Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

    Колеги от 3 дни се боря с машината и не мога да разбера и да хвана проблема. А той е следния
    Карайки направо няма проблеми, в момента в който вола се завие на дясно и подадеш много газ или натиснеш спирачката се чува брутално изтракване като разбито или счупено каре, външно ляво съм го сменял и вчера го гледах отново изглежда здраво. Проблема мога да го симулирам само при такава ситуация. И не знам какво е ? Свалих капака на предния диф маслото изглежда чисто и без стружки има някой луфтове ни не ми изглеждат страшни. Също така не виждам счупени или изронени зъби по предаването.

    Джипа е 4.7 223к.с осмаче.
    Който оцелее ще закусва!

  • #2
    От: Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

    Смени си карето на предния кардан.

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

      Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
      И не знам какво е ?......
      Без да се види и чуе на живо няма как да стане диагнозата......т.е. ако няма къде другаде ела да му се пулим и чешем по главите
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

        Карето изглежда здраво защото свалих кардана да разгледам но е възможно и там да има проблеми.
        Вчера изкарах предния диф да го разгледам, лагерите бяха износени много неравномерно и реших да ги сменя така и така са отворени. Номера им е LM501314-N ако някой му трябва номера. Семерингите на ръкавите 4874477 trade number. Днес ще сглобя и ще тествам. Ако се окаже каре на кардана то поне е лесно за сваляне
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • #5
          От: Проблеми със Гранд Черок 2002г. при движение

          Свали предният кардан и пробвай пак. Ако пак е там ще си сигурен, че не е кардана. Аз с това бих почнал.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X