Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

    По "нашенски казано" питайки не съм имал за цел да си скалъпя джипката за без пари . Щом човек е инвестирал време и средства за да достигне до правилните решения , нормално е да има възвращаемост . Аз не бягам от това да си платая за свършена работа , услуга и или полезна информация , попитах това , което ме интересува за да взема правилните решения , а не да влизам във филм с незнаен брой серии.

    Коментар


    • #32
      От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      600лв струва монтажа. За един ден става.
      Цената е нормална , времето за монтаж също , тъй като Кърджали ми е на около 350км в едната посока , така няма да ми се налага да разхождам 2 коли.

      Коментар


      • #33
        От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

        Ганев, винаги можеш да тестващ моя JK, преди да идеш при Кинекса. Безплатно.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #34
          От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

          Аз да хвърля моите пет стотинки по темата.
          На дългота база JK бях сложил 35-ци, като подмених стоковото окачване с 2 инча, взето от Биги. Смениха се щангите, носачите и пружините мисля. А да и амортисьорите. Нищо друго не е преправяно, освен че смених и уширителите на калниците, щоито станаха по-отворени и вече гумите не опираха никъде. Колата се движеше със 140 по магистрала и влизаше без проблем в гората. Стоковите мостове носеха гумите без проблем, като разбира се съм се старал да карам кадърно, да не правя скокове и да не блъскам безсмислено джипката. Руси е виждал резултата и не ме е пляскал зад врата за грешки

          Сега имам YJ, отново е на 35-ци, без да е преправяно нищо по окачването. Само смених изцяло калниците, които Омбрето ми изработи по поръчка, но идеята е същата като на близнаците на малайзиския джип, на който им достатъчно снимки тук.
          Та, преди да се направи инвестицията, най-добре е човек да си изясни за какво ще ползва джипа, а после да го закара при Кинекса, за да му даде той решението.

          Коментар


          • #35
            От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

            YJ с ресьорите ли го караш?

            Коментар


            • #36
              От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

              Засега е на ресори. Още не съм пробвал сериозно трошене да му правя, но си мисля че с внимаване ще издържи.

              Коментар


              • #37
                От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения
                1. Русев, благодаря за предложението дори , ако бях по-близо щях наистина да го пробвам въпреки , че от всичко прочетено до момента нямам никакви съмнения за качеството на монтажа . Начина по който ще се ползва джипа е аналогичен с тоя на kok4o1 , малко лов , разходки с приятели и като втора кола в ежедневието. Аз също не мисля да издевателствам излишно и без причина. За гумите окончателно се спрях на 35'' само незнам дали е удачно да се монтират на оригиналните джанти или да търся по широки. Между другото също имам YJ размера на гумите му отговря на размер 34х10.5 r16 , със стандартното окачване при неравност опираха в арките на задните калници. Един път съм късал предна полуоска в дълбоко изорана нива с много навял сняг , нещо явно не подходих правилно. JK го имам от скоро , разликата м/у двата джипа обаче е много голяма. Относно лифта май ми се иска да е 4'' до ден два ще звънна и на kinex.

                Коментар


                • #38
                  От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

                  Незнам само тази "1." от къде се появи.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

                    За YJ ти трябват -30 джанти, за да може при завиване и артикулации да не опира, както и нови калници.
                    За JK, някъде из старите обяви във форума в Продава може да откриеш как изглежда моя с 2 инча окачване и 35-ци. Също никаде не опираше, а него съм го гърбил да върви и по състезателното трасе на първия Рейнфорест и се справи отлично...............е, после ми падна гумата с 80 километра в час, но благодарение на Дидо и Ивича се прибрах до София невредим.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Lift kit за Wrangler JK на Trail Master - мнения

                      В четвъртък KINEX и колегата му ми монтираха на джипката 4" лифт IRONMAN . Монтажът беше направен перфектно , на всичко до най-малката подробност беше обърнато внимание. Както беше обещал KINEX стана за ден , работиха без прекъсване докато не беше завито и последното болче. Всички елементи от кита изглеждат много добре изработени , така че като съотношение качество цена мисля , че е много добър избор . На връщане от Кърджали имах възможност да тествам джипа както с по-висока скоророст по магистрала така и по завоите на прохода Котел Омуртаг . Тъй като сутринта бях минал същия път с фабричното окачване мога да кажа , че на връщане с новото колата стоеше също така добре без да люлее или други подобни. След като му сложа подходящи гуми ще го пробвам и по черно . След монтажа разликата във височината отговаря на 4" . Аз лично останах доволен и от кита и от хората които направиха монтажа .
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5780042

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:189.7 КБ
ID:5780043
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #41
                        Здравейте!Наскоро си взех TJ,като съм замислил да го попроменя😉
                        https://www.extremeterrain.com/teraf...s-9706-tj.html
                        За това какво ви е мнението?Ще го карам с 33"гуми
                        Ще се кара само по разходки,като естествено терена понякога ще става и по тегав.

                        Коментар


                        • diduan
                          diduan коментира
                          Редактиране на коментар
                          Сега това е мое мнение, моля не ме убивайте с камъни веднага, но мисля, че този кит е оувъркил за целта. Не виждам защо трябва да плащаш сума ти пари за щанги, ламарини и сума ти глупости още, при положение, че за 33ки не ти трябват. Аз бих сложил един стандартен лифт китна OME или Trailmaster за около 1000 евро от Европа и хем няма да чакаш, хем ще ти е в пъти по-добре.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X