Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европейски модел стоп за гранд 2007г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Европейски модел стоп за гранд 2007г.

    Здравейте Колеги. Може ли европейски модел стопове , да светнат на джипка внесена от америка /WH или WK / 4.7 -2007г. без да се сменява комфорт модул./не зная кво е това, ама било към 200-300 кинта./ Дали може да се мине по тънко?

  • #2
    От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

    На теб какъв ти е прблема.Цветът на светлината,или ?
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

      Първо технотеста,искат жълт мигач. Сега габарита мига когато пуснеш мигача, отзад и то в червено.

      Коментар


      • #4
        От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

        Ми така е на американците.Даже и в Европа.
        Кажи им на Технотеста , че ще ги съдиш през Крайслер!
        С такъв цвят мигат и в Европа , произведените в САШ.
        Бе , ти що им не извадиш доказателство хомологацията.Европейската.Деба и цървулете.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
          Ми така е на американците.Даже и в Европа.
          Кажи им на Технотеста , че ще ги съдиш през Крайслер!
          С такъв цвят мигат и в Европа , произведените в САШ.
          Бе , ти що им не извадиш доказателство хомологацията.Европейската.Деба и цървулете.
          Колега -може ли да дадеш инфо - линк, документ номер и т.н дето се указва че в ЕУ могачите могат да са с друг цвят различен от така наречения АМБЕР?
          Щото до 2017 -тогава правех проекти баш за външни светлини на коли и в док си пишеше ясно че в ЕУ мигачите са само 1 цвят.

          Коментар


          • #6
            От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

            Тва Белгия да не е Занзибар.Нормативи не пиша , ма и си четете кво сте писали през годините и за кои модели и кои години важи.(Тва нормативни разпоредби)
            Иначе , специално за теб и подобни ще започна да снимам всичко по-старо от "еди коя си година" което влиза в сервиза на Крайслер и как свети И ще давам обяснения "защо" - ми щото после е промемено , а старите не се закачат!
            пп Извинявай за тона ми !То пъдарят кат не дава...
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              ...сервиза на Крайслер...
              Кой е този сервиз?
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #8
                От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                Ми у едно Белгийско село е...
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • #9
                  От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                  Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                  Ми у едно Белгийско село е...
                  И не е на "Крайслер", ноооо тва са подробностиЙ...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                    Шо ти на FCA Фиат ли му викаш.И колегата с 18 години стаж в Крайслер е фиатаджия?И сичкото инфо , дето се чете на "дилър кънект " е на Балкан Стар?
                    А мани тоа път!
                    Па като е село столицата на френскоговорящата част - мой бъзик е.
                    Ваше село е по-големо. (Ко се сещаш какво имам предвид!!!)
                    пп Да се не обидиш , Габич.Големо село и тук - там по некой свесен (У Софеа , ве )
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                      В България/Европейски съюз цветът на мигачите се определя от Правило № 6 на Икономическата комисия за Европа на Организацията на обединените нации (ИКЕ
                      на ООН) точка 8:

                      ЦВЯТ НА ИЗЛЪЧВАНАТА СВЕТЛИНА
                      Цветът на излъчваната светлина в границите на зоната на решетката на разпределение на светлината, определена
                      в точка 2 от приложение 4, трябва да бъде автомобилно жълт. Извън границите на тази зона не трябва да се
                      наблюдават резки промени в цвета. За проверка на тези колориметрични характеристики се прилага процедурата
                      на изпитване, описана в точка 7 от настоящото правило. Тези изисквания трябва също да бъдат прилагани в
                      рамките на диапазона на регулируемия светлинен интензитет, генериран от пътепоказателите от категория 2b.
                      Въпреки това за светлините, оборудвани с незаменяеми светлинни източници (нажежаеми лампи и други),
                      колориметричните характеристики трябва да се проверяват, когато светлинните източници са в светлината,
                      съгласно съответните подточки от точка 7.1 от настоящото правило.


                      Всичко останало е ала-бала!
                      Най ме е страх от хора без мечти...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                        Първоначално публикуван от batkoemo Преглед на мнение
                        Здравейте Колеги. Може ли европейски модел стопове , да светнат на джипка внесена от америка /WH или WK / 4.7 -2007г. без да се сменява комфорт модул./не зная кво е това, ама било към 200-300 кинта./ Дали може да се мине по тънко?
                        Европейски стопове светят на американски комфорт модул, по същия начин както светят и на европейски комфорт модул. Единствената полза от смяната на модула с европейски ще е буксата на теглича.
                        Минавал съм технотест с американски стопове, само че, крушката на мигача беше някакъв як жълт ЛЕД. Като изтряска отвътре стопа с много лумени и червеното става жълто.
                        Отпред за да е бял габарита, продават крушки в Преебалник.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116496615_9_800x600_posledniba15s-t20-drl-dnevni-svetlini-s-migach-20-led-2h10w-2br-ip65-_rev006.jpg
Прегледи:1
Размер:186.9 КБ
ID:5794927

                        Коментар


                        • #13
                          От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                          Разликата в цените на американските и европейските дзадни светлини е потресающа. Във фаровете още повече - ама там поне има някаква причина, европейските са регулируеми на височина от салона на автомобила.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                            Благодаря Пламене, утре ще има някаква интервенция по тези стопове ,да видим кво ще стане.Ако не се получи нищо ,ще се възползвам от съвета ти.Ще пиша.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Европейски модел стоп за гранд 2007г.

                              На твое място щах да ходя в Декра.
                              Оригинални германчета.
                              Всичко става.
                              Всичко може.
                              За 1000лв ще ти докарат Марс да пипнеш водата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X