лагери за Dana 35 на Вранглер

        Не е кой знае колко скъпо. Полуосите щом са здрави, значи с тях няма проблем. Провери колко (брой) са зъбите на полуоските, след това си намери едно от следните неща:
        http://shop.ebay.com/i.html?rt=nc&LH...=p3286.c0.m301
        Намери си и кадърен механик, който да работи чисто и да има нужните инструменти за измерване на хлабини и скоби за вадене на лагери без да се чупят.
        В най-лошия случай са се начупили дискчетата на Trac-Lok LSD-то. Извади ги и давай газ. Все пак това е заден мост, а не атомен реактор. Няма космически технологии вътре.

        Коментар


        • #19
          От: Лагери за Dana 35 на Вранглер

          tk3c-pyce нямам представа какво пука, чатка оставам го така, че работата стана повече в бокса от колкото на пътя. Гледам , че на ника ти пише Русе от там ли си? Аз имам роднини там и ако някои път имам ходене до там може да се обадя да пием по едно кафе, а и може да отскочим до твоя майстор за да направи една адекватна проверка на колата, а и си запознат с тия неща, пазаруваш от ebay.

          Коментар


          • #20
            От: Лагери за Dana 35 на Вранглер

            Няма проблем, обади се

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X