Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

    Първоначално публикуван от Neumorim Преглед на мнение
    Дам,а да попитам колко време може да изкарат така рециклирани дюзите и сега да слагам ли някаква добавка към нафтата ? Защото предполагам това е от ''хубавата'' ни нафта
    Ще споделиш ли от коя бензиностация/верига бенизиниостанции си зареждал?



    А добавката е масовата - Bardahl BDC .За лятото струва 3.4 стотинки на литър дизел, за зимата до 7 стотинки.

    Има и други, но с тая добавка познат ми се похвали че е имал отклонения на 2 дюзи на границата и след година и половина ползване са се нормализирали параметрите на дюзите.

    Коментар


    • #77
      От: Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

      Зареждам от Лукойл.
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002

      Коментар


      • #78
        От: Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

        за добавката съм съгласенно е малко нож с две остриетапоследните 8000 км карах с бардал за чистене на дюзи,снимката на аватара е фукнята ми от това времеслагах една капачка на 30 литра,но,,,,,,,изби ми дихтунгапореднатаможе би и е дошло времето,но като бях при еди рангелов,да е жив и здрав пичаевалатой ми каза че не е много полезно и препоръчително да се кара постоянно с добавки,просто от време на времеа че нафтата ни е е,,,,,,на,това вече не подлежи на коментармамка им без извинениеда сте видели в австрия или германия авио дизелтакова животно живее само при наси пак мамка им

        Коментар


        • #79
          От: Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

          Мнение на djymbo
          цепиш ламарината под чистачките, сваляш, правиш и пак слагаш после 2-3 точки с це ото и неса занимаваш излишно със сваляния на двигатели аз поне така направих.



          И пета дюза ли? точно заради 5тата иначе заради другите може и без излишни маниполации а дали е цигания тва нее фолксваген -ауди да има рама там щампована тая ламарина от 5 санта не играе никва роля до тука за 5 години поне аз невиждам някакъв проблем в това че съм я срязал и тн...уплатнението и всички пластмаси са си на мястото и съм спестил труд на някои пишман маистор да сваля и качва мотори ...за него труд и време а за мен време и пари.

          Коментар


          • #80
            От: Проблем с палене Grand Cherokee WJ 2.7

            Взех вчера колата и всичко е 6.Силно го препоръчвам в Бургаския район.Много точен
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X