Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

    Днес имах удоволствието да покарам JK Unlimited. Веднага ми направи впечатление, че е изчистен проблема с лошата видимост през предното стъкло в сравнение със стария модел. Също така е и доста по удобен. Чувствам се идеално както на шофьорската така и на дясната седалка. При максимално изтеглени назад предни седалки успявам да вляза отзад и да се наместя прилично. Багажника също намирам за достатъчно голям за моите нужди. За мен варианта Рубикон е може би най доброто 4х4 в този клас произвеждано някога.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #92
      До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
      Какви два бре колега, това е един и същ джип...А вие що влизате по четирима а?
      Не бе...... !! Говорех за снимката на Вранглера и Гранда на kinex един до друг.... Много яко изглеждат!!!
      Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

      Коментар


      • #93
        До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

        MVI_0084.AVI28-Feb-2008 20:45 10M
        MVI_0085.AVI28-Feb-2008 20:47 15M
        MVI_0086.AVI28-Feb-2008 21:06 12M

        Коментар


        • #94
          До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

          Ако имате малко свободно време и можете да се абстрахирате от празните приказки, ето един по-скоро полезен лек тест с представяне на Вранглер JK.

          Мотоавангард - Jeep Wrangler 2007

          Коментар


          • #95
            До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

            Благодаря братчед,голям релакс беше за мен след днескашния изтощителен лов

            Коментар


            • #96
              До: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

              добре лепнат гумите за вече зелената трева , на първото клипче при катеренето си личи че досто стобилно драпа
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #97
                От: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                Видях, че темата е на 100 години, но все пак става въпрос за същият автомобил, от който се интересувам. Колкото и смешен и нетипичен да ми е въпроса за Jeep, какъв е средният разход? Не Offroad, там е ясно, а в нормални ежедневни условия. Производителя дава:

                Градско: 10.0
                Извън: 7.3
                Смесен: 8.3

                Доближава ли се поне до това, или е доста далеч? При нормално каране, не със 140 или в гората, ей така до работа, мъничко извънградско например???

                Коментар


                • #98
                  От: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                  )

                  Болната Тема

                  Моят е 2.8 ЦРД

                  Ще ти дам разход в мили за галон, MPG

                  Магистрала 120-140 и сравнително агресивно изпреварване и каране около 31-32 MPG

                  Магистрала каране около 90-100 км/ч, спокойно каране, бавно набиране и спокойно изпреварване 35-36 MPG

                  Градско каране, като моето градско не е като в София, а примерно 200 метра каране после сетофар 2-3 мин и т.н. около 24-26 MPG

                  Ето таблица за конверсията:

                  24 MPG = 11.8 litres per 100 kms
                  26 MPG = 10.9 litres per 100 kms
                  32 MPG = 8.8 litres per 100 kms
                  36 MPG = 7.8 litres per 100 kms

                  http://mpg.webix.co.uk/
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #99
                    От: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                    Тоя разход с кой двигател ? 177 или 200 коня. Иначе моя си харчи, но съм с 35 ци, не съм сменял предавателни числа на диференциалите, а и го карам предимно на къси разстояния.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • От: И аз да се похваля - Wrangler Unlimited

                      Нямам идея колко ми е ДВГ, ето ми вина ти кажи 1J4GEE9967L132066

                      Преди няколко дни се върнах от Франция, около 1400 КМ минах, с товар около 200-300 кг.

                      До у дома, средния разход ми беше 30 МПГ, което е около 9 литра на 100 км.

                      Карах и магистрали и градове и селско и между градско и т.н.

                      Ако се кара под 2000 оборота разхода пада до около 8 дори и надолу, примерно на второстепенни пътиша си карам с 60-80 и пада около 8, на магистрала с около 100-120 варира 9-9.5л / 100 км

                      Всичко това е по бордови компютър, не съм засичал от пълен до пълен, не ми се занимава а и е трудно, веднъж го прелях на една бензиностанция и след като им изсипах 1-2 кофи от пясъка за пожарогасене малко ме наругаха, а във Франция на без-касовите бензиностанции има ограничение по време и на 50-60 литра ми изтича времето, та няма как, не ми се играеше, но някой път може и да направя сравнение реално ли засича компа.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X